מירי בלנגה – הערכה

פורומים פורום CPAP ישראל מירי בלנגה – הערכה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Amos
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 5
    • פעילות 7

אל: יגאל ברמק

אמיר גפן

שולמית צ'יבוטרו

קלינטיקה

שלום רבותי/ גבירותי המכובדים,

מייל זה נכתב ביוזמתי ללא כל השפעות חיצוניות. הוא השלישי כבר. אינני מתערב במדיניות ובהיררכיה  של קלינטיקה. אציין כאן רק את העובדות והתחושות האישיות שלי.

אני רוכש מכשירי CPAP מקלינטיקה יותר מעשרים שנה. את זה אתם יכולים לזקוף לזכותה של מירי! .

מירי משמשת צינור ראשי בין הלקוחות וקלינטיקה. מירי נאמנה לעבודתה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר. לולא היא הייתי אולי עובר לחברות אחרות. מירי ניחנה בסבלנות אין קץ, בפתרון בעיות טכניות, בנאמנות ללקוח. ללא מירי, לדעתי ומתוך ניסיוני אתה, מכירה את כל הבעיות של המכשירים ויודעת לתת מענה הולם. אין לי מלים לתאר כמה אני מרוצה מהשירות שלה. נכס כזה נדיר במקומותינו..

מירי אתי בכל זמן גם מחוץ לשעות העבודה, בשבתות וחגים. לא קיים שירות כזה טוב. ואני שמח שיצא לי לעבוד אתה.

תודה על תשומת לבכם.

עמוס פורת

לקוח CPAP

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 117
    • פעילות 124

מסכימה

Sima
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

לא יודעת מי זאת מירי , אבל אני אוכסבתי מדרך הטיפול של קלינטיקה , לא אני ולא בעלי הרגשנו אף גרך מקצועית סובלנית לעזור, כאילו עשו לי טובה בכלל שדיברו איתי , גישה מזלזלת , ללא הבנה לחלוטין. אני בלי מכשיר , בודקת אפשרות אחרת שהונלצה לי על ידי מנהלת מכון השינה אסותא השלום, וטוב שפגשתי אותה , הסבל שעברתי עם המכשיר מקלינטיקה , לילות ללא שינה , היום אני עשנה הרבה יותר טוב בלעדי המכשיר… מקווה שימשיך כך , מיועדת לבדיקת שינה חוזרת בעוד כמה חודשים.

חבל שהדברים כל כך מסורבלים שם.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.