מאובחן חדש אשמח לעזרה בכמה שאלות

פורומים פורום CPAP ישראל מאובחן חדש אשמח לעזרה בכמה שאלות

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Redtako
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 0
    • פעילות 1

שלום לכולם,

קודם כל תודה על התכנים זה מאוד עוזר ומעודד.

כנראה ללא הפורום הייתי הולך על החברה שמאוחדת קבעו לי באופן ישיר ולא הייתי בהכרח יודע שאני יכול לבדוק עוד חברות (אז שוב תודה).

אני במאוחדת שיא ואשמח לתשובות לכמה שאלות ממשתמשים מנוסים.

יש לי נטייה לאף סתום באחד הנחיריים לפחות (לפעמים משתחרר במהלך הלילה),  אני פחות מעוניין במסיכת פה+אף אז האם  להוסיף מכשיר לחות יעזור בנושא?

או לחלופין לימים שהאף ממש סתום האם כדאי לקנות מסיכת פה+אף בנוסף שיהיה ליתר ביטחון?

בנושא המסיכות ראיתי שהרבה פה קונים בחו"ל וחלק ציינו שיש החזר כספי מהקופה. אז יש לי כמה שאלות בנושא:

1. באיזה אתרים\חנויות מומלץ לקנות ציוד מתכלה ?

2. כל כמה זמן מחליפים מסיכה\ חלקים מהמסיכה והאם ניקוי המסיכה יכול לדחות את זה ?

3. מה ההוצאות השנתיות על טיפול ב CPAP?

4. (מיועד רק לחברי מאוחדת שיא)  איך מקבלים החזר על ציוד מתכלה ומה הם התנאים\ למי פונים כדי לקבל את המידע הזה?

תודה מראש על התשובות.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 15
    • תגובות 116
    • פעילות 131
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 93
    • תגובות 859
    • פעילות 952

ברוך הבא

בפורום זה, ניתן לרשום מילת חיפוש ולקבל מגוון תשובות שכתבו המשתמשים. כך ניתן לקבל תשובות על רוב השאלות. גם הקישור של סילביה עוזר לקבל תשובות לחברי הקופה.

מסכת פנים (אף ופה) מתאימה לאלו שנושמים דרך הפה, כלומר יש בריחת אוויר מהפה, דבר שמוריד את יעילות הטיפול. אם לא כך, כדאי להשתמש במסכות פחות מסורבלות.

מעשיר לחות כולל חימום נחשב יעיל לפתיחת דרכי הנשימה. בדומה לטיפול באדים בזמן התקררות.

ברוב (אם לא כל) הקופות יש החזר שנתי עבור פילטרים, מסכה חדשה או חלקי חילוף למסכה.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 348
    • פעילות 369

ברוך הבא לפורום ולמשפחת ה CPAP

הכי חשוב להתחלה זה לאתר את המסיכה המתאימה והנוחה לך ביותר אישית. חשוב שתנסה מגוון מסיכות כולל מסיכת פנים מלאה כדי שתמצא את זו הנוחה והאפקטיבית ביותר עבורך.

אני מחליף מסיכה בערך כל שנה. יש מסיכות שאפר להחליף להן חלקים ולא את כל המסיכה תלוי בסוג המסיכה

המחירים מאד משתנים בין סוגי המסיכות אז קשה להעריך עלויות.

כל יתר חלקי החילוף די זולים כמו צינור או מסננים.

מכשיר אפשר להחליף כל 3 שנים או גם הרבה יותר אני משתמש במכשיר מעל 5 שנים

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Tamar
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 17
    • פעילות 17

הקישור שסילביה שלחה של אתר מאוחדת  אינו מעודכן מאחר ובאתר של מאוחדת כתוב שמדובר במכשיר דגם I SLEEP מכשיר ישן שלא נמכר יותר.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.