מכשירים חדשים, מסיכות חדשות? משהו?

פורומים פורום CPAP ישראל מכשירים חדשים, מסיכות חדשות? משהו?

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    just_guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 7
    • פעילות 8

שלום שלום.

שאלה לי עליכם: גם אתם מרגישים שהתחום שלכבודו התכנסנו כאן קצת רדום לאחרונה?

לא רואה מכשירים חדשים, מסיכות חדשות – שום דבר.

אני רק לא מחפש במקומות הנכונים או שזה באמת המצב?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 45
    • פעילות 47

המכשירים החדשים יחסית הם Z2 וטרנסקנד 3. מכשירים קטנים יחסית וזולים משמעותית מאיירמיני, לא יודעת אם יותר טובים,

כנראה לא.

just_guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 7
    • פעילות 8

כן, ראיתי את אלה. לא מרשימים בעיניי. המדע והטכנולוגיה בכל מה שקשור לתמיכה במחלה נעצרו קצת לאחרונה…

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

נחכה לפריצות חדשות בשנה הבאה

דווקא במסיכות בשנים האחרונות יש מגוון חדש של מסיכות ורעיונות חדשים

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

לדעתי מכשיר ה- AirMini עם הלחות ללא מים ואלו שמציגים דוח שינה באפליקציה, מהווים חידושים. פעם בשלוש עד 5 שנים יש חידושים, אך נראה לי שהמכשירים החדישים של החברות המובילות כבר הגיעו לרוויה מבחינת האלגוריתם של הטיפול. אולי למכשירים הבאים תהיה אפשרות אוטומטית לקבוע לחצים ע"פ דגימה של לילה או משהו דומה, ואולי לא נדרש למעבדות שינה.
    ודאי שהחידוש הבא יבוא מתחום הרפואה, ניתוח, טיפולי שלא נדרש למכשיר. חלום? לא נראה לי שהרופאים מקדישים זמן או תקציב למחקר בכוון זה. מיטב המוחות והתקציבים מוקדשים לסרטן, לב, וכולי.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

לאחרונה גיליתי את זה:

https://www.youtube.com/watch?v=sZzaY2KAt0c

אם אמצא את זה איפה שהוא במחירים שפויים, אזמין לניסיון.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

כמה שהוא מדבר ומתאמץ, מזכיר לי את המכירות בטלוויזיה. רואים שכל התגובות למוצר מזויפות ומתלהבות ממש כמו בטלוויזיה. אין לי ספק שרבים יפלו במלכודת.

לדעתי זו עבודה בעיניים, אם רוצים, אפשר לאלתר משהו דומה עם גליל פלסטר רגיל. יש לנקות טוב בטישו לח להסרת שומנים ולהדביק על מקום נקי.

AN זה נמכר ב-84$ בלינק הבא, צריך לקנות גם מדבקות במחיר 30$ עבור 16 לילות או 120$ ל-64 לילות. לתשומת הלב, אין לזה מידות, אם מסירים באמצע הלילה ללכת לשרותים או מכל סיבה אחרת, יתכן שצריך להחליף.

https://bleepsleep.com/our-partners/

https://www.cpap.com/productpage/bleep-dreamport-cpap-mask#replacement-parts-tab

מקווה שאני טועה!

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים, 2 שבועות ע"י Avis.

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

הי אבי,

לבחור יש ליין של ביקורות על ציוד סיפאפ ביוטיוב. יש לו גם פורום ברשת (עוד לא נכנסתי). הוא קצת טרחן וקצת עף על עצמו (בכל זאת, יוטיוב…), אבל הסירטונים שלו מכילים הרבה מידע ענייני ומאפשרים לראות את הציוד בעיניים ומזווית של משתמש. הוא מביע את דעתו ואינו מתיימר להיות אובייקטיבי. גם אני ואתה מוטים לטובת הציוד שנוח לנו באופן אישי. כל עוד הקורא או הצופה זוכר את זה, הכל בסדר.

בשם של המסכה הזו נתקלתי לראשונה בפורום של apneaboard. אח"כ חיפשתי ביוטיוב. זו כנראה לא עבודה בעיניים, אבל כמו כל מסכה, זה מן הסתם לא מתאים לכל אחד. כשהמחיר מאפשר אני מעדיף להתנסות באופן אישי. אני מתפלא שדווקא אתה, עם הרקורד ההרפתקני והנכונות ליפול מדי פעם, לא מתחבר.

כשמדובר בנשימה שלי אני מעדיף לא לאלתר ומוכן לשלם עבור ציוד שעבר בדיקות של ה-FDA או מכון תקנים נחשב אחר.

שני דולר ליום זה לא מחיר שפוי מבחינתי.

חג שמח לכל משתתפי הפורום.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

מה מיוחד בציוד שלו?

שזה נחירונים שמודבקים עם פלסטרים לאף וזהו?

לצערי אני שמרן במסיכות משתמש באותה מסיכה כבר 10 שנים 🙂

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

כשמדובר בנשימה שלי אני מעדיף לא לאלתר ומוכן לשלם עבור ציוד שעבר בדיקות של ה-FDA או מכון תקנים נחשב אחר.

בהחלט מסכים עם הציטוט. אבל כיוון שהבחנתי כי את פעולת האטימה במסכה המדוברת עושה רק הפלסטר ויש חשש שלא לכולם זה יסגור הרמטית את פתחי הנחיריים כדאי לבצע ניסוי, לקחת מסכה אפית ולהפוך אותה דביקה, לראות אם זה עובד ונוח לך. אם כן אפשר לקנות את המסכה ואז לבצע את האלתור עם הפלסטר ובכך להתגבר על המחיר הלא שפוי, עד שירד המחיר. אני לא נגרר אחרי הביקורות והתעמולה שעושים האחרים בתגובות שלהם, שחלקם נראות מפוברקות. תמיד יש להפעיל את יכולת הראייה וההבחנה הביקורתית כדי להחליט לבד אם זה מתאים.
    בכל מקרה לי זה לא מתאים, כי לי שנים יש מסכה בלי רצועות כלל אשר ממלאת את כל ייעודיה עבורי. מה עוד שהמסכה הנדבקת היא ללא מתקן סיבוב (Head Gear) ואינה יכולה להגיע מעל הראש כמו שאני רגיל ונוח לי, להעביר את הצינור בגב המיטה המוגבה מעל הראש. כמו שתמיד אני אומר, מסכה צריכה להתאים כמו כפפה ליד.

יחד עם זה, אין ספק שיש כאלו שהמסכה המדוברת מתאימה להם, ואכן אני תמיד בעד לנסות ולחקור.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.