מכירים את טיפולי לייזר במרפאת SUN CLINIC?

פורומים פורום CPAP ישראל מכירים את טיפולי לייזר במרפאת SUN CLINIC?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    HAREL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

מישהו עבר טיפול לייזר למניעת נחירות ודום שינה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

לא יודע מאיפה אתה מגריל מקומות כאלו, אין פרטים עליהם, ראיתי שמופיעים בדפי זהב והדבר היחיד שהיה כתוב שם "עסק זה בחר לא להציג חוות דעת" , אולי כדאי שתלך אליהם ותהיה הראשון לספר לנו.

ייקח זמן עד שתשלים כי נדרש לך טיפול מקצועי, רק מקווה שבחיפושים שלך לא תיפול בידי חאפרים. מתקבל הרושם כי אתה עסוק בחיפושים במקום לקרוא בפורום דיונים שאולי יוכלו לעזור לך, אם הייתה קורא דיונים כגון "ניתוח לאחר בדיקת מצלמה" לא הייתה מחפש מציאות.

מכיר מישהו עם שיער שרצה שתהיה לו רעמה, במשך שנה השתמש במוצר "ניו ג'…" עד שלא נישאר לו שיער. התקשר אליהם ושאל מה לעשות, שאלו אותו אם יש לו עדיין שיער כי עדיין יש להם חומר למכור. תסיק מסקנות לבד.

HAREL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

תודה, אני אכן בחיפושים ומחפשת אחרי פתרון הבעיה שלי ובשום אופן לא מוכנה להוציא אלפי שקלים על חאפרים.

ותוך כדי חיפוש שעות על גבי שעות קוראת על הנושא כולל כאן בפורום.

ביתיים בודקת וקובעת תורים לקבלת יעוץ לטיפול לייזר או התקן דנטלי.

אקבע תור גם אצל פר' מיכאל וימן באסף הרופא למרות שאופצית ניתוח היא כמעט אפסית מבחינתי. לא הייתי רוצה לעבור ניתוח פולשני.

לצערי CPAP לא התאים לי, לילות לא ישנתי כי לא נרדמתי בגלל אי התאמה ואי נוחות.

מקווה למצוא פתרון מתאים לבעיה שלי.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

הראל בהצלחה,

בתחילה זה נראה מאוד קשה, אולי אפילו מפחיד, לאחר זמן רואים שזה לא כל כך נורא. שמתרגלים  לרוב משתמשי הסיפאפ נדרשים חודשים להתרגל, למעט מאוד נדרשו שבועות, הרבה עושים חיפושים ולבסוף חוזרים למכשיר. זה תלוי ביכולת ההסתגלות של המשתמש.

30 שנה לא הפסקתי לחפש, ודאי אשמח לפתרון אחר שיהיה יותר נוח וקבוע. אפילו שכבר התמכרתי ולא יכול בלעדיו גם לשנ"צ של שעה. ניסיתי סד יקר והרבה אביזרים, חלק מהם מחדירים לאף אחרים מתלבשים על הלשון. גם נפלתי אצל רמאים שעבדו עלי, למזלי חברת כרטיסי האשראי החזירה לי את הכסף. בקיצור, יום אחד אכתוב ספר על זה.

אגב, אני השארתי פרטים באסף הרופא כדי לראות אם אפשר לעשות את בדיקת המצלמה ללא ניתוח, עדיין לא חזרו אלי.

אל תשכחי לעדכן אותנו, אנחנו לומדים כל יום.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 213
    • פעילות 233

שלום הראל

הניתוחים לטיפול בהפסקות נשימה בשינה בדר"כ לא יעילים ומהווים פיתרון אחרון

ה CPAP הוא הפיתרון האולטימטיבי היום ואכן יש אתגר להתרגל איליו אבל זה בהחלט אפשרי עם כח  רצון ונחישות

אם את לא מוכנה בשום מצב לנסות CPAP הייתי דווקא מנסה התקן דנטלי כי גם הוא בדר"כ יעיל באופן מסויים

בהצלחה

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

HAREL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

תודה, הייתי בייעוץ התקן דנטלי אצל "לילה רגוע" ברחוב ויצמן 14 תל אביב,

הוא היה מאד מקצועי והראה לי את האפשרויות אבל ברגע שבמדידה ראה את הרגישות שלי בחלל הפה וריפלוקס,

אמר לי אני לא אעשה לך את המתקן כי כנראה גם את המתקן לא תוכלי לסבול ולהתרגל אליו.

ניסיתי CPAP פעמיים במהלך שנה אחרונה כל פעם במשך שבוע, לילות לא נרדמתי עד אור הבוקר,

עד שלקחתי ואבן כדי להירדם בלי CPAP! הרצועות, המסיכה, הצינור והפלסטיק על המצח, הכל מפריעים לי.

הבעיה שלי רגישות עיצבית גבוהה מאד.

במכון מור נתנו לי מס טלפון של חברה שמספקת כל מיני סוגי מסיכות אבל לא נראה לי שיתאימו לי.

אמורה לפגוש שני מומחים לאף אוזן גרון באסף הרופא ואיכילוב.

שנה שעברה רופא א.א.ג בדק אותי ואמר הכל בסדר ונתן לי תרסיס אף.

אני גם מנסה לישון עם 2 כריות, חשבתי ייתכן אם הראש מונח יותר גבוה יכול למנוע סגירת דרך האוויר לריאה בזמן הרפיון לשון ולוע.

אני די מיואשת, אין לי איכות שינה בגלל מספר הפעמים שמתעוררת בגלל דום שינה לרוב קשה לי להירדם שוב. נקווה לטוב

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.