מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

הדיון הזה מכיל 37 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  יצחק לפני 2 שבועות.

מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 38 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

בדקו אם האינפורמציה הבאה יכולה לעזור: מרכז את המידע של כל קופות החולים http://CALL.GOV.IL/INFOCENTER/INDEX?PAGE=CONTENT&ID=EL11424&ACTP=RSS

אבי, כבר קראתי את זה מזמן, זה כותב את מה שמכבי עושה, זה הכל

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

פליקס

חפש וקרא את הפוסט שכתבתי "תלונה למפקח על הבטוח במשרד האוצר כנגד בטוחים משלימים בקופות"

בהצלחה

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 24
    • פעילות 25

נסה לפנות למשרד הבריאות  . לפעמים הם עוזרים

kvilot@moh.health.gov.il

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

לדעתי לא יעזור כלום נגד מכבי

הם טוענים שהדיל שלהם הכי טוב כי אתה מקבל מכשיר + 4 מסיכות אחת ל- 3 שנים ב 500 ש"ח. לאף קופה אין דיל כזה.

וכן רפואית לטענתם כל המכשירים עושים בסופו של דבר את העבודה ופותרים את הפסקות הנשימה בשינה. מה שנכון במובן מסויים.

אני ורבים אחרים רוצים את המכשיר המשובח והטוב ביותר איליו התרגלנו עם כל השכלולים ואת זה לא ניתן לקבל במכבי.

אגב אפשר גם לקחת את אחד המכשירים של מכבי למכור אותו ובכסף לקנות בחו"ל

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי יצחק,

אתה צודק מהפן הרפואי שלטענתם כולם עושים את העבודה, אבל, כל עניין ההתרגלות והשינה עם צנרת ומסכה זה מספיק טראומתי, וקשה להסתגל ולכל מכשיר יש את האלגוריתם שלו, שבטובים הוא יעיל יותר, מדוייק יותר והנוחות של ההסתגלות היא שונה משמעותית ולהם לא איכפת, גם עניין פריקת הנתונים ודיוקם משתנה ממכשיר למכשיר, ועיניינם הוא רק העניין הכלכלי. זה מתסכל מהבחינה שחברי מכבי משלמים לא פחות מקופות אחרות ומקבלים בתכלס הרבה פחות.

לי עולה 52 שקל מסיכה לשנה, מווינמן מסיכות איכותיות כמו JOYCE ONE או CARA, אז המסיכות הן לא חישוב.

יותר מזה, תקח את ההחזר של כללית שהוא 4300 שקל מקסימום, תוסיף 500 שקל של העלות לחברי מכבי, יוצא שאתה יכול לרכוש מכשיר בכללית בעלות של כ 5000 שקל, שזה מכשיר ברמה טובה, ויעלה לך כמו במכבי (בהשתתפות מכיסך 500 שקל) אז איפה בדיוק העיסקה המשתלמת שלהם?

שירות? מכשירים איכותיים בד"כ לא מתקלקלים לפחות שנתיים, הדרכה? זה בדיוק חצי שעה ספציפית על מכשיר וסיימנו.

בקיצור, הכל בולשיט.

בנוגע לקנות דרך מכבי ולמכור, קודם כל זה מאוד קשה, מי יקנה מכשיר רפואי לא איכותי ובאיזו עלות, כשלך עולה כבר 500 שקל, למכור ב 1000? מה הרווחת חוץ מכאב ראש? 2000 שקל? אם אתה כקונה חבר במכבי זה לא רלוונטי, ואם אתה בקופה אחרת אתה מקבל מספיק כדי לרכוש מערכת חדשה בעלות יותר זולה…

כמה כבר חולים יש שמחפשים ביד 2 במחיר מופקע?

הרי מכבי הייתה כמו כללית בזמנו, זה פשוט עלה להם לא מעט, אז למה להמשיך ? ובכללית המשיכו ונותנים לחברים משהו טוב בדיוק כמו שמגיע לנו.

אבל לצערי, כלום לא ישתנה.

לכתוב למשרד הבריאות? מי אנחנו ולמה שבכלל יסתכלו עלינו, רבים לא מתלוננים ויש להם את המכשירים של מכבי וסבבה להם (כי הם לא מכירים משהו יותר טוב), מכתב אחד, או עשרים, ישנו משהו נגד טייקון כמו מכבי?

אני הרמתי ידיים.

cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 16
    • פעילות 18

חברים,

נסו להיעזר במשווקים לכל דגם אשר תחפצו מכל קופה שלא תהיו בה חברים אני בטוח שתגיעו לעמק השווה.

למיטב ידעתי כל חבר קופת חולים כלשהי אשר זכאי לסבסוד של מכשיר מקופת החולים מוטב לו לרכוש בארץ מכל הבחינות ואף ימצא שהמחירים כאן לעיתים אטרקטיביים יותר.

שלא לדבר על אחריות וכיוב'

כמו שאתם יודעים לעשות סקר שוק בחו"ל תעשו אותו בארץ.

ההשוואה אגב שנעשתה כאן בין קופות החולים שגוייה מיסודה לכל קופה סל מוצרים עם תקציב מוגבל וכל קופה משיקוליה בוחרת להיכן לנתב את התקציב לעיתים זה עונה לצרכים של כל אחד מאיתנו ולעיתים לא אך הדבר אינו מעיד על איכות או אכפתיות של קופה כזו או אחרת.

בהצלחה לכולם….

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

irity
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 68
    • פעילות 79

מכבי זה חרא של קופה. תעברו לכללית. בעצם, תשארו במכבי – חחח

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

מכבי זה חרא של קופה. תעברו לכללית. בעצם, תשארו במכבי – חחח

למה ככה?

אתה חושב שזה סבנג וגמרנו לעבור קופה? הכללית לא ששה לקבל אנשים חולים, היא מעדיפה לקבל אנשים בריאים!

דבר שני לקבלת כל הזכויות צריך לעבור זמן ולהיות עם ותק מסויים…

דבר שלישי, רופאת המשפחה שלי שמכירה אותי כבר 25 שנים, צריכים להתחיל עם רופא זר ומוזר?

ויש עוד מלא שיקולים…

הקופה לא רעה, בקטע של ה CPAP היא פחות טובה, ושוב, תלוי למי.

הבנתי שה SMART לא מתקלקל ועושה את העבודה, לי זה לא מתאים, כי אני אוהב דברים "משוכללים", ועם "שם", ותכלס,

דבר שמוכח שהוא טוב, לאחרים, ה SMART הוא מעולה ועוד במחיר של 500 שקל ועם מסיכות ושירות…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

הכללית השתפרה ללא הכר בשנים האחרונות, אני בקופה זו כל חיי וראיתי את התהליכים, אבל בנושא סיפאפ לא בטוח שזה כך. זכורה לי שיחה עם עידו מקלינטיקה שציין כי במכבי התנאים לסיפאפ הם הכי טובים למבוטח, אבל לא זוכר את הנימוקים.

אכן זה קשה בעיקר מנטלית לעבור קופה אחרי שהתרגלת לרופא והקופה. בטח לא בגיל מבוגר.

אבי שדה
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

היי אבי,

אני לא מבין מה הקשר בין קלינטיקה ומכבי?

איזה מכשיר של קלינטיקה מסופק לחברי מכבי? סיני פשוט?

בכל קופה יש את החסרונות והיתרונות שלה,

ואכן, כללית השתפרה המון, הורי ז"ל היו בכללית כל חייהם.

cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 16
    • פעילות 18

מציע לך לדבר עם נציג של קלינטיקה לפני שאתה מעלה פה השערות ודעות מחוסר ידיעה אני מניח או שקיבלת מידע מוטעה

לגבי מה יש לקלינטיקה להציע למבוטחי מכבי ובכלל.

אשמח להסביר לך קצת יותר אם אתה רוצה.

סוף שבוע נעים לכולם

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

מציע לך לדבר עם נציג של קלינטיקה לפני שאתה מעלה פה השערות ודעות מחוסר ידיעה אני מניח או שקיבלת מידע מוטעה לגבי מה יש לקלינטיקה להציע למבוטחי מכבי ובכלל. אשמח להסביר לך קצת יותר אם אתה רוצה. סוף שבוע נעים לכולם

כבר נרכש אחלה מכשיר מחו"ל, כסף בא והולך…

קצת לא הוגן שאנשים מחברות שונות מביעים את דעתם, לא כמו שהיה בפורום הקודם…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

אני לא מבין מה הקשר בין קלינטיקה ומכבי?

רוצה לומר שאין כמו המשווקים שיודעים מה כל קופה משקיעה ומשלמת להם עבור כל לקוח וכמובן הלקוח אמור לקבל תמורה גדולה יותר.

לרוב המשווקים מסכימים לעיסקתשדרוג תמורת המכשיר של הקופה.

אבי שדה
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

מציע לך לדבר עם נציג של קלינטיקה לפני שאתה מעלה פה השערות ודעות מחוסר ידיעה אני מניח או שקיבלת מידע מוטעה לגבי מה יש לקלינטיקה להציע למבוטחי מכבי ובכלל. אשמח להסביר לך קצת יותר אם אתה רוצה. סוף שבוע נעים לכולם

כבר נרכש אחלה מכשיר מחו"ל, כסף בא והולך… קצת לא הוגן שאנשים מחברות שונות מביעים את דעתם, לא כמו שהיה בפורום הקודם…

פליקס, ב"פורום הקודם" היה נציג חברה אחת בלבד (שגם לא כותב במפורש שהוא משווק מכשירי SEFAM) שהיה חוסם כל נציג חברה אחרת, ומוחק הודעות שלא מצאו חן בעיניו.

אצלנו יש שקיפות ונציגי החברות משתפים בנסיונם ובמוצריהם, זאת תוך שקיפות מלאה לתפקידם והחברה אותה את מייצגים

בכך אנו מעשירים את הפורום.

ברור שאתה לא חייב לקבל את דעתו של עידו או כל דעה אחרת.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 18
    • פעילות 19

יצחק, עידו וכל השאר,

אין לי שום דבר נגד אף אחד, שום דבר לא אישי, פשוט מאוד קשה לי להאמין שנציגים נשארים אובייקטיביים, אבל לשמוע עוד דיעות תמיד טוב.

העניין הוא שלמשל הסידור עם ויינמן, היה אמור לעלות לי 500 שקל לסמארט, ורציתי את הדגם היותר מתקדם, שמסתבר שהוא יותר

עתיק מהסמארט, והם לא היו מוכנים לשמוע, העיסקה של הסמארט ועוד תוספת של 2000 שקל, זאת העיסקה? גם נציג של קלינטיקה

התקשר אלי והציע לי את המיני בתוספת 2160 שקל, וואלה, איזו עיסקה זאת? זאת העלות שעולה לי מכשיר חדש ומעולה כולל מעשיר לחות

מחו"ל, ועזבו שירות, המכשירים כמעט לא מתקלקלים בשנים הראשונות, שלי לא התקלקל 9 שנים…

אז לומר שאני סומך על הדילים של נציגים? כבדהו וחשדהו.

ובקשר למכשיר של קלינטיקה שבהסדר עם מכבי, זה לא מכשיר מתקדם! אז אלו לא דיעות קדומות, ולא שמועות, את המכשיר הקודם קניתי מקלינטיקה והייתי מרוצה,

ולא הייתי צריך שירות לרגע.

בנוגע לפורום הקודם, שיהיה נציג של אלוהים, לא מעניין אותי, הוא עזר להמון אנשים, לפחות כשהייתי בפורום,(היו תקופות שנעלמתי). אפילו ללא כסף, אם הוא הפך את עורו, הוא הפסיד, אבל אין מה לדבר עליו רעה, המון אנשים נעזרו ולדעתי עדיין נעזרים, למרות שהוא אכן מנסה לדחוף מוצרים שלו בצורה קצת אגרסיבית (מדבר על היום), הפורום הזה יותר טוב מהבחינה שהוא מתקדם יותר, מקבלים עידכונים וכו' מה שלא היה בקודם.

שיהיה אחלה סופ"ש לכולם.

מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 38 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.