מכשיר שמיעה בחו"ל

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר שמיעה בחו"ל

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    nimrod87
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

שלום רב,

מחפש עבור אימי מקום לקניית מכשירי שמיעה במחיר סביר  – בניגוד לישראל שמכשיר דרך קופ"ח יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים.

מצאתי רשת קטנה בקפריסין בשם " Dr george hearing aids ".
    מישהו יודע לספר אם מקום טוב ואמין? אולי מקום אחר שבו אפשר שם ממש ללכת לחנות פיזית ולרכוש.

אשמח להמלצות, תודה רבה

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 73
    • פעילות 77

זה המקום שקניתי בו את מכשירי השמיעה שלי. מומלץ בחום. הבעייה כרגע – עדיין צריך בידוד בחזרה לארץ. הטיסות לעיתים קרובות מבוטלות. אם תזמינו טיסה, כדאי שזה יהיה דרך סוכן ישראלי. אני כרגע תקועה עם טיסה שבוטלה בלי החזרת הכסף, מחברה שנקראת GOTOGATE.  הטיסות שבוטלו היו בCYPRUS. אין ביטוח על ביטול שינוי טיסה. להיזהר!!!

Talbavi
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 12
    • פעילות 12

שלום

גם אני קניתי אצלו בקפריסין.

לאחרונה ראיתי באתר של קופת חולים מכבי.המחירים לאחר השתפות עצמית ירדו בכ 70 אחוז תבדוק מחירים בארץ, אני מניח שזה בכל הקופות.

בהצלחה

אבי טלבי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

נמרוד,

איזה קופח שייכת אימך?

גם אני רכשתי אצל ג'ורג' בקפריסין, חצי מחיר מהמחיר בארץ. השרות מצויין ואמין לקח אותי מספר פעמים מהמלון לקליניקה והחזיר אותי. יש לו קליניקה בלארנקה וגם בלימסול.

כרטיס הבקור שלו מופיע באחד הפוסטים הישנים שכתבתי.

בנוסף, ניתן לשלוח לו את בדיקת השמיעה של אימא במייל והתייעץ איתו איזה מכשיר הוא יכול לשלוח לארץ ולבצע כיוונים והתאמה מרחוק מקפריסין לישראל באמצעות האפליקציה בטלפון. (זה תלוי ביצרן שלא תמיד מאפשר להתחרות עם סוכנים בארץ)

מניסיון, מכשיר שמיעה חייב כיוון במספר פגישות לכן כדאי להיות שם מספר ימים כדי שאפשר יהיה להשיג תוצאות טובות. במיוחד למבוגרים.

אופציה נוספת, למצוא בארץ מקום שיכול ומסכים תמורת תשלום, לבצע כוון והתאמה עד לשביעות רצונכם למכשיר חדש שלא נרכש ממנו.

בהצלחה

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירי סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, מכשיר: ResMed S10
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

nimrod87
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

תודה רבה על האינפורמציה כולם.

אבי, אמי חברת בקופ"ח כללית ומעוניינת בדגם Audeo M90R.

לאחר שעברה את כל התהליך מולם ובדקה אילו הנחות מגיעות לה, עדיין יוצא מאוד יקר ל2 האזניים (סביבות 11 אלף).

לפני מספר דקות שוחחתי עם ד"ר ג'ורג' והבנתי ממנו שצמד מכשירים כאלו עולה אצלו 2,200 פאונד. בהמרה לשקלים זה יוצא 9,600 כלומר ההבדל לא משמעותי במיוחד כשיש טיסות מלונות ושהייה בקפריסין שצריך לקחת בחשבון.

האם יש תהליך כלשהו בכללית שאנחנו לא מודעים אליו? אולי יש דרך להשיג הנחה שהם לא מפרסמים באתר שלהם.
    אולי זה קשור לדגם הספציפי הזה שהוא יקר וכמעט אין עליו הנחות לא משנה היכן?

אשמח לקבל ממכם עצות בנוגע, גם לאופן שצריך לתקוף את העניין, וגם לגבי דגמים אחרים.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

נמרוד,

גם אני בכללית השתתפות שלהם עלובה ביחס למכבי. במכבי הייתה משלם כ 3000 ₪ ! לא להאמין!

זה הדגם שרכשתי בקפריסין, הכי חדיש משוכלל איכותי ונוח למבוגרים. לפני שנה עלה בארץ 11 אלף כל אוזן! לכן היה כדאי לנסוע ולחסוך 50%. היום לא כדאי.

לדעתי, המחיר כעת שווה את איכות המכשיר. יחד עם זה ישנן חברות כמו Aticon ועוד שיש להם מכשירים איכותיים ומניח שתוכל לחסוך כ 3 אלף סה"כ. תבדוק ותשווה ביצועים, אפליקציות וכדומה. מאוד חשוב הטכנאי שמכוון את המכשיר ולא פחות המשתמש צריך להסביר מה מפריע לו כדי שיגעו מה לתקן. עם אימי זל זה לא היה אבל עם קצת סבלנות זה הסתדר. לעומת זאת אני ידעתי לאבחן כל הפרעה ותהליך הכוון אצלי היה קצר.

בהצלחה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

סרטון מענין בנושא

joe
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

הייתי עם אימי בת 93 בבדיקה היום והמליצו לה לנסות מרוול 90 נטען. עבור 2 האזניים אחריי הנחת קופת חולים כללית +מושלם יוצא 11500. נראה סביר לפי מה שאני רואה למעלה? תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

המחיר אכן ירד והוא יותר סביר, כנראה שהנציג בארץ למד לקח! במחיר הזה עדיף לרכוש בארץ

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.