לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

פורומים פורום CPAP ישראל לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

בן 35 הצטרפתי לצערי למועדון הסיפאפ.

עשיתי בדיקת שינה ע"י כללית במכון מור, הובחנתי בדום נשימה במצב קשה, קיבלתי דרכם מכשיר לניסיון של שבוע, הרגשתי ערני וחיוני כמו בן אדם חדש, הרגשת שיפור של 180 מעלות.

החזרתי את המכשיר, פרקו את הנתונים, ואמרו כי הייתה הסתגלות ובהחלט היה שיפור יפה.

עדיין לא רכשתי את המכשיר כיון שאני מבולבל מה והיכן לרכוש, לבנתיים השאלתי מכשיר סיפאפ מיד שרה, כיוון לי אותו סוכן אחד החברות האמינות, עדיין הרגשתי יותר טוב אך ההטבה המשמעותית שהרגשתי בשבוע הראשון לא חזרה על עצמה, האם יש כאן סיבה אמתית או שהיו לי ציפיות גבוהות מדאי בהתחלה בצירוף דמיון הפרחים הוורודים.

דבר חשוב נוסף, יש אצלי תופעה מעניינת ומאכזבת שאני מוצא את עצמי קם בבוקר ללא המסיכה לאחר שאני מוריד אותה באמצע השינה מבלי להרגיש, וזה דבר שקורה לי פעמים רבות, מה ניתן לעשות בעניין. שאלה דחופה מבחינתי?

תודה על הפורום המועיל והמעודד

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

ברוך הבא,

ראשית, קרא בפורום את הפוסטים הרלוונטים לך, ולמד את הנושא. מצא אלו המכשירים המובילים על ידי רוב המשתמשים. בשלב זה היזהר לא לרכוש מכשיר של פיליפס, עד שיתבהר מצב הקריאה לתיקון שלהם. היעזר באפשרות חיפוש שבעמוד הפתיחה.

במקביל בדוק מה הקופה והבטוח שלך מאפשרים לך. אם יש לך אפשרות כספית, כדאי לרכוש מכשיר מתקדם בתוספת מחיר. בפוסטים הנעוצים תמצא אל כל פרטי המשווקים המחויבים בשרות לקופות (מופיעים גם באתרי הקופות). כדאי לנסות מספר מכשירים ומסכות ממשווקים שונים לפני שאתה מתחייב. היזהר לא ליפול על חאפר.

כפי שהספקת להרגיש, מסכה היא מרכיב חשוב מאוד בטיפול. דע כי המסכה לא חייבת להיות של אותו יצרן של המכשיר. לא ציינת אם אותה מסכה שימשה אותך בשני המכשירים, לא מספיק שתהיה דומה. אם לא אותה מסכה, זו הסיבה שאתה מסיר אותה. זו תופעה מוכרת אצל מתחילים. תחזור לאותה מסכה שהיה לך נוח איתה. כאחד שתרם מכשירים ליד שרה, רוב המכשירים הם מיושנים, בנוסף לא תמיד כוון הלחצים הוא הכוון האחרון. למתחילים, נהוג לכוון לחצים כל תקופה שימוש קצרה עד הגעה ללחץ המותאם לך.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

שלום לך וברוך הבא

אכן חשוב שתקרא לפחות את הנעוצים בראש הפורום ובמיוחד את הפוסט "עידוד למצטרף החדש"

התופעה שאתה מתאר כ"לילה הראשון המושלם" אופיינית לפעמים למשתמשים חדשים שהיו במצב קשה יחסית ואחרי לילות רבים ללא שינה, פעם ראשונה עם המכשיר הם ישנים טוב שנת לילה אמיתית שהיו כל כך זקוקים לה.

אבל זה עדיין לא אומר שהסתגלו ברגע שהעייפות הראשונית נפתרה עדיין צריך לעבור את תקופת ההתסגלות הבלתי נמנעת. בה גם מורידים לפעמים את המסיכה מהפנים ולא ישנים לילה שלם על המכשיר.

זה תהליך שכולנו עברנו ובו חשוב אכן לאתר את המסיכה הנוחה לך ביותר. גורם זה חשוב אפילו יותר מהמכשיר.

בהצלחה ותמשיך לעדכן

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 10 חודשים, 2 שבועות ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

כהמשך למה שכתבתי פעמים קודמות אני עברתי ניסיון עם כמה מן החברות המומלצות כאן בפורום.

אני גר במקום מרוחק יחסית ולכן היה לי יותר קשה לקבל שירות, את חברת קלינטיקה לא ניסתי אחרי שכבר התחלתי לחפש אך ורק שירות עד הבית, ולא היה להם.

בחלוף התקופה עם החברות למיניהן אני יכול לסכם זאת כך וללא שום אינטרס כלכלי –

את השירות הכי טוב קיבלתי בחברת אורקמד שבאו עד לביתי ושמעו אותי וסייעו לי גם במקום מרוחק יחסית.

את המסיכה הכי נוחה לניסיון ג"כ קיבלתי מחברת אורקמד כשהצינור מגיע מן הראש וכמעט המסיכה אינה מפריעה לי בפנים

אך יש רעש חזק מן האוויר העובר מן הראש אל הפנים דרך זרועות המסיכה בשתי הצדדים בעת השאיפות ורעש נוסף קטן יותר מן המכשיר עצמו בעת הנשיפות.

אצל החברות האחרות היה לי קשה לקבל שירות טוב עקב ריחוק המקום בו אני גר.

קיבלתי מכשירים שונים, בחלקם לא היו רעש בכלל כמו ויינמן ועוד מכשיר ספציפי דרך חברת מדקוויפ (בעקבות חוסר ידע באנגלית איני יודע את שמו, ניסיתי שתי מכשירים בחברת מדקוויפ באחד מהם היה רעש ובשני לא).

ובחלקם היו רעש מן המסיכה או המכשיר או שניהם יחד.

המסיכות פחות היו נוחות לי.

איני יודע אנגלית ולכן איני יודע לכתוב לכם את שמות המכשירים שקיבלתי.

כעת אני צריך להכריע, ואני מבקש את עזרתכם.

מבחינת השירות עקב המקום הרחוק בו אני גר היה לי בחברת אורקמד שירות מעולה עד הבית.

מבחינת נוחות המסיכה היה לי באורקרמד.

מבחינת רעש המסיכה והמכשיר, היה לי הכי טוב בחברת ויינמן.

כמו כן מה עלי לעשות עם נזלת שהתחלתי לסבול ממנה מעת השינה בסיפאפ, וכן יובש בפה.

תודה לכל עזרה

תושב ביתר עילית

TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

פרטים יותר מדוייקים

מדקוויפ

AUTO CPAP – BMC Resmart G2

<section class="elementor-section elementor-inner-section elementor-element elementor-element-06d7092 elementor-section-boxed elementor-section-height-default elementor-section-height-default" data-id="06d7092" data-element_type="section">

יחסית היה לי טוב וללא רעש.

APEX : מכשיר cpap אוטומטי

<section class="elementor-section elementor-inner-section elementor-element elementor-element-06d7092 elementor-section-boxed elementor-section-height-default elementor-section-height-default" data-id="06d7092" data-element_type="section">

לא אהבתי והיה רעש מן המכשיר.

אורקמד

זו המסיכה שקיבלתי נוחה לי אך עם רעש חזק

מסיכה אפית ללא תומך מצח      Dreamwear דגם

ויינמן ישראל

מכשיר סיפאפ אוטומטי – prisma SMART

לא היה רעש
    אך השירות לא מגיע למקום שאני גר

</section>

</section>

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

שלום,

לדעתי, כל עוד פנית לחברה מהימנה שמופיעה בפורום ואתה מרוצה, לך על זה. בסופו של דבר, כל מכשיר של החברות בפורום עושה את העבודה, אם יש אחריות לא הייתי דואג. אתה הוא שצריך להחליט איזו מסכה ומכשיר נוחים לך! מסכה צריכה להיות נוחה בלי בריחת אוויר, רעש מהמכשיר תלוי כמה מפריע לך, אם מפריע לך על אחר. נכון, השרות שאתה מקבל חשוב, ככה זה בתחילת הדרך, אך לאחר מכן אתה פחות תזדקק לזה.

לגבי הנזלת וכולי שתיארת, זו תופעה מוכרת, אם אין בעיה רפואית וזו תופעה שנובעת רק בזמן שימוש במכשיר, אני מצאתי פתרון עבורי, לי יש מכשיר עם לחות ושליטה על טמפרטורת המים, כולל צינור חימום, זה ממש עוזר לי ביחוד בחורף. במכשירים החדישים זה בא ביחידה אחת וכמובן המכשיר יקר יותר. לדעתי זה כדאי במקום לסבול כל לילה מתופעות לוואי שתיארת. אך רק אתה מחליט מה לעשות גם בהתאם ליכולת שלך.

בהצלחה

אגב, פרסום הטלפון שלך לא מומלץ, כיוון שמיד כל מיני חאפרים יפנו אליך ויגיעו לביתך, חשוב שלא תיפול בידם, אם עדיין לא פנו אליך כדאי להיזהר.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

שוב שלום לך ואני שמח שאתה כאן לעדכן

כמו שאבי כתב רוב המכשירים עושים בסופו של דבר את העבודה.

אם הרעש של המכשיר מפריע לך עדיף שתבחר את המכשיר השקט יותר. כנ"ל המסיכה.

לגבי שירות הוא חשוב בעיקר בהתחלה. ייתכן ושווה לך להגיע למקום מפגש עם הסוכן מידי פעם.

צינון ונזלת אפשר לפתור אכן כם באמצעות מעשיר לחות שמחובר למכשיר. כדאי שתנסה מכשיר עם מעשיר לחות ותבדוק אם הוא פותר לך את הבעיה כמעט לכל המכשירים יש אפשרות חיבור של מכשיר כזה. או שהוא ממש חלק מן המכשיר

בהצלחה ונשמח שתשאל ותעדכן

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 7 חודשים, 2 שבועות ע"י יצחק.

TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

אני מאוד נבוך ומבולבל לגמרי!

כשאני רוצה לקנות כל מוצר שהוא ניקח לדוגמא מחשב אני פונה לחנות מחשבים שם נמצא על המדף כל סוגי המחשבים של כל החברות למיניהם השונים והמשונים, המוכר האדיב ישמע את צרכיי הייחודיים, יספר לי על המחשבים הרלוונטיים עבורי, יפרט לי את סיפורו של כל מחשב ומחשב, על מעלותיו ומגרעותיו, וכך אני יחליט על המוצר שברצוני לקנות.

והנה כאן כשמגיע מכשיר רפואי קריטי לרפואת השינה, לא הצלחתי למצוא דבר כזה, אני כבר תקופה ארוכה נמצא בניסוי ותעייה, אחר כל הסוכנים חברות ומשווקים למיניהם, כל חברה סגורה ונעולה על כמה מכשירים שהם עובדים אתם, לכל חברה האינטרס דווקא בחברות הספציפיות שלהן, וכך אני עומד ומשתוהה הכיצד אוכל לדעת בצורה אמיתית איזה מכשיר מתאים לי איזו מסיכה מתאימה לי.

מדוע אין חנות של מכשירי סיפאפ על כל מגוון החברות והמסכות, ואבדוק אותם אחת אחת, עד שאמצא את שאהבה נפשי, האמנם???????????

אני נמצא באפילה ולא מוצא את הדרך החוצה!

גם לא הרגשתי בשום מקום שקיבלתי את המידע המלא והמושלם ……………………………………………………………………………………………………………………..

אני סובל מנזלת ותחושת שרף באף מאז שהתחלתי עם המכשירים דבר שלא סבלתי ממנו אף פעם.

הרגשתי שיפור ניכר בעייפות שהייתה לי בשבועות הראשונים שהפסיקה לאחר מכן.

מתי מומלץ לקנות בנוסף גם מעשיר לחות.

אשמח לקבל עזרה מכל גורם שהוא, העיקר שייטיב את שנתי ותפקודי היום יומיים, ואודה לו מקרב לב, הכרת תודה אמיתית ומלב עמוק.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

מדוע אין חנות של מכשירי סיפאפ על כל מגוון החברות והמסכות, ואבדוק אותם אחת אחת, עד שאמצא את שאהבה נפשי, האמנם???????????

מאותה סיבה שאין מקום בו כל יבואני הרכב מציגים את הרכבים יחד, במכשיר מסוג זה המשווק חייב להיות מקצועי בסוג המכשירים שהוא מייבא. אולי תוכל למצוא מגוון מכשירים שונים אצל חאפר או שרוכשים ממקומות בחו"ל ואז השרות והמחיר בהתאם. אנסה לעזור, אתן לך שני אנשי קשר חשובים שאמורים לעזור.

לגבי הצינון, לדעתי אתה צריך מכשיר עם לחות ומאוד חשוב צינור חימום!

אנסה לעזור, אתן לך שני אנשי קשר לא חאפרים שאמורים לעזור.

עוזי  מנהל מכירות   uzii.lowenstein@gmail.com   לווינשטיין ויינמן מדיקל ישראל בע"מ נייד: 054-2228633   רחוב המנוף 6 רחובות  – טל: 1-700-50-60-15

עידו  Cleanetica-Resmed marketing  052-4394864

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

אכן לנו הצרכנים ברור שהיה עדיף שתהיה חנות אחת שתמכור את כל המכשירים ותתן את כל המידע

אבל אין כזה דבר ועם זה צריך להתסדר

מבין המכשירים שציינת המכשיר של ווינמן הוא הכי חדיש

לגבי מסיכה תנסה מסיכה אפית לא מסיכה שנכנסת לנחיריים. המסיכה שנכנסת לנחיריים נראית על פניו יותר נוחה ונעימה כי היא מינימליסטית אבל היא נוטה ליצור יותר גירויים באף ונזלת. תנסה מסיכה שמכסה את כל האף.

TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

האם יש למישהו מידע על המכשיר הזה, איכותו וטיבו.

סיפאפ Resmed – Airsense 10 CPAP

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

זה המכשיר שיש לי כבר הרבה שנים. כיום כשמכשירי פיליפס מושבתים, הוא נחשב בעיני לאחד המובילים בשוק כולל לחות, צינור חימום ואפליקציית My Air.

T
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

ידוע לי שהדגם air send    S10 הוא דגם ישן של Resmed ואמור בקרוב לצאת דגם חדש S11 . לכן לא כדאי לקנות עכשיו דגם s10 מומלץ להמתין .

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

אני אישית עדיין משתמש ב S-9 והוא משרת אותי נאמנה

לא תמיד דגם חדש יותר טוב. לפעמים דווקא חוסכים ברכיבים ויש בעיות של מוצר חדש.

יציאת הדגם החדש גם תוזיל את ה S 10 כך ששווה לשקול את כל האפשרויות

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.