יבוא resmed airsense 10

פורומים פורום CPAP ישראל יבוא resmed airsense 10

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    tomer
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

שלום,

מעונין ליבא את המכשיר הנ"ל (resmed airsense 10). האם למישהו מושג איפה מתחילים?

חנויות מומלצות?

מחירים?

אחריות?

מהירות הגעה?

כ"כ מכשירים אחרים באים בחשבון אז אשמח להמלצות אחרות אם יש.

תודה מראש.

בברכה,

תומר

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

למה לא RESMED 11 ?

בדיקה שעשיתי לאחרונה, לא ניתן להשיג את 10, אין במלאי בחו"ל. אולי אפשר להירשם לרשימת המתנה. 11 ניתן להשיג בארה"ב בלבד, ההפרש במחיר הוא כ-300$-400$, על המחיר תידרש להוסיף דמי משלוח לארץ + מע"מ כשיגיע. בד"כ מגיע עד 14 ימים, תלוי בבלדר שתבחר.

אם אתה מחליט לרכוש RESMED כדאי לדאוג שזה יהיה אוטומטי, עם צינור חימום.

tomer
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

תודה רבה! גם אני לא כל כך מצאתי 10 והתפלאתי כי זה לא כל כך ישן ומבחינתי זה עדיף מבחינת המחיר. האם תוכל בבקשה לפרט מקומות מהם כדאי לקנות? והאם יש להם אחריות בישראל או במקרה של תקלה אני אצטרך לשלוח למקום ממנו קניתי? שאלה אחרונה חשובה – שמעתי שהמכשירים מאמריקה לא מתאימים לארץ מבחינת הוויפי או משהו כזה – האם ידוע לך משהו על זה?

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים, 2 שבועות ע"י tomer.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

לפני זה, בדקת אם יש בארץ?

tomer
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

כן בדקתי. יש 10 אבל מאוד ביוקר. יותר מפי 2 במחיר והם לא מוכנים לעשות הנחה משום מה (הייתי מעדיף לקנות כאן אם היה פער הגיוני). לא רואה לזה שום הצדקה אם אני יכול ליבא (נותנים החזר גם על יבוא). האמת שאפילו ה-11 יוצא יותר כמעט חצי מחיר. ממה שהבנתי זה מכשיר שמאושר ע"י משרד הבריאות ולא יצטרך בדיקות נוספות בהגעה ארצה. לא ברור לי מתי ואיך משלמים את המכס. בדקתי כמה חנויות אונליין. חלק עושות משלוח בינלאומי וחלק לא. אני עדיין לא בטוח מאיזו חנות לקנות.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים, 2 שבועות ע"י tomer.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

רק כאשר מגיע לארץ, חברת הבלדרות יפנו אליך לשלם מע"מ ושחרור מהמכס.

לא נראה לי שמצאת מקום שיש לו מלאי של 10 חדש, כן ראיתי משופצים, תידרש לספק להם מרשם רופא, אבל זו לא בעיה. תזמין היכן שנוח לך עם המחיר ועלות משלוח. ממילא האחריות שלהם מעשית רק בארה"ב. וודא שאתה מקבל כרטיס זכרון! ראיתי מקומות שמוכרים את זה בתוספת מחיר!

tomer
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

התגובה שלי ממתינה לאישור מנהל אז בינתיים אכתוב את ההודעה בלי הקישורים ששמתי. החברה שטוענת שמוכרת חדש היא רימד.

לגבי המכס – האם צריך לשלם עמלה לחברת הבלדרות עבור השחרור מהמכס?

רוב החנויות לא עושות משלוחים לישראל בדגם הנ"ל. ראיתי בינתיים רק חנות אחת שעושה משלוחים: thecpapshop . חשוב לי מאוד לקבל המלצה על חנויות ביחוד שקשה לממש אחריות. כל עזרה או כיוון יתקבלו בברכה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

אני רכשתי בעבר הרחוק מ- thecpapshop ולא היו לי בעיות. נראה לי שרימד היא חברה ישראלית בארץ. אם אני צודק, היא מייבאת את זה בדיוק כמוך. תשווה מחירים ותחליט. כל אחד שמייבא, חייב לשלם עבור שרות ע"י עמיל המכס, השחרור ומע"מ בארץ. כאשר זה מגיע חברת הבלדרות דואגת לזה ומביאה את זה עד אליך.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 340
    • פעילות 361

אני מחכה שיביאו את ה S11 לארץ

חשוב לי הקישור לסלולרי באינטרנט והבנתי שהיו בעיות עם מכשירים שיובאו מארה"ב

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

tomer
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

השאלה מה סדר הגודל של העמלה הזו. מאה מאתיים שח או משהו הרבה יותר.

אני מחכה שיביאו את ה S11 לארץ חשוב לי הקישור לסלולרי באינטרנט והבנתי שהיו בעיות עם מכשירים שיובאו מארה"ב

קראתי, נדמה לי כאן בפורום הזה, שאפשר להזמין מאירופה ואז אין בעיות. אבל אני עדיין מנסה להבין מה הפונקציה של זה בדיוק. יכול להיות שאפשר לוותר על זה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

קראתי, נדמה לי כאן בפורום הזה, שאפשר להזמין מאירופה ואז אין בעיות. אבל אני עדיין מנסה להבין מה הפונקציה של זה בדיוק. יכול להיות שאפשר לוותר על זה.

הפונקציה הזו מאפשרת להירשם ולהתחבר לאפליקציה MY-AIR, בעיקר לקבלת סיכום תוצאות שינה בטלפון.

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.