מכשיר לניטור רמת חמצן

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר לניטור רמת חמצן

מוצגות 8 תגובות – 16 עד 23 (מתוך 23 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

הזמנתי מכשיר O2RING באתר של היצרן – מחיר 159$ = 555 ש"ח כולל משלוח "חינם" ב-DHL, נאלצתי לשלם 90 ש"ח מע"מ + 90 ש"ח ל-DHL עבור שחרור קולקטיבי – כלומר סה"כ 735 ש"ח. אגב, לפני הרכישה היצרן כתב לי בפרוש מחיר יותר נמוך והם כותבים ערך 15$ כדי שלא לעכב במכס. התעכבתי עם ההזמנה, בפועל שלם לי יותר ורשמו ערך מלא על החבילה. לטענתם יש בום גדול של רכישות בתקופה זו ו"נאלצו" לעלות מחיר, בענין ערך משלוח, בדיוק לפני ההזמנה, DHL אילץ אותם לרשום מחיר מלא בזמן המשלוח. חברים, הסינים למדו מהר מאוד ועוברים את השליטים שלנו בתחמונים.

שחרור קולקטיבי עושים לחבילות ביבוא אישי, כלומר עמיל המכס של DHL לוקח את כל החבילות המשלמות ע"פ חוק מע"מ וערכם אינו עובר 900$ או 1000$ (לא בטוח בסכום כיום) ומגישים יחד לשחרור למכס ובטופס אחד מבצעים שחרור במכס, שתבינו עבודת ניירת במחשב בלבד. כלומר אם יש 20 ואולי 50 חבילות – מכל אחד גובים כמוני 90 ש"ח בערך – תכפילו ותבינו את הרווח שהם גובים (לא גונבים) מאיתנו. בארץ כל מי שיכול לוקח כמה שהוא יכול ללא קשר לעלות.

המכשיר אמור להגיע היום, אבדוק ואכתוב עליו לאחר בדיקה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

קבלתי את המכשיר, קופסה גדולה  ובתוכה מכשיר קטנטן. מגיע עם כבל USB מיועד לטעינה או חיבור למחשב. לטעינה אפשר להשתמש בכבל אחר אם יש לכם מתאים, אבל לחיבור למחשב, חייבים את הכבל שלהם. טעינה ראשונה, הורדת האפליקציה ע"פ הוראות באנגלית לבצע קישור למכשיר.  ניסיתי למצוא את המיקום הנוח עם עוצמת קריאה הכי חזקה שמוצאת האפליקציה. באצבע זה לחץ לי, בזרת העוצמה חלשה. האגודל היה נוח ועוצמה טובה. לאחר הכרות קצרה, קל לעבוד עם האפליקציה. מגיע עם נתוניםמכוונים במכשיר, ניתן לשנותם, בשלב זה לא שיניתי.

צרפתי תוצאות לילה ראשון, ניתן לראות את תוצאות הבאות: ציון 9.8 מתוך 10. חמצן בדם 94% ממוצע, מינימלית 89%. פעימות לב 49 ממוצע לדקה. כמוכן ניתן להרחיב את הסקלה של הגרף, לעמוד בכל נקודת על הגרף ולקרוא את התוצאה והשעה. ירידת חמצן מתחת ל90% נחשבת ללא תקינה. אצלי זה קורה מספר שניות זניח. יש גרף תזוזה בזמן שינה, עדיין לא התמקדתי בגרף זה.

לדעתי עובד טוב, נוח, סך המחיר נראה גבוה, בלי ספק ירד עם הזמן.

מצורפים:
    yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 36
    • פעילות 43

אבי.

בשעה טובה. אני מקווה שתפיק ממנו מידע רב תועלת כפי שאני מפיק מהמכשיר שאצלי ("שעון" על היד וכבל עם טבעת שמתחבר לאצבע, לי יותר נוח כשהטבעת על הזרת). שים לב שיש פונקציה של רטט שנכנסת לפעולה ומעירה אותך אם רווי החמצן יורד מרמה מסויימת, שאתה קובע, וכך נמנעת נפילה עמוקה יותר.

יחד עם זאת המחיר מעצבן ביותר.

כפי שסיפרתי, חבר קנה עבורי את המכשיר (אמנם מודל מוקדם יותר) באי ביי אנגליה ב 50$ בערך ושלח לי בדואר. לא מכס…לא עמילות ולא כל הסיפורים מסביב.

אני מציין את זה מפני שהבנתי כבר מזמן (ואתה אולי עוד יותר ממני…) שיש אפשרויות זולות משמעותית לפריטים שאנחנו צריכים. אני מקווה שאני לא נאיבי מדי לחשוב שלרבים מאיתנו יש מכרים בחו"ל שיהיו מוכנים להיענות לבקשת עזרה שתעקוף את הסחיטה שתיארת. הרבה פעמים יש גם אפשרות לבצע את הרכישה והתשלום מכאן ורק לשלוח לכתובת התומכת בחו"ל.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

היום צרפתי תוצאות שינה שהורדתי מהמכשיר למחשב, נראה בסדר.

מצורפים:
    yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 36
    • פעילות 43

אתה יכול בבקשה להסביר מאיזה מכשיר לקוח הדוח המצורף?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

הורדתי מאתר היצרן תוכנה למחשב האישי שלי. חיברתי את המכשיר שלי החדש O2RING למחשב האישי בעזרת הכבל שקבלתי בערכה. והורדתי קבצים שנשמרו במכשיר. לפוסט צרפתי את הקובץ של 11 ספטמבר.

yor
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 36
    • פעילות 43

אודה לקבלת קישור לתוכנה למחשב האישי… לא הצלחתי למצוא.

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539
מוצגות 8 תגובות – 16 עד 23 (מתוך 23 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.