לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

פורומים פורום CPAP ישראל לבטים של מתחיל חדש + שאלה דחופה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    TRHV
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 0
    • פעילות 1

בן 35 הצטרפתי לצערי למועדון הסיפאפ.

עשיתי בדיקת שינה ע"י כללית במכון מור, הובחנתי בדום נשימה במצב קשה, קיבלתי דרכם מכשיר לניסיון של שבוע, הרגשתי ערני וחיוני כמו בן אדם חדש, הרגשת שיפור של 180 מעלות.

החזרתי את המכשיר, פרקו את הנתונים, ואמרו כי הייתה הסתגלות ובהחלט היה שיפור יפה.

עדיין לא רכשתי את המכשיר כיון שאני מבולבל מה והיכן לרכוש, לבנתיים השאלתי מכשיר סיפאפ מיד שרה, כיוון לי אותו סוכן אחד החברות האמינות, עדיין הרגשתי יותר טוב אך ההטבה המשמעותית שהרגשתי בשבוע הראשון לא חזרה על עצמה, האם יש כאן סיבה אמתית או שהיו לי ציפיות גבוהות מדאי בהתחלה בצירוף דמיון הפרחים הוורודים.

דבר חשוב נוסף, יש אצלי תופעה מעניינת ומאכזבת שאני מוצא את עצמי קם בבוקר ללא המסיכה לאחר שאני מוריד אותה באמצע השינה מבלי להרגיש, וזה דבר שקורה לי פעמים רבות, מה ניתן לעשות בעניין. שאלה דחופה מבחינתי?

תודה על הפורום המועיל והמעודד

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 80
    • תגובות 696
    • פעילות 776

ברוך הבא,

ראשית, קרא בפורום את הפוסטים הרלוונטים לך, ולמד את הנושא. מצא אלו המכשירים המובילים על ידי רוב המשתמשים. בשלב זה היזהר לא לרכוש מכשיר של פיליפס, עד שיתבהר מצב הקריאה לתיקון שלהם. היעזר באפשרות חיפוש שבעמוד הפתיחה.

במקביל בדוק מה הקופה והבטוח שלך מאפשרים לך. אם יש לך אפשרות כספית, כדאי לרכוש מכשיר מתקדם בתוספת מחיר. בפוסטים הנעוצים תמצא אל כל פרטי המשווקים המחויבים בשרות לקופות (מופיעים גם באתרי הקופות). כדאי לנסות מספר מכשירים ומסכות ממשווקים שונים לפני שאתה מתחייב. היזהר לא ליפול על חאפר.

כפי שהספקת להרגיש, מסכה היא מרכיב חשוב מאוד בטיפול. דע כי המסכה לא חייבת להיות של אותו יצרן של המכשיר. לא ציינת אם אותה מסכה שימשה אותך בשני המכשירים, לא מספיק שתהיה דומה. אם לא אותה מסכה, זו הסיבה שאתה מסיר אותה. זו תופעה מוכרת אצל מתחילים. תחזור לאותה מסכה שהיה לך נוח איתה. כאחד שתרם מכשירים ליד שרה, רוב המכשירים הם מיושנים, בנוסף לא תמיד כוון הלחצים הוא הכוון האחרון. למתחילים, נהוג לכוון לחצים כל תקופה שימוש קצרה עד הגעה ללחץ המותאם לך.

בהצלחה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.