מיקום ה- CPAP

פורומים פורום CPAP ישראל מיקום ה- CPAP

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Mrcpap
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 14
    • פעילות 25

איפה אתם ממקמים את מכשיר ה-CPAP שלכם?

אני שמתי כיסא נמוך ליד המיטה.

יש מיקום אידיאלי?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

CPAP שלום,

ברוך הבא לפורום,

כל עוד המכשיר מוגבה מהריצפה והצינור מגיע אליך בחופשיות בזמן השינה, לא מושך את המכשיר ומפיל אותו, זה בסדר. אפשר להניח גם על שידה קטנה ואפילו שרפרף בגודל מתאים. דאג לחיטוי ורחיצה קבועה שנותנים הרגשת רעננות בשינה.

מה איכות השינה ואיך אתה מרגיש בבוקר?

בהצלחה,

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

אני מניחה על השידה. במשך היום, בגלל שאני לא מנתקת את הצנור מהמכשיר, השידה נשארת על השידה והצנור מוכנס לתוך קופסה שממוקמת ליד השידה. כן, פתרון מאולץ. אני חושבת כעת לשים את המכשיר כולו באיזו מגירה עמוקה במשך היום

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

אני שם את ה CPAP בשידה ליד המיטה. השידה שלי רחבה והדבר חשוב לאור מה שאכתוב להלן.

שימו לב הCPAP פולט קרינה אלקטרומגנטית בשיעור די גבוה. הדבר נמדד בביתי על ידי מודד קרינה

עם זאת הקרינה מופחתת לאפס במרחק של חצי מטר. חשוב שיהיה מרווח של חצי מטר לפחות ביניכם לבין המכשיר

טיפ חשוב ביותר – את הצינור העבירו מסביב לגב המיטה. לכן חשוב מאד גם שלמיטה יהיה גב שאינו מוצמד לקיר.

באופן זה ובמיוחד למסיכות בהן הצינור מגיע למעלה הדבר גורם לכך שהצינור חופשי ולא מסתבך.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

noam
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

למה (והאם חייבים) שהמכשיר יהיה מוגבה מהרצפה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

למה (והאם חייבים) שהמכשיר יהיה מוגבה מהרצפה?

בעיקר למנוע חדירת אבק למרות שיש פילטר למכשיר, בנוסף האויר מהריצפה קר יותר, לחלק מהאנשים זה מפריע.

Mrcpap
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 14
    • פעילות 25

תודה על התגובות.

אני יושן סביר עדיין מתעורר מעט עייף.

אני חושד שיש בעיות נוספות מלבד דום הנשימה.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 137
    • פעילות 145

כדאי לפנות לרופא א.א.ג או לרופא ריאות

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

אני שם את ה CPAP בשידה ליד המיטה. השידה שלי רחבה והדבר חשוב לאור מה שאכתוב להלן. שימו לב הCPAP פולט קרינה אלקטרומגנטית בשיעור די גבוה. הדבר נמדד בביתי על ידי מודד קרינה עם זאת הקרינה מופחתת לאפס במרחק של חצי מטר. חשוב שיהיה מרווח של חצי מטר לפחות ביניכם לבין המכשיר טיפ חשוב ביותר – את הצינור העבירו מסביב לגב המיטה. לכן חשוב מאד גם שלמיטה יהיה גב שאינו מוצמד לקיר. באופן זה ובמיוחד למסיכות בהן הצינור מגיע למעלה הדבר גורם לכך

שהצינור חופשי ולא מסתבך.

יצחק , ממש לא ידעתי שהמכשיר פולט קרינה. חצי מטר מרחק זה מספיק?? האם המכשיר צריך להיות בגובה מסוים מהרצפה בהיבט הקרינה?

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

אני מניחה את המכשיר על שידה סטנדרטית ליד המיטה. הפתרון האחרון שמצאתי נגד אבק ושמירת המכשיר באופן כללי, הוא הנחתו במשך היום בקופסת קרטון גדול על השידה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 2 חודשים ע"י Avis.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

לדעתי מיותר בתוך קופסה, במשך היום כאשר המכשיר לא עובד הוא כמטט ולא מתלכלך, ואת עובדת קשה כל פעם לפרוס ולקפל את הערכה,

אצלי הכל פרוס ומחובר, המסכה תלויה על גב המיטה בקצה, כך שאיך שאני נכנס למיטה, מושיט את היד ושם את המסכה על הפנים.

אל תעלבי, אבל המכשיר שלך נראה מימי קדם. זה בטח המכשיר הראשון שלך,

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

הי אבי

אני לא נעלבת… מה פתאום שאעלב. אכן זהו המכשיר הראשון שלי. משתמשת שנה וחודש.

המכשיר יפהפה וחדשני, הגודל מטעה… זהו פיתוח חדש מלפני שנתיים. מעבר לגודל, אני מרוצה מהמכשיר שלי, יש לו את כל הפיצ'רים הכי עדכניים.

דוחות הפריקה שלו מאוד מפורטים כולל הצגת דיאגרמות של כל סוג הפרעת נשימה, נתונים שמשווים בין לחץ ובין דליפה המוצגים אחד מעל השני כדי לבדוק האם יש קשר בין דליפה ובין העלאת לחץ,  יש לי נתונים המפרטים על סוגי החסימות. כמובן שמצוין הלחץ הממוצע בכל לילה, הזמן הממוצע של הפסקת הנשימה, ה-ramp,  הדליפות וכמובן ממוצע לשעה של החסימות.

המכשיר שקט לחלוטין, אפילו קול איוושה קל לא נשמע ממנו.

באשר לאחסון בקופסא, אני מרגישה יותר בטוחה כך. ההליכה לישון הרי אינה ספונטנית אצלינו, אז עוד כמה דקות להתארגנות, כבר לא משנות לכאן או לכאן.

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.