מכשיר ASV בארץ?

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר ASV בארץ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Benzi
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 95
    • פעילות 103

האם מישהו משתמש במכשיר ASV כמו Resmed aircurve 10?

האם מישהו מוכר אותם בארץ?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 137
    • פעילות 145

אם נמכר בארץ, צריך לשאול בקלינטיקה.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 38
    • פעילות 41

מכשירים מאוד יקרים גם בחו"ל. כ 2770-3200$.

אני משתמש ב Philips Resperonics BiPAP Auto SV (השם של פיליפס לטכנולוגיית ASV).

לא מוכרים אותו בארץ. אם כן היה נמכר,  אני מניח שהמחיר היה כ 18 אלף ש"ח.

קניית המכשיר מחייב בדיקת אקו לב, כי היה מחקר כלשהו (שבוצע דווקא על משץמשח Resmed בעל אלגוריתם שונה) לפיו אחוזי התמותה מקרב חולי לב 'השתמשו במכשיר היו גבוהים יותר סהשווה ל CPAP.

לא מתאו לזה הסבר, אבל החליטו להמליץ לחולי לב לא להשתמש ב ASV.

המכשיר נוח יותר לנשיפה מ CPAP מקביל שיש לי גם, אבל מו שבתרגל לסיפאפ אין צורך שיחליף.

היתרון שפ המכשיר הוא שהוא לא דו אוויר בלחץ מקסימלי שצכוון לא םמצב שאיפה, אלא כל הזמן מנתר את קצב הנשימה בדקה האחרונה, ואם הוא מזהה חסימה או שןנוי בספיקת האוויר, הוא מתחיל להגביר לחץ בשלבים עד שאתה חוזר לנשימה סדיקה שהותה לך לפני החסימה, ואז חוזר לאט ללחץ מינימום האחרון שנשמת בו מבלי שהחלו חסימות.

זה צכשיר שכל הזמן מנתר כל נשימה ונשימה.ומגחב. יותר מחשב מ CPAP, ולרןב משמש לטיפול באנשים עם בעיה בזפיקת הריאות, או מי שמתקשים להתרגל לסיפאפ, או שהתוצאות משימןש בסיפאפ לא משביעות רצון.

המכשיר הוריד לי את כמות החסימות בשינה מ 12 עם סיפאפ רגיל, ל 6 בשעה.

היתרון היותר משמעותי צבחענתי, זה שהוא לא משץמש בךחץ קבוע, ומעלה אותו רק בזמן חסימה. בסיפאפ עם לחץ מקסימלי דומה (9.5) שעובד קבוע, היית קם עם כאבי בטן, כי אוויר היה עובר למערכת העיכול מרןב לחץ.

במכשיר שלי זה לא קורא, כי הלחץ הגבוה הוא רק בזמן אירוע.

יתרון נוסף, הוא שבזמן חסימה שלא נפתרת או הפסקת חשמל, אתה יכול לקבל התראה קולית מהמכשיר. שימושי יותר לאנשים מבוגרים או סיעודיים.

בשורה התחתונה,  לא רוטה הצדקה לרכישה למשתמש הממוצע שסיפאפ עוזר לו. אני פשוט רכשתי אותו במחיר יוצא דופן מאדם פרטי שחיסם סטוק בחו"ל מבלי שנדרשתי להציג אקו לב.

אחרת לא הייתי רוכש. סה"כ מגשיר שהוא מחשב מתולכם יותר ממכונה, םמרות שחיצונית המכשירים כמעט זהים.

1. https://www.noinsurancemedicalsupplies.com/philips-respironics-dreamstation-bipap-autosv-w-humidifier/
    Benzi
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 95
    • פעילות 103

תודה שטרחת למסור כל כך הרבה מידע! אני שוקל את זה בגלל הפסקות נשימה מסוג ca/central שלא מטופלות על ידי CPAP רגיל.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.