מסכת ניחרונים ללא רצועות

פורומים פורום CPAP ישראל מסכת ניחרונים ללא רצועות

מוצגות 2 תגובות – 16 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

לאחר כשבועיים ניסיונות במסכה המדוברת, עליתי על זה שיש פגם במסכה החדשה שרכשתי, בנחיר הצינור חודר למסכה עם קליק ולכאור עושה רושם שהוא תפוס טוב ואין דליפה, אבל עם קצת תנודות הוא מתחיל לדלוף מבלי להתנתק. נראה לי שיש 2 שלבים בחדירה, אחת לתפיסה והשניה לאטימה, האטימה משתחררת ויש דליפה ללא התנתקות. מהיום הראשון היו לי בעיות בחיבור. אני הולך לישון בלי דליפה ומתעורר באמצע הלילה עם דליפה. לילה אחד בלבד לא היתה דליפה מכל השבועיים שהשתמשתי בה, זה קורה רק בצד אחד, בשני הכל תקין. בימים הראשונים באמצע הלילה עוד הייתי מנסה ומתעקש לתקן אך ללא הצלחה, הייתי זורק אותה ועובר למסכה ישנה כדי להמשיך את רצף השינה.

רק היום עליתי על זה שבדקתי לעומק מה הסיבה לדליפה. עד שלמדתי איך להדביק את הפלסטר ולהתחבר למסכה בתוך 2-3 דקות.

אפנה למוכר וליצרן. בשלב זה, כמובן לא ממליץ על המסכה. חבל כי הייתי בדרך לפתור את נושא מחיר המדבקות המטורף. אמשיך לדווח כשיהיה על מה.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירי סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, מכשיר: ResMed S10
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 57
    • תגובות 415
    • פעילות 472

פניתי למוכר The CPAP Shop בתלונה, הבטיחו לחזור אלי ועדיין לא חזרו. לכן בקשתי עצירת תשלום ב- PAYPAL.

במקביל, פניתי ליצרן המסכה והיום נעניתי על ידי הבעלים כי קיימת מסכה משודרגת שמטפלת בבעיה והם שולחים לי אותה בתחילת השבוע.

בקשתי ממנו להסביר לי כיצד להבחין בין משודרגת לישנה, אעדכן אתכם עם קבלת תשובתו.

מצורפים:

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירי סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, מכשיר: ResMed S10
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 2 תגובות – 16 עד 17 (מתוך 17 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.