מידת לחץ

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Lbar52
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 0
    • פעילות 1

שלום, לאחר לילה במכון שינה הובחנתי שאני מבצע דום נשימה בשינה וקיבלתי הפנייה לשימוש ב cpap.

התקשרתי ליד שרה ששאלו אותי מה מידת הלחץ הנדרש כדי לכוון את המכשיר. לא רשום שום דבר על מידת הלחץ במסמכים שקיבלתי ממכון שינה. רעיון ? מישהו יכול לעזור ?

שמעון

Yana Mediquip
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 35
    • פעילות 37

שלום

לאחר הבדיקה מכון השינה, אתה צריך לפנות לאחת החברות כדי לעשות התאמת לחצים בסיפאפ. רק לאחר התאמת הלחצים, תקבל מכתב המלצה שבו יהיו מצוינים הלחצים שלהם אתה זקוק.

יאנה שכטר "מדיקוויפ" - נציגת מכירות
    נייד 0545999533
    שירות לקוחות 048201277
    Email- yana@mediquip.co.il

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

שיתפת מעט מאד פרטים אז אענה באופן כללי:

1. לרוב המשתמשים שהם חברי קופות החולים, יד שרה אינה הפתרון המתאים. אם אין סיבה מיוחדת שמונעת ממך להעזר במסלול הרגיל של השאלה לניסיון אצל המשווקים המוכרים, אני ממליץ לפנות אליהם.

2. איבחון של הפרעות שינה זה לא נעים. כולנו היינו שם. מצד שני, אם המצב שלך לא חריג, אין סיבה להכנס סתם ללחץ. נכון שצריך להתחיל לטפל ובהקדם, אבל אצל רוב האנשים שישנו עד האיבחון בלי סיפאפ, עוד לילה או שניים כנראה שלא יגרמו לנזק בלתי בלתי הפיך (אבל אני לא רופא ולא יכול לקחת אחריות במקרה הספציפי שלך).

3. תתחיל ללמוד. בתור התחלה, קרא את הדיון "עידוד למצטרף החדש". אח"כ עבור בעיון או בריפרוף (לפי הצורך) על הדיונים שבראש הפורום על רקע אפור כהה. בהמשך תוכל לסקור את כותרות הדיונים מהעבר ולעיין באלה שייראו לך רלבנטיים למשתמשים חדשים. אם יהיו לך שאלות, אנחנו כאן.

בהצלחה.

Talbavi
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 11
    • פעילות 11

לאחר שהובחנת עליך לקבל זימון ממכון השינה לקבל מכשיר לניסיון בבית לשבוע ימים .לאחר הורדת הנתונים מהמכשיר תקבל מכתב שבו יפורטו הלחצים.

זו ההתנהלות בקופת חולים מכבי. אני מניח שהתהליך הוא דומה בכל הקופות.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 118
    • פעילות 137

שלום שמעון וברוך הבא,

קיבלת עיצות מעולות מהחברים כאן מעלי.

אכן קביעת הלחץ הטיפולי שלך הוא חלק מהפרוצדורה הרפואית שעליך לעבור להתאמת מכשיר ה CPAP

השיטה היא שאתה ישן כמה לילות עם CPAP על מצב אוטומטי המכוון לטווח לחצים רחב.

לאחר זאת מתבצעת קראית נתונים מהמכשיר ופענוחם ובהתאם לכך נקבע הלחץ הטיפולי.

בעיקרון תהליך זה אמור להתבצע על ידי מעבדת השינה

אתה מוזמן להמשיך לשאול ולעדכן

בהצלחה!!!

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.