מומחה לא.א.ג ותפקודי ריאה

פורומים פורום CPAP ישראל מומחה לא.א.ג ותפקודי ריאה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    davdu81
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

היי לכולם,

לאחר שימוש ב-cpap נמצאתי כלא מתאים למכשיר והמליצו לי לפנות לרופא להמשך טיפול
    אשמח לקבל המלצה על רופא מומחה בתחום של א.א.ג ותפקודי ריאה או מרפאת שינה טובה שמתעסקת בנושאים אלו באיזור המרכז.

תודה לעונים 🙂

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 57
    • פעילות 62

מותר לשאול איך נמצאת כלא מתאים ל CPAP?

היום היה לי מפגש וירטואלי עם רופאה ממכון השינה באסותא. עשתה עליי רושם טוב. ד"ר לילך אמר. (אלף של אמר עם סגול)

כדי להגיע למפגש איתה, אסותא דרשה שקודם אעשה אצלם מעבדת שינה, למרות שעשיתי לא מזמן במשגב לדך. אחרי מעבדת השינה, המתנה של שלושה חודשים כדי לדבר עם רופא. אז צריך סבלנות.

(חוץ משבועיים שנאלצתי לריב עם מאוחדת כדי לקבל את ההתחייבות)

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 57
    • פעילות 62

רופאת המשפחה המליצה על מכון השינה באסותא

davdu81
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

מותר לשאול איך נמצאת כלא מתאים ל CPAP? היום היה לי מפגש וירטואלי עם רופאה ממכון השינה באסותא. עשתה עליי רושם טוב. ד"ר לילך אמר. (אלף של אמר עם סגול) כדי להגיע למפגש איתה, אסותא דרשה שקודם אעשה אצלם מעבדת שינה, למרות שעשיתי לא מזמן במשגב לדך. אחרי מעבדת השינה, המתנה של שלושה חודשים כדי לדבר עם רופא. אז צריך סבלנות. (חוץ משבועיים שנאלצתי לריב עם מאוחדת כדי לקבל את ההתחייבות)

במהלך השימוש היו לי תחושות של חנק והייתי בסוף מוציא אותו אחרי שעת שינה בערך.
    הדוח שהוציאו לי מהמכשיר אישר את הטענה שה-CPAP לא מתאים לי מאחר ועדין היה לי מספר רב של הפסקות נשימה וכמו כן ראו שם את התפקוד הלא יעיל של הוצאת האוויר בעת שימוש במכשיר.

תודה על ההמלצה בודק על ד"'ר לילך אמר

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 57
    • פעילות 62

מי בדק ופיענח את הדוח מהמכשיר? טכנאי או רופא?

drori78
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 23
    • פעילות 27

DAVDU81- אולי תחושת החנק והפסקות הנשימה נובעים מהלחה שציינת בפוסט הקודם?

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 57
    • פעילות 62

אני ניסיתי 3 פעמים ,(בהפרשים של מספר שנים בין הנסיונות) להסתגל ל cpap. בפעם השלישית החלטתי להתגבר על הקשיים כי שוכנעתי שזה חשוב. כמה שבועות של נסיונות, בהתחלה שעה בלילה, בהדרגה העליתי את מספר השעות, עד ישנתי עם זה לילה שלם. בהתחלה הרגשת הלחץ שיהיה אותי, עד שהסתגלתי.

כתבו למעלה שאולי זה עניין של לחצים. אולי צריך מכשיר לחות. אולי מסיכה אחרת. יש המון גורמים שמשפיעים.

אולי תנסה אצל סוכן אחר שלא מתייאש כל כך מהר. זה שווה את המאמץ.

גם להתייעץ עם פורום

http://www.apneaboard.com/forums/Forum-Main-Apnea-Board-Forum

הם עוזרים המון.

בהצלחה!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.