מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

הדיון הזה מכיל 37 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  יצחק לפני 1 שבוע, 6 ימים.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 38 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי לכולם,

בפוקס מצאתי את הפורום הזה… נראה לי שהוא יותר מתקדם באפשרויות הפורום עצמו, לא התוכן 🙂

אז ככה, איך זה לקנות באתר CPAP.COM ? זה בטוח? הם מספקים את הסחורה?

הם מבקשים מרשם, איזה מרשם ומאיפה משיגים?

אני התייאשתי ממכבי, לא צריך את הטובות שלהם, עדיף לקנות משהו איכותי ובמחיר לא מופקע.

מה דעתכם על המכשיר של פיליפס DREAMSTATION ? כולל מעשיר לחות, ובמחיר 2170 שקל כולל משלוח (ללא מיסים).

https://www.cpap.com/he/il/shopping-cart

המחיר הוא כמו שמבקשים כאן בארץ להוסיף למכשירים נחותים בהרבה…שבהסדר עם מכבי… (כלומר אם רוצים לרכוש דרך ההסדר ורוצים דגם שלא בהסדר, מבקשים סכום זהה והמכשיר פחות מתקדם).

אשמח לקבל תשובות למנוסים שבקבוצה.

תודה

פליקס

• הדיון הזה עודכן לפני 3 שבועות, 4 ימים ע״י Nice_Guy.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

פליקס ברוך הבא לפורום,

הקישור ששלחת הוא לעגלה ריקה, כיון שרק אתה רשאי לראות את העגלה, לעומת זאת אם היית שם לינק למכשיר היינו יכולים לעזור לך יותר.

בקשר ל-CPAP.COM – זה הפורום היחיד שאני מכיר המבקש מרשם מכל רוכש CPAP, לעומת 1800CPAP.COM שנרכשה על ידם ואינה מבקשת מרשם מתושבי חוץ, כנ"ל גם LOFTA.COM שהיו הכי זולים ברכישה האחרונה שלי. בתחילת דרכי כאשר נדרשתי לטופס רופא, המוכר שלח לי טופס בנוסח סטנדרטי שמילאתי והחתמתי את הרופא.

אכן זהו פורום חדש על פלטפורמה חדישה ומבוסס על מתנדבים, להבדיל מפורום קודם שנרכש על ידי סוחר ונהג לצנזר אותנו על כל דעה שלא התאימה לאינטרסים המסחריים שלו. אפשרנו לכל המשווקים הגדולים להשתתף תחת הסכם אמנה שנשמר בקפדנות על ידי המנהלים.

פורום מסחרי יכול להרשות לעצמו לפרסם את עצמו, לעומתנו, פורום שמנוהל בהתנדבות על ידי צחי. צחי ניהל שנים רבות את הפורום הקודם לפני שנמכר לסוחר. ניהל את הפורום ביד רמה עד שהבין שהפורום משמש את בעליו כפלטפורמה לקידום עסקיו, מבלי שהצהיר על כך בהגינות למשתתפי הפורום.

אגב, תוכן הפורום נקבע על ידי המשתתפים בלבד. על ידי "חיפוש" משתדלים לא למחזר שאלות ישנות כפי שנהוג אצל אחרים.

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי אבי,

אני לא נכנס לעניין הריב והקרע בנוגע לפורום הקודם, פשוט חבל שזה נמצא במצב הזה!

זה תכלס הפסד לכולם, כי הידע והניסיון של דן, עזר ותרם להמון אנשים, בנוגע לשאר, אני לא נכנס לזה בכלל.

בכל אופן, לעיניינינו,

https://www.cpap.com/he/il/productpage/pr-dreamstation-auto-cpap-machine-humidifier-bundle

למכשיר, ומשלוח לארץ עולה עוד 50 דולר.

השאלה, אני צריך לשלם מיסים בנוסף? זאת עיסקה שווה? אני אבדוק גם באתרים שהזכרת.

תודה

פליקס

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

אגב, באתר lofta זה רק מכשירים של רסמד, לא רלוונטי, וב 1800, המחיר ממש לא ראלי, 236 דולר יותר רק למכשיר, אותו מכשיר…

בקיצור, זה סיפור מהפטרה עם עניין המרשם…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

פליקס אתה טועה,

תקרא טוב מה אתה מקבל מכל ספק!

המכשיר שהצגת הוא מצוין ! אני אוהב הגינות, אצל CPAP.COM תמיד יש טריק שיווקי, שים לב, המחיר לא כולל צינור מחומם! זה מופיע כאופציה! בלי צינור חימום הלחות לא אותו דבר. האם יש לך תוכנה עבור המכשיר שאתה רוצה? גם תוכנה צריכה להיכלל בשיקולים, תשווה טוב מה אתה מקבל מאחרים, תשווה את אותה תכולה. צריך לדעת לחפש, ב-LOFTA יש את המכשיר – בחיפוש רשום DREAMSTATION  ותמצא את זה. אגב, חיפוש LOFTA בפורום יביא לך יותר אינפורמציה. מניסיוני, תמיד תבקש הנחה מאיש הקשר.

לשאלתך משתלמת? רק אתה תחליט, בארץ תדרש לשלם מע"מ כחוק + כ-300 ש"ח עמילות מכס ואגרה,

אבי שדה
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

היי פליקס וברוך הבא לפורום שלנו

אני אכן יצחק מהפורום הישן של פורטן ועברתי לנהל ביחד עם אבי את הפורום החדש הזה.

אני לא נכנס לריבים ובעיות ורק יכול להגיד לך שאנחנו מנסים להחיות כמה שיותר את הפורום הזה ולעזור לכמה שיותר אנשים וזאת בהתנדבות וללא משוא פנים.

לגבי CPAP.com  אני רכשתי מהם בעבר מסיכות. זה אתר מאד אמין ורציני.

גם לרכישת מסיכה הם דורשים מרשם. סיפקתי להם מרשם בלי בעיה. פשוט מחתימים את רופא המשפחה שלך על מכתב באנגלית בו כתוב שאתה סובל מ SLEEPAPNEA וזקוק ל CPAP. חשוב שיהיה שם הרופא, חותמתו וכתובתו. זהו! זה מאד פשוט ואח"כ אפשר לרכוש מהם כמה פעמים שרוצים.

המכשיר שציינת הוא ללא ספק אחד מהמכשירים המובילים בשוק ביחד עם ה S 10.

מי יותר טוב? יש דעות לכאן ולכאן. תקרא המלצות גם ב CPAP.com עצמם.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי פליקס וברוך הבא לפורום שלנו אני אכן יצחק מהפורום הישן של פורטן ועברתי לנהל ביחד עם אבי את הפורום החדש הזה. אני לא נכנס לריבים ובעיות ורק יכול להגיד לך שאנחנו מנסים להחיות כמה שיותר את הפורום הזה ולעזור לכמה שיותר אנשים וזאת בהתנדבות וללא משוא פנים. לגבי CPAP.com אני רכשתי מהם בעבר מסיכות. זה אתר מאד אמין ורציני. גם לרכישת מסיכה הם דורשים מרשם. סיפקתי להם מרשם בלי בעיה. פשוט מחתימים את רופא המשפחה שלך על מכתב באנגלית בו כתוב שאתה סובל מ SLEEPAPNEA וזקוק ל CPAP. חשוב שיהיה שם הרופא, חותמתו וכתובתו. זהו! זה מאד פשוט ואח"כ אפשר לרכוש מהם כמה פעמים שרוצים. המכשיר שציינת הוא ללא ספק אחד מהמכשירים המובילים בשוק ביחד עם ה S 10. מי יותר טוב? יש דעות לכאן ולכאן. תקרא המלצות גם ב CPAP.com עצמם.

בשני הדילים מקבלים אותו דבר, צינור מחומם עולה 50 דולר…

זה סייל באתר, למה עוד 300 שקל? הזמנתי פלאפון מחול, שילמתי רק מע"מ?

תוכנה, אי אפשר להוריד מהרשת? מוזר…

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי יצחק, מה שלומך?

הפורום נראה טוב.

יש לך אולי דוגמא למרשם? אף פעם לא התעסקתי בזה.

אני אחתים את רופאת המשפחה.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

יש לך באתר שלהם את הדוגמה הזאת:

https://8126b715a818de131995-29fdba798aac000cbc0c0f0283b6e2b6.ssl.cf1.rackcdn.com/34cce657a72f8def024be144d29f1fc9.pdf

אם הרופא לא רוצה לחתום על זה פשוט תכין לו מכתב לחתימה שאומר:
    My patient Mr suffers from SleepApnea and needs Apap machine for his treatment
    זה הכל ושיהיה שם הרופא וכתובתו כולל טלפון ופקס

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 4 ימים ע"י  יצחק.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

טוב, ירד העניין מהאתר, מסתבר שהם לא שולחים מכשירים של רסמד ושל פיליפס מחוץ לארה"ב…

זה התברר לי כשכמעט שילמתי, משיחה בצ'ט עם נציג…

אבל הוזמן אותו מכשיר באמזון בהפרש ממש מינורי, אז בעצם הפור נפל והמכשיר נקנה 🙂

תודה יצחק ואבי על התמיכה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

תתחדש פליקס

תדוח שתקבל את המכשיר ואיך אתה מסתדר איתו

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

תודה יצחק,

אמזון מדהימים, זה כבר נשלח… תוך שעתיים מההזמנה זה כבר יצא אלי, חבל על הזמן…

אני אכן אדווח, מעניין איך יהיה ההבדל מה S9 שלי…

אותו מכשיר בארץ עולה 5000 שקל, חצי מחיר, מקווה שהמיסים לא יקרעו אותי.

מסקרן אותי אם אני יכול לתבוע החזר ממכבי, אפילו בתור ציוד מתכלה שמגיע לנו בסביבות ה 1800 שקל בשנה.

Talbavi
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 7
    • פעילות 7

הי פליקס אני כרגע במאבק עם מכבי שלחתי להם מייל אני ממתין  במידה לתשובה. במידה ותהיה תשובה שלילית אני מתכוון לתבוע אותם בתביעות קטנות החלק של מכבי רובו הוא מטעם משרד הבריאות  אני מציע לך לשלוח מייל ל pniot@mac.co.il זה יפעיל יותר לחץ . אני כתבתי שבקופות האחרות ניתן ניתן לקנות עצמאית ולקבל החזר. אני כרגע בחו"ל חוזר ב 22/9. תוכל ליצור קשר.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי טל,

אני כבר מנוסה עם מכבי ולא לצד הטוב, פניתי לפניות, למנהלת הסניף, פנו לרופא "מומחה" שפסל את כל

מה שהעלתי בפניהם וזהו…

אני לא יודע איפה אפשר להשפיע עליהם, אלו התקנות וזה מה יש לצערי.

הם לא רואים אותנו ממטר, לא בטוח שיש את מי לתבוע בתביעות קטנות, לאחרים יש להם אין, אף אחד לא

מחזיק אותנו בכוח במכבי, לא איכפת להם שכל מי שכאן יעבור לקופה אחרת. ככה זה מלחמה נגד טייקונים.

למשל לכללית מושלם, יש החזר בסדר גודל של עד 4300 שקל 75% מעלות המכשיר, פעם, לפני 10 שנים בערך, זה גם מה

שהיה במכבי, קנית מה שרצית, הבאת קבלות קיבלת החזר, אבל החזירות מנצחת, ועכשיו מביאים לך מכשירים ישנים שלא שווים

הרבה, רובם מסין, וTAKE IT OR LEAVE IT, מעצבן.

לא צריך את הטובות שלהם, קניתי מכשיר מעולה, בלפחות חצי מחיר מהארץ, ואני מבטל את הביטוח של מכבי שלי וכל החרטא, כי זה

באמת חרטא.

אם תמצא דרך להוציא מהם כסף, אשמח לשמוע על כך ובטח ובטח עוד אנשים שנפגעים ממכבי בגלל החוקים שלהם.

פליקס

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

בדקו אם האינפורמציה הבאה יכולה לעזור:

מרכז את המידע של כל קופות החולים

http://CALL.GOV.IL/INFOCENTER/INDEX?PAGE=CONTENT&ID=EL11424&ACTP=RSS

אבי שדה
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 38 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.