חידוש חבילת שירות במכבי לאחר 3 שנים?

פורומים פורום CPAP ישראל חידוש חבילת שירות במכבי לאחר 3 שנים?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    SleepyJoe
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 5
    • פעילות 6

שלום חברים,

לפני כמעט 5 שנים, רכשתי דרך מכבי את מכשיר ה-"Weinmann SOMNObalance e".

ולאחר שקצת הפסקתי להשתמש בו וכעת חזרתי, אני מבין שיש לי זכאות במכבי לקנות מכשיר חדש כל 3 שנים.

השאלות שלי:

1. האם למישהו כאן יש ניסיון עם תהליך חידוש "חבילת השירות" במכבי לאחר סיום ה-3 שנים?
    2. לאור העובדה שאני די מרוצה ממכשיר הקיים שלי והוא עדיין עובד די טוב, האם אני חייב לקנות מכשיר חדש?
      (בפרט שלא ברור לי שיש יתרון משמעותי אם בכלל לדגם ה-"Prisma SMART" של Weinmann שכעת ניתן להשיג דרך מכבי.)או, האם ניתן לחדש "חבילת שירות" רק למסיכות חדשות?
      (ואם כן, האם זה פוגע בזכות שלי לרכוש מכשיר חדש לכשארצה?)
    3. כאמור, מהמכשיר הקיים שלי אני די מרוצה. אך מדגם המסיכות שקיבלתי (דגם הכי פשוט של ה-"JOYCEeasy", בלי קליפסים ב-headgear לשחרור מהיר), אני פחות מרוצה.
      (בזמנו, שאלתי בחברה האם ניתן לשלם תוספת באופן פרטי ולקבל את הדגם המשופר עם הקליפסים, אך נאמר לי שלא.)האם מישהו יודע איזה דגם מסיכה של Weinmann ניתן לקבל היום דרך מכבי?
    4. האם צריכים לבצע שוב פעם בדיקת שינה או "התאמה", או האם פשוט ניתן לפנות למשווק?

תודה מראש!

Benzi
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

במכבי אפשר לקנות כל שלוש שנים? איפה זה כתוב?

SleepyJoe
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 5
    • פעילות 6

במכבי אפשר לקנות כל שלוש שנים? איפה זה כתוב?

https://www.maccabi4u.co.il/15196-he/Maccabi.aspx?TabId=15197_15199

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 323
    • פעילות 343

במכבי אכן מאפשר לקבל מכשיר + 4 מסיכות אחת ל 3 שנים בתוספת תשלום די מינימלית של כ 500 ש"ח

כדאי לנצל את זה גם אם לא צריכים מכשיר ולו בשביל המסיכות. את המכשיר תמיד אפשר למכור אם לא צריך אותו

מכבי מגבילה ל- 3 ספקים בלבד שזכו במכרז.

לווינמן יש היום מסיכה בשם CARA שהיא מאד מומלצת

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

SleepyJoe
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 5
    • פעילות 6

4. האם צריכים לבצע שוב פעם בדיקת שינה או "התאמה", או האם פשוט ניתן לפנות למשווק?

לידיעתכם: על מנת לנצל את הזכאות במכבי לקבל מכשיר CPAP חדש (כולל מסיכות) לאחר 3 שנים, אכן יש צורך באופן רשמי ב"בדיקת התאמה" באסותא.

אבל התהליך הוא מאוד פשוט: לפחות אצלי ה"בדיקה" התבצעה באופן וירטואלי דרך הטלפון, ומיד הנפיקו לי אישור שכעת אוכל למסור לספק שבחרתי (מתוך הרשימה של 3 ספקים שזכו במכרז).

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 323
    • פעילות 343

אני לא עשיתי שום בדיקת התאמה בשתי הרכישות האחרונות שלי ( כלומר 6 שנים לפחות)

פשוט יצרתי קשר עם הספק של מכבי ורכשתי

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.