מים מזוקקים humidifier dreamstation

פורומים פורום CPAP ישראל מים מזוקקים humidifier dreamstation

מוצגות 10 תגובות – 16 עד 25 (מתוך 25 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 61
    • פעילות 63

אם יהיה במיכל, נעצור

cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 28
    • פעילות 30

שלום לכולם,

אז ככה לגבי מים מזוקקים עבור מגהץ וכיוב' אסור בשום פנים ואופן !!! אלו מים מתועשים וחסרים בהם מינרלים.

לגביי מים רגילים מכל מקור, תמי 4,בריטה,קומקום או ישירות מהברז אין שום בעיה למעט כפי שצויין אבנית אשר לאורך זמן פוגמת בתפקוד מעשיר הלחות.

יחד עם זאת אבנית ניתנת לניקוי בעזרת חומץ או מלח לימון ומים רותחים.

אין שום סיבה לא להשתמש אלא אם אין רצון לנקות אבנית.

היצרנים ממליצים מים סטרילים וזאת בשל העובדה שאבנית יכולה לפגום בתפקוד המכשור, מיכלים המים הללו בכל המכשירים נחשבים כמוצר דבר מתכלה שניתן להחלפה בטווח הארוך זה גם דבר שהייתי לוקח בחשבון.

יום טוב….

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

yoramb
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

לא הבנתי  שמוכרים בסופרים ורשום עליהם אינו למאכל  אפשר להשתמש במים מזוקקים למכשיר אדים

אשמח לתשובה סופית

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

אני לא זוכר מה שם המכשיר הראשון עם לחות שרכשתי, אבל אני זוכר שהתחלתי עם מים מהברז, תקופה ארוכה. לאחר שראיתי את משקעי האבנית התחלתי להרתיח אותם, זה שיפר אבל עדיין לא הייתי מרוצה. עברתי לרכוש מים מזוקקים במכלים גדולים שרכשתי מחנויות אייס וכדומה. אלו היו מים שנלקחו ממדפי אביזרי רכב, למצברים ומגהצים, גם בהם השתמשתי תקופה ארוכה, אומנם לא הייתה אבנית אבל לא אהבתי את המשקע השמנוני שהיה בתחתי מיכל הלחות. עד אז לא הייתי מודע למים שמוכרים בפארם, לפני 5 שנים לערך, רכשתי מים מזוקקים בפארם במכלים שהייתי מביא וממלאים לי, לפני 2-3 שנים הפסקתי להביא מכלים ורכשתי בפארם את המים הסטריליים בבקבוקים חתומים שתמונתם מצורפת.

באף תקופה מתחילת השימוש במכשיר לחות לא חליתי, לפחות לא אובחנתי או הבחנתי שזה מהמים שהשתמשתי. ועד היום אני חי ובועט.

כיום, איני משתמש במים, למכשיר AIRMINI יש פטנט ייחודי שמעשיר לחות מהבל פה. זה לא כמו מתקן לחות שיש בו גם חימום אבל אותי זה מספק, לפחות בשלב זה.

נראה שכל הכותבים בפוסט עדיין בועטים ובועטות. מכיון שאיני בר סמכה ברוקחות, מציע להתייעץ עם הרוקח בפארם.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירי סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, מכשיר: ResMed S10
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

yoramb
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

תודה רבה

Yoni
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 7
    • פעילות 11

שאלה לא קשורה. איך המכשיר אתה מרוצה? ממליץ?

ayb
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 34
    • פעילות 40

Yoni , אין צורך לשאול את אותה שאלה בכל שירשור , כמדומני שקיבלת תשובה לגבי השאלה בשירשור אחר , יש מידע רב בפורום שתוכל להיעזר בו , בהצלחה

bernard
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

מי שבתחום ממליץ רק על האופטימלי בטוח 100%, אבל גם יקר יותר.

לדעתי מים למגהץ מתאימים, מי שיכול שיקנה מים רפואיים, בניו פארם אין להם, לא ניסיתי בסופרפארם.

ניסיתי כמה ימים מים מינרליים, לא הייתה אבנית.

yor
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 23
    • פעילות 29

הכי פשוט וזול זה לאסוף את המים מהצינור המוציא מים מהמזגן.  אלה מים אחרי אידוי ואין בהם אבנית בכלל.

TAL
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

אני מרתיחה מים בקומקום ונותנת להם להתקרר. עדיף להרתיח פעמיים. כך אין אבנית כמעט. בערך רק פעם בחודש-חודשייים יש מעט מאד אבנית במיכל אז משרה במים עם מעט חומץ (10% חומץ – לפי הוראות היצרן) והאבנית נעלמת.

מוצגות 10 תגובות – 16 עד 25 (מתוך 25 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.