מכשירי סיפאפ שניתן לרכוש דרך מכבי

פורומים פורום CPAP ישראל מכשירי סיפאפ שניתן לרכוש דרך מכבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Ori29
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 0
    • פעילות 2

שלום,  אובחנתי לאחרונה   באסותא כסובל מדום נשימתי והומלץ לי להשתמש במכשיר סיפאפ.

אני במכבי . נמצא כי העדכון האחרון במכבי לגבי מכשירים שניתן לרכושם בהשתתפות עצמית הוא מ-01/01/2019.

האם ניתן באמצעות חברי הפורום לקבל מידע  עדכני לגבי מכשירי  CPAP V המאושרים במכבי?

תודה,

עוז

Benzi
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 95
    • פעילות 103

שלום עוז, איפה באתר מכבי כתוב על רכישת CPAP? (אני חדש במכבי)

תודה!

בנצי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

ברוך הבא.

למיטב ידיעתי, למכבי יש הסכם עם 3 חברות אשר שמם מופיע באתר של הקופה וגם בנעוצים של הפורום הזה. אפשר לקבל מהם מכשיר שבהסכם עם בהשתתפות סימלית. אם תרצה לשדרג תדרש לשלם עבור השדרוג.

מציע ליצור קשר עם 3 החברות ולשמוע מהם מה יש להם להציע. אתה יכול להיעזר בדיוני הפורום, לקרוא את אשר החברים כותבים ולהחליט.

ממליץ לדאוג שהמכשיר יכלול לחות עם חימום. כדאי שזה יופיע באישור למכשיר שקבלת ממעבדת השינה.

בהצלחה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

https://www.maccabi4u.co.il/15196-HE/MACCABI.ASPX?TABID=15197_15199

Benzi
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 95
    • פעילות 103

https://www.maccabi4u.co.il/15196-HE/MACCABI.ASPX?TABID=15197_15199

תודה עוז!

כתוב שם שהם נותנים החזר על חלפים עבור מכשיר שלא נקנה מספק שלהם. מה קורה לגבי מכשיר שנקנה במקום אחר או מכשיר שלא ברשימה? לדוגמא, אני לא רואה מכשירי resmed למרות שקלינטיקה מוכרת אותם. אין החזר על מכשירים שלא ברשימה או מספקים אחרים (לדוגמא, ספק בחו"ל)?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

בנצי,

למיטב ידיעתי, מכבי נותנת רק מכשירים במסגרת תקציב שמוסדר בהסכם עם החברות הללו, אלו מכשירים שהם אמורים לעשות את העבודה לדעתם, בתוספת השתתפות סמלית שלך. יש כאלו שמסתפקים במכשירים של הקופה. עבור מכשיר יקר יש צורך לשדרג בתוספת תשלום שלך. לכן פנה לחברות וברר מה הם זכויותיך בהתאם להסכם כיום, אלו חברות אמינות ולא יעבדו עליך כמו כל החאפרים. מומלץ תמיד לפנות גם לקופה ולברר.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.