מחירי מכשירים בארץ (מופרכים)

פורומים פורום CPAP ישראל מחירי מכשירים בארץ (מופרכים)

מוצגות 13 תגובות – 16 עד 28 (מתוך 28 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

קראתי את כל מה שנכתב כאן, דיון שנוהל מלא פעמים, אם כי מעניין.

אני בהחלט מסכים שמכשיר ראשון ותקופת ההסתגלות עדיף לרכוש בארץ, השירות היחידי (בד"כ) שיקבל הרוכש

היא התמיכה הטכנית ואולי עם התאימות עם המסיכות ואולי תמיכה נפשית בקטנה, תיקונים, מאוד נדירים, ליבואן משתלם

להחליף את המכשיר לחדש מאשר להחזיק מעבדה.

הסובלים מדום נשימה הם כמות מזערית בנוגע למחלות אחרות או לדוגמה משתמשי מכשירי שמיעה ולכן כוח הקניה שלהם קטן,

לא יכולים להשפיע על כלום, ותכלס, את הקופות הם פחות מעניינים.

השוני בין התנאים בקופות הוא ענק, למשל בכללית אתה יכול לרכוש בחו"ל ולקבל החזר ללא המשלוח שזה בד"כ שווה ערך להשתתפות עצמית בקופה אחרת.

המכרז האחרון של מכבי היה אם אני לא טועה בערך לפני 9 שנים וזה אומר כמה איכפת להם…

אני הוצאתי 2500 שקל על מכשיר מחו"ל ולא קיבלתי שקל החזר, מכשיר שבארץ מתומחר 6000 שקל, אין לנו שום כוח להשפיע על אף אחד לצערי.

גם אם נתאחד כולם, זה לא יזיז לאף אחד.

נשלחו מכתבים למשרד הבריאות, למנהלות של הקופות, זה לא מזיז להם את הצ'ופצ'יק, שוב, אנחנו מיעוט ביחס למחלות אחרות.

מתסכל שאין עם מי לדבר, שאנשים מוחזקים בשבי של הקופות, ואין גמישות.

צריך לעשות בסופו של עיניין שיקולי עלות, תועלת, מצב כלכלי, ואפשר להסתדר, אבל לעניות דעתי, להסתדר, בנושא כל כך רגיש מהמון בחינות (נפשי, פיזי, תפיסתי),

זה לא מספיק.

yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 36
    • פעילות 43

ל – NICE GUY אני חושב שלא נכון להיות דפנסיבי כל כך. יש לנו בכל זאת קול.

כתבה עיתונאית קטנה… תחקיר טלויזיה?

מישהו כאן מכיר מישהו מהעולם הזה שיכול להתעניין בזה?

הכל עדיף על פני לא לעשות כלום

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

אני מדבר בתור אחד שעשה את כל מה שכתבתי שנעשה עד כה, אז לומר לא לעשות כלום?

כתבה, אולי משהו יזוז אם בכלל מישהו יתעניין בעניין.

אני אומר שעכשיו במיוחד בתקופת הקורונה, אלה שנחנקים בשינה 🙂 לא מעניינים אף אחד,

בטח לא זוטות כמו מחיר של מכשיר או מכשיר שלא ניתן לרכישה.

למשל, התנאים של כללית, לדעתי סבבה לחלוטין,

מכבי, לא מעניין אותם, אז כמה כבר יש חברי מכבי שסובלים מהבעיה?

בכל אופן, אני האחרון שאתנגד אם מישהו ירים את הכפפה ויקדם את העניין בדרך שלא נוסתה עד כה.

cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 30
    • פעילות 32

שלום לכולם,

ראשית אני מגיב כאן בשמי בלבד (עידו) ולא בשם קלינטיקה.

ורוצה לומר לכל המגיבים ככלל אצבע השוואה בין מחירי חו"ל למחירים בארץ שגויה מיסודה נכון המחירים בארץ גבוהים (בכל מוצר אפילו מוצרים שמיוצרים כאן).

שום חברה בארץ בתחום היא לא בקנה מידה של אתרים מחו"ל לעיתים המחירים שלהם זולים ממחיר סיטונאי בארץ בדברים מסויימים.

המחיר בארץ משקף הרבה משתנים שמחיר חו"ל לא משקף: מס ישיר ומס עקיף,אישורי מכון תקנים אישור משרד בריאות אישור כשרות עלויות ייבוא אחסנה,תקורה,מעבדות שירות,נציגי שירות, עלות מלאי ובסוף לבל נשכח עסק מוקם כדי להיות רווחי בסופו של דבר.

מעבר לעובדה שבארץ נותנים להתנסות להחליף ועוד.

קנייה מאתר אינטרנט מורידה את כל אלו ומראש מיסוי במדינות רבות לבטח בארה"ב זול יותר משמעותית.

להקיש ממקרה פרטי על כלל המקרים זו שגיאה בטח במוצר מורכב כמו סיפאפ שלעיתים דורש שבועות וחודשים של לווי הכוונה שינוי ציוד וכיוצא בהן.

יש לא מעט אנשים גם כאן בפורום שקיבלו ממני אישית עזרה כזו או אחרת ללא תמורה או בקשה לתמורה מקלינטיק, בסופו של יום זה נכנס לתחשיב כולל כלשהו ומכאן כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו.

אגב תיאום מחירים הוא עבירה פלילית אם למישהו יש השגה באשר לזה מציע לו לגשת למשטרה

ביקורת היא דבר ראוי וחשוב!!! רצוי רק לפני לבדוק את הדברים מלפנים ומאחור ולא לירות חיצי ביקורת זה בסופו של יום חוטא למטרה לשמה התכנס הפורום הזה.

בריאות איתנה לכולם

עידו

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

עידו,

אני מסכים שיש מיסים ועוד הוצאות, גם האתרים בחו"ל מספקים שירות ואחריות, ואנשי תמיכה ושירות,

הם עובדים ישירות מול רסמד או פיליפס (היצרנים) שזאת אחריותם לספוג תיקונים והחלפות ולא חנות שמוכרת, גם להם יש מיסים, גם אם יותר נמוכים

עדיין יש, המחיר שהם מוכרים הוא כבר אחרי כל השיקולים, נוסיף לזה משלוח לארץ שהוא עולה מעל 100 דולר ותשלום על מע"מ ועדיין יוצא

כ 2500 שקל למכשיר של פיליפס, כמה הוא נמכר בארץ? 6000 שקל, אני אומר לך, שאם המכשיר היה מתומכר ב 4000 שקל השיקול היה לטובת המדינה.

וזאת רק דוגמה אחת, צינור מחומם לפיליפס עולה בחול 35 דולר, למה אני שילמתי 400 שקל? מסיכה של פיליפס שעולה במקום הכי יקר 150 דולר, שילמתי עליה 1100 שקל, פילטרים שעולים 6 דולר שילמתי 60 שקל, נשמע לך הגיוני?

שילמתי כי מכבי יחזירו לי, אבל זה לא צריך להיות השיקול.

אני אומר לך למה המחיר הוא כזה, כי זאת נישה, ומי שצריך את הציוד חייב אותו כי זה בריאות, ולכן, היבואנים מזנברים את האנשים במחירים מטורפים, לא מוצדקים וגבוהים, כי תמיד יהיה מי שיקנה את זה. ותכלס, אין כמעט שום תחרות בתחום הזה, וכמו שזה נראה, יש תיאום מחירים.

כל השוק הישראלי בכמעט כל תחום הוא הזוי והוא מפסיד המון לקוחות וכסף, כי הרוב כבר לא פראיירים וקונים מחשבים, ואלקטרוניקה, ובעצם כמעט הכל מחו"ל, כמה הון בורח לחו"ל? כי תכלס, דופקים את הישראלים ותאמין לי, לפעמים, גם קניה מחו"ל היא חוויה נעימה יותר, אם יש בעיה לא מתנערים מאחריות, ואדיבים, והלקוח בראש הרשימה, משהו שבארץ כמעט לא קיים.

אני יודע שבמה שכתבתי אני לא אשנה את השוק, אבל זאת האמת לאמיתה, ומה שמוכרים בארץ מקבלים, מגיע להם, כי תכלס, רק היבואנים והחנויות והרשתות יכולות לעשות את המהפך כאן ולהרוויח הרבה יותר כסף.

CHAI
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 25
    • פעילות 25

עידו

אני מסכים עם הדברים של NICE-GUY.

כ 2500 שקל למכשיר של פיליפס, כמה הוא נמכר בארץ? 6000 שקל, אני אומר לך, שאם המכשיר היה מתומכר ב 4000 שקל השיקול היה לטובת המדינה.

וזאת רק דוגמה אחת, צינור מחומם לפיליפס עולה בחול 35 דולר, למה אני שילמתי 400 שקל? מסיכה של פיליפס שעולה במקום הכי יקר 150 דולר, שילמתי עליה 1100 שקל, פילטרים שעולים 6 דולר שילמתי 60 שקל, נשמע לך הגיוני?

הצגת טיעונים שנראים לכאורה הגיוניים אבל כל הסעיפים שציינת חלים גם על חנויות בחו"ל ועדיין המחירים שם הרבה יותר זולים.

הייתי מבין ולא מתקומם אם המחירים כאן היו 10 עד 20 אחוז יותר.

אבל המצב הקיים היום של פי 2 ויותר פשוט מקומם ואין הסבר אחר אלא "אם אפשר ואף אחד לא מוחה אז למה לא".

הגיע הזמן שהיבואנים יעשו "חושבים מחדש"

אריה

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 84
    • פעילות 95

אריה שלום ולכולם

אני אדבר בשם עצמי מבלי כוונה להגן או לפגוע על שום צד

אני מסכימה דווקא עם עידו

למה?

כי אני מנהלת חשבונות וחשבת חברות אשר מכירה את המורכבות של אחזקת חברה וניהולה עלויות מכס יבוא ומיסים

לא להכנס לכיס של הספקים

הבעיה היא לא הספקים

הבעיה היא משרד הבריאות וקופות החולים

גם לי יקר וגם אני בוכה אבל בשקט

תפסיקו להתבכיין ולהאשים את הספקים שאשמים במחירים המוקפאים

זה כמו עם רכב לנכה

הרכב עולה 100.000 שח אבל נכה לא מתעסק במחיר מול הספק אלה מול משרד הבריאות ולא משלם כימעט כלום

למה?

כי התאחדו לנושא ודחפו

בוא נתאחד

כנסת חברי כנסת משרד הבריאות וקופות החולים

לובי הכנסת וכו"

לא בא לי להמשיך לקראו התביכינות מכל אחד

צר לי

גם לי יקר וגם לי אין עודפי כספים

סילביה

מבקשת לא לקבל תגובות על מה שכתבתי

אני שלמה על כל מילה מתוך ידע

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבועות, 5 ימים ע"י SILVIA.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבועות, 5 ימים ע"י SILVIA.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

חברים,

אני חושב שאנחנו לא מכוונים לאותה מטרה, עלינו להביא לכך שקופות החולים יביאו לנו מכשירים משוכללים בהשתתפות עצמית נמוכה. איך הם יעשו את זה, זה עניין שלהם.

קל לנו להשוות מחירים לחו"ל ולתקוף את המשווקים בארץ כאשר התנאים המסחריים לא שווים לאלו בחו"ל. אסביר למה הכוונה:

הכמויות בארץ כולה לא מגיעות לכמות שנרכשת ברובע אחד של ניו יורק! בגלל הכמויות הגדולות המחיר שמקבל המוכר בארה"ב יכול להגיע לחצי מהמחיר שהמשווק בארץ מקבל מהיצרן. בחו"ל המוכר מחזיק חנות אינטרנטית ללא מוכרים ללא טכנאים או מעבדה, האחריות היא של היצרן ולא של המוכר. מכשיר תקול הולך ישר ליצרן. בחו"ל אין אנשי שרות שמגיעים למעבדות השינה או לביתו של הלקוח, שולחים לך את המכשיר וזהו, לא באים עד אלינו ונותנים לנסות ואחר כך להחליף או להחזיר. קופות החולים הן שדורשות אנשי שרות שיכוונו ויתאימו מסכות במקום שהם בעצמם יתנו את השרות הזה. הארנונה – מס הכנסה – רשיונות ואחזקת עסק משרדים ומחסן, יקרים הרבה יותר מאשר בחו"ל. מי שמוכר כמויות יכול להסתפק ברווח נמוך יותר. בארץ הכמות מוגבלת וההוצאות הגדולות מתחלקות על כמות קטנה. אני בכלל לא רוצה להכנס לכיס של המשווקים, מי שלא מתאים לו שיקנה כמוני בחו"ל. חברים, המשווקים בפורום תפקידם לעזור לאנשי הפורום ולא רוצה להילחם בהם.

בקיצור המשווקים הם לא האוייבים שלנו. אנחנו צריכים להיאבק בקופות החולים שיגדילו את השתתפותם בכסף ובשרות.

לדעתי הנושא מוצא עד תום.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 84
    • פעילות 95

אבי המשפט אחרון מיותר

הנושא לא הגיע עד תום אלה ההפך

לך קלך לכתוב משפט כזה כי אתה וותיק בתחום ומסתדר עם חול

אני חדשה וזקוקה לרכישה בארץ

מי מכול הנימצאים יודע ניסוח פניות?

צריך להרים כאן משהו

ואני רוצה לנצל את כל המתבכינים שירימו כפפה ויזיזו את ה…..לשינוי מושכל

סילביה

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

סילביה היקרה,

לקרוא לכל מי שכתב כאן מתבכיינים זה מתנשא ופוגע, אנחנו לא מתבכיינים, אנחנו מעלים בעיה מאוד חמורה,

ואנחנו גם מטפלים בה, כל אחד בשביל עצמו, אני רכשתי בחו"ל מבלי לקבל כסף מהקופה, ומה שיכלתי קניתי כאן להחזר מהקופה.

את מכירה את המיסים כאן, השאלה אם את מכירה את המיסים בחו"ל ומה תחרות של שוק גורמת, מה שלא קיים בארץ.

אני אישית פניתי גם לקופה, להנהלתה של מכבי, וגם למשרד הבריאות, אף אחד לא רואה אותנו ממטר, במיוחד משרד הבריאות.

בארץ צריכים להיות עשירים או מקושרים.

זה נחמד שאת קוראת לאנשים נורמאליים שמעלים בעיה, מתבכיינים ואח"כ עוד רוצה עזרה מהם, ישראלית לחלוטין 🙂

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 84
    • פעילות 95

ביקשתי לא להגיב וידעתי למה-אתה מתרכז בטפל ולא בעיקר וחבל

עידו אבי ואני כתבנו בדיוק היכן להתרכז

לא כולם מתביכינים מי שמתבכיין יודע מי זה

מספיק

תתרכז בעיקר

רוצה להתקדם?

תעזור לי בניסוח מכתב לאנשים הנכונים

ואני לא ישראלית לא בגרוש ולא חצי גרוש

סילביה

אל תענה לי בקשה

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 85
    • פעילות 91

כשאומרים לי אל תענה לי, אני עונה,

מי את עם כל הכבוד שתאמרי לאנשים איך להתנהג?

ואת מתנהגת בחוצפה למרות מרום גילך.

תתיחסי לאנשים בכבוד ואולי תקבלי בחזרה.

ממני, לא תקבלי שום עזרה בשום צורה!

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

לא אסכים שהפורום יהפוך לזירת התגוששות. אני סוגר את השרשור.

מוצגות 13 תגובות – 16 עד 28 (מתוך 28 סה״כ)
  • הדיון ' מחירי מכשירים בארץ (מופרכים)' סגור לתגובות חדשות.