מכשיר CPAP מומלץ

פורומים פורום CPAP ישראל מכשיר CPAP מומלץ

• לנושא זה 4 תגובות, 3 משתתפים, ועודכן על ידי לפני 1 year Avis
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Amitpr
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

אבי שלום,

יש לי כבר 5 שנים S9 autoset  עם מסכה P10 ואני מאוד מרוצה. לא משתמש במכשיר לחות.

אני זכאי לקבל החזר מכללית ואני מתלבט.

חשבתי לרכוש את הairmini אבל אני מבין שהוא רועש .

מה היית ממליץ בין הS9 S10 וה airmini?

תודה,

• הדיון הזה עודכן לפני 1 year ע״יAvis.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

עמית,

ברשותך תקנתי את הפוסט שלך עלפי המייל ששלחת לי, כפי שהסברתי לך, יש לכתוב ישירות לפוסט ולא להדביק מוורד. אפשרות נוספת זה לפתוח עורך NOTEPAD להדביק שם את המועתק מוורד ואז הוא הופך להיות NOTEPAD וניתן להעתיקו ולהדביקו בפוסט. פעם עושים את זה הופך למאוד פשוט, מקים האתר מודע לזה ומנסה למצא פתרון מהיר לנוחת כולם.

כפי שכתבתי לך כדאי לשקול גם את המכשיר DreamStation Go אך היום התברר לי שאינו נמכר בארץ, כתבתי לפיליפס והם ענו:

Dear Mr. Sadeh,
    Thanks for contacting Philips. Unfortunately Dream station GO is not yet launched and distributed in Israel.
    You might be able to find it in Germany by Philips web shop https://www.philips.de/shop/gesundheit/schlaftherapie-loesungen/c/HH_SLEEP_SOLUTIONS_CA or in France Philips web shop https://www.philips.fr/boutique/sante/solutions-de-sommeil/dreamstation-go-appareil-de-ppc-nomade/p/HH1509_00 but you need to purchase it in one this Country.
    We hope in future to be able to sell Dream station GO in Israel as well.
    Best regards

Alberto Vago
    Business Manager
    Sleep & Respiratory Care
    Italy, Israel & Greece

Philips SpA – Healthcare – Respironics
    Viale Sarca 235
    20100 Milano – Italy
    Tel. +39 02 38593320 ( Mobile +39.348.4086189 )
    E-mail: alberto.vago@philips.com

לשאלתך, אני יכול רק לעזור, אבל בסופו של דבר אתה הוא שצריך להחליט מה מתאים לך, אם אתה נוסע הרבה תעדיף את הקטנים, אם אתה חושב שלחות תשדרג לך את השינה S10 גירסה זו מגיע רק עם לחות וצינור מחומם,  אל תבחר חברה ללא מוניטין ושאינה מאפשרת לך גישה לתוכנת פריקה! למיטב הבנתי ברסמד אין בעיה, אבל תבדוק גם אחרים.</p>
    למשתמשי מסכת נחירונים כמוך, אני ממליץ מכשיר עם לחות, לי זה שדרג את השינה,זה מניסיוני, למרות שזה יעיל גם למסכות אחרות השינוי בעיני קריטי בנחירונים בגלל זרימת האויר המרוכזת שחודרת ישר לנחיר, בניגוד לשאר המסכות שזה מתפזר על הפנים.

אני כרגע משתמש במיני, למרות שאומרים כי הוא מרעיש, אכן שמעתי רעש קטן בנשיפות ושאיפות שלאחר 3 ימים כבר לא שמעתי כי התרגלתי וכבר לא התיחסתי אליו וגם בגלל שהרחקתי ממני והצמדתי לצד המיטה, חסרון נוסף שהוא מוגבל ל-3 מסכות שלמזלך אחת מהם היא P10, חסרון שיש להחליף מדי פעם את קפסולת הלחות מחיר זמינות

יתרונות שמצאתי, נוחות תפעול ושליטה, כולל לחות אבל ללא התעסקות במים, העדפתי אותו על פני הפיליפס בעיקר בגלל שהספק שלו נפרד, לי זה נוח למרות שהשקל זהה ואם מחברים את הספק והמכשיר הגודל דומה לפיליפש שהספק מובנה בתוכו. אתה יכול לקרוא פוסטים נוספים על המכשיר הזה שכתבתי מניסיוני הקצר עם המיני.

יש לי גם את S10 השתמשתי בו שנים, מכשיר מעולה, כיום  משמש אותי לחרום, אני תמיד מחזיק מכשיר נוסף אחרון למקרה של תקלה, איני מסוגל לעבור לילה ללא מכשיר, אפילו בשנצ משתמש, ברגע שאני שם את המסכה על הפנים ההרגשה שלקחתי כדור שינה.

למרות שלא הייתה לי אף תקלה במשך 25 שנה, מכשירים אלו לא מתקלקלים! (לפני 25 שנה החלפתי ספק במכשיר פיליפס ומאז יש לי תמיד מכשיר ספייר)

מקווה שעזרתי לך ולו במעט, אשמח לענות על כל שאלה נוספת, גם חברי הפורום ומנהלו בטח יתנו לך עצות נוספות. שתף אותנו בהחלטותיך ותגובתך.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year ע"י Avis.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

אני מרוצה מאד מאייר מיני

Amitpr
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

הי

הסתכלתי על המכשיר הנייד של פיליפס.  המכשיר יותר שקט.החסרון בעיני הוא שהאפליקציה לתפעול שלו אינה נתמכת באיפון בישראל…

המכשיר קצת יותר גדול אבל אינטגרלי עם ספק ושקע טעינה לטלפון.

האם יש המלצות לחנויות בחול שמוכרות כיום  את האיר מיני עם עלות שילוח סבירה?

כללית מחזירה 50% עד  2363 ו עם ביטוח מושלם  75% עד 1900  כלומר סהכ מחזירה עד כ4300 שח

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

עמית,

כדאי מאוד לחפש באינטרנט אתרי CPAP בארה"ב ולעשות השוואת מחירים בין כל אתרי CPAP מוכרים – CPAP.COM  – 1800CPAP.COM – LOFTA.COM

שים לב, יש כאלו שהמסכה לא כלולה במחיר ויש שדורשים מרשם ויש שלא שולחים ישירות לארץ, בדוק טוב והשווה לפני שאתה רוכש ותמיד בקש הנחה!!!

את שלי כולל מסכה רכשתי במחיר של 749$ לאחר הנחה, קח בחשבון לרכוש חלקים ספייר כגון פילטרים, קפסולות לחות, תיק יעודי מאוד נוח, למרות שתוכל למצוא תיק בגודל מתאים בארץ. חשוב שתקרא יותר פרטים על המכשיר בפוסט "מכשיר CPAP חדיש – משתף את החברים בניסיוני"  שם גם מופיע איש קשר, אם תרצה עזרה כלשהי אתה יכול לכתוב לי או להתקשר 054-9989515 – נא דאג לשתף אותנו בכל צעד ברכישה.

בהצלחה,

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.