מכשיר מומלץ לנסיעות CPAP

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר מומלץ לנסיעות CPAP

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    AmirL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

שלום חברים,

אני מחפש המלצה על מכשיר CPAP טוב שיהיה מומלץ לנסיעות.

אני מאובחן חדש, ורוכש דרך מכבי את מכשיר ה- Prisma smart air עם מסיכת אף, שמצאתי שהוא מאוד מתאים לי (במיוחד עם תוספת הלחות).

מה שכן, מדובר במכשיר גדול ומגושם שלא ממש מתאים לדעתי לנסיעות (למרות שמגיע עם תיק ייעודי).

בגלל שמסתבר שיש לי כיסוי של עוד 7,000 ש״ח לרכישת מכשיר מהביטוח הפרטי שלי, אני מעוניין לקנות עוד מכשיר קטן ייעודי לנסיעות / מילואים / טיסות וכו׳. משהו טוב שבשאיפה גם מתחבר לאפליקציה בנייד ונותן נתונים על איכות השינה… וכמובן כזה שעובד גם על הסוללות, וחשוב שיהיה גם שקט כמה שאפשר.

המלצות?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 117
    • פעילות 124

חושבת שאיירמיני של רסמד הטוב ביותר. לא ניסיתי עם סוללה. הרעש שלו נובע בעיקר מהמסיכה אם היא לא מונחת נכון. שילמתי עבורו בקלינטיקה 5600 ש"ח כולל מסיכה. יש כמובן זולים יותר. משתמשת בו גם ליום יום.

משה
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 33
    • פעילות 37

כמשתמש ותיק מאוד אני יכול להמליץ על יצרן מוביל אחד : RESMED, כל היתר חיקויים לא מוצלחים ולא מאריכי חיים….

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 315
    • פעילות 335

האיירמיני של רסמד מכשיר מוביל לנסיעות אבל הוא מאפשר שימוש רק בסוג מסיכה אחת שלא בטוח שתהיה נוחה לך

נסה לבקש להתנסות במכשיר לפני רכישה

אם לא בהחלט הייתי ממליץ על נסיעה עם המכשיר הקבוע והרגיל שלך לפעמים קשה להסתגל למכשיר אחר

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

האיירמיני של רסמד מכשיר מוביל לנסיעות אבל הוא מאפשר שימוש רק בסוג מסיכה אחת שלא בטוח שתהיה נוחה לך

נכון, אני התגברתי על הבעייה הזו באמצעות מחבר אוניברסלי Maskpap שמותאם לחיבור מתקן הלחות של האייר מיני. מאפשר לי לחבר כל מסכה שנוחה לי.

http://www.maskpap.com

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.