מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 62 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 21
    • פעילות 23

היי,
    ראשית תקרא כמו שצריך,כתבתי מציע לך לפנות למשווקים השונים באשר הם ולעשות סקר שוק ולא דחפתי את עצמי או את מוצרי.

שנית ושוב אומר לך ולאחרים עד שלא תבדוק ספציפית מה אני יכול להציע ללא קשר לקופה אל תשלול או תקבע עובדות ושוב אתה תקוע מבלי שטרחת לנהל שיחה על מוצר בודד.

דבר אחרון והוא דעתי האישית לכל מוצר לאו דווקא סיפאפ אם פער המחירים לא גבוהה תמיד אקנה במקום עם כתובת, מקוםב יתנו לי שרות ואחריות,נסיון של המוצר תנאי שרות של הקופה במקרה הנדון ועוד.

אישית  מעדיף לפרנס ישראלים ולא זרים.

אתה בוחר פה לפאר אדם שאני לא מכיר ומנגד יוצא כנגד אנשים שאותם ואת פועלם אתה לא מכיר.

בסך הכל נתתי לך עצה בסופו של דבר אתה יכול לבחור לקחת או להתעלם.

רק בריאות תהנה מהמכשיר החדש שלך שיגיע ונשמח תמיד לסייע

שבת שלום לכולם

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

עידו הכל בסדר,

אתה מתעלם מהעובדה שכתבתי שכן דיברתי עם נציג קלינטיקה על ה AIRMINI שאני צריך להוסיף 2160 שקל ואני במכבי, אז במחיר הזה ועוד קצת, רכשתי מכשיר שמתאים לי הרבה יותר ממכשיר נייד קטן שנועד לנסיעות ובחיים לא יכול להחליף מכשיר קבוע למישהו עם דרגת חסימות חמורה (מעל 80 חסימות)…

אני דיי עושה שיעורי בית לפני רכישה ובודק טוב טוב כדאיות.

בנוגע ללפרנס ישראלים, אני הכי בעד, אבל הפרשי מחירים של פי שתיים, תסלח לי ויסלחו לי הישראלים… תגיד מיסים והמדינה וכו', הכל טוב ונכון, אבל אני הצרכן הקטן, ואני לא רוצה לשלם על משהו פי שתיים לפחות.

עכשיו תאמר לי שאתה לא קונה כלום באמזון אן EBAY ? ואם כן אז למה אתה לא מפרנס ישראלים???

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

פליקס,

אני מכבד את דעתך, אין ספק שרכשת מכשיר מצויין. לדעתי מערכת הבריאות אשמה, אבל זה דיון אחר.

המשווקים עושים את עבודתם נאמנה, ברור שיש גם סוחרים שמטרתם להונאות את הלקוח, אבל אלו לא אצלנו.

לדעתי הנושא מוצה עד תום.

שבת קסומה

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

שלום לכולם,

אני משתתף חדש בפורום וזו תגובתי הראשונה. אני מקווה שאינה הפרה של כללי האתר.

שאלתי מופנית לפליקס:

גם אני שוקל רכישה של dreamstation מחו"ל (אותו דגם). מאיזה seller באמזון קנית? ההצעות שאני רואה שם כוללות דמי משלוח של כ- 150$ (שזה עדיין יוצא כמעט חצי מחיר מבארץ).

תוך כמה זמן קיבלת, ואיך אתה מרוצה?

ועוד שאלה חשובה: כשקונים ממוכר קטן ופחות מוכר באמזון. איך מוודאים שהמכשיר שהתקבל הוא אכן חדש ולא refurbished?

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

היי,

קודם כל, רכשתי בדיוק את מה שאתה מתאר, משלוח $150 ומכשיר $500.

בחו"ל ובמיוחד בארה"ב, מכשירים ממוחזרים מסומנים וכתוב REFURBISH, באמזון הם ישרים כמו סרגל, וכתוב חדש לגמרי בתיאור המכשיר.

כמו כן, כבעל נסיון ברכישה מאמזון מוצרים לא זולים בכלל, השירות שלהם פשוט מעולה, אין ולא יהיה כזה שירות באף מקום בארץ, במקרה הכי גרוע, אתה יכול לשלוח בחזרה והם מפצים אותך בכל ההוצאות.

לא קיבלתי עדיין את המכשיר למרות שהוא כבר בארץ וקיבלתי הודעה מחברת השליחויות שיהיו איתי בקשר במהלך השבוע.

אגב, מכשיר כזה בארץ עולה 5000 שקל, אז לדעתי, עם המע"מ המחיר יגיע לחצי עלות מהארץ.

אני אשמח לעדכן לאחר קבלת המכשיר, ושינה איתו במשך מספר ימים.

ללמוד איך לאתחל אותו ולעבוד איתו, יש סרטונים למכביר ב YOU TUBE שאפשר ללמוד הכל.

נושא מעניין נוסף הוא, שיש לו גם חיבור אלחוטי לטלפון שהבנתי שמכשירים שנמכרים בארץ לא תומכים בזה שזה קצת מוזר. כי אפשר לקבל את הדו"ח לפלאפון.

בקיצור, סבלנות, יכול להיות שהמכס יעכב עוד, אני אעדכן

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

אין שום בעיה עם השאלה והתשובה של פליקס

פליקס בבקשה תמשיך לעדכן על תהליך הקבלה של המכשיר

כמו כן נשמח לדעת איך המכשיר אין עליו חוות דעת בארץ.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

אין שום בעיה עם השאלה והתשובה של פליקס פליקס בבקשה תמשיך לעדכן על תהליך הקבלה של המכשיר כמו כן נשמח לדעת איך המכשיר אין עליו חוות דעת בארץ.

יצחק, הייתה למישהו בעיה עם השאלה והתשובה?

כאילו מה נסגר עם אנשים?

ובטח שאמשיך לעדכן, משהו כאן ממש משובש!

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

שלום לכולם, אני משתתף חדש בפורום וזו תגובתי הראשונה. אני מקווה שאינה הפרה של כללי האתר. שאלתי מופנית לפליקס: גם אני שוקל רכישה של dreamstation מחו"ל (אותו דגם). מאיזה seller באמזון קנית? ההצעות שאני רואה שם כוללות דמי משלוח של כ- 150$ (שזה עדיין יוצא כמעט חצי מחיר מבארץ). תוך כמה זמן קיבלת, ואיך אתה מרוצה? ועוד שאלה חשובה: כשקונים ממוכר קטן ופחות מוכר באמזון. איך מוודאים שהמכשיר שהתקבל הוא אכן חדש ולא refurbished?

פליקס, הגבתי למה שהוא כתב למעלה

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

היי פליקס,

קיבלת כבר את המכשיר?

איך אתה מרוצה מהקניה? אשמח לקרוא את חוות דעתך.

איזה בעיות היו עם המכס? האם נדרשת לשלם משהו בארץ?

זרוק עצם…

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

ובכן, לא קיבלתי עדיין.

המכס עיכב, והיה משהו לא תקין עם הקבלה, בסופו של עניין, זה כבר בדואר, התשלום הוא רק מע"מ. מחיר סופי כ 2700 שקל. כשאקבל ואתחיל להשתמש אעדכן. ומברור עם המוכר, זה לא ממוחזר.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

עידכון קצר,

המכשיר בבית, חדש לגמרי, עם כל החלקים, נראה ממש טוב.

הדבר המפתיע הוא שהמכשיר והמעשיר לחות יוצרו שבועיים לפני ההזמנה שלי.

יש את תאריך היצור ליד המספר הסריאלי.

רשמים בהמשך…

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

תודה רבה.

שכנעת אותי. אני רוצה גם.

יש שם שני מוכרים (שניהם ממינסוטה ואני חושב שאולי הם אותו אחד). הפרש זניח של $10 במשלוח. לאחד קוראים best cpap shop והשני קורא לעצמו quality cpap store. ממי משניהם קנית?

האם יצרת קשר עם המוכר ונתת הנחיות מיוחדות לגבי הרישום על האריזה?

האם התשלום למכס נעשה בפרוצדורה הרגילה של הדואר?

אשמח ללמוד עוד מניסיונך.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 45
    • פעילות 47

התגובה של לפני 10 דקות לא מופיעה

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 45
    • פעילות 47

עכשיו ראיתי אותה. כדאי לברר איזה ספק שולח לארץ וגם מוכן לשלוח לך קומפילציה. בארץ לא יעשו לך  למכשיר שנקנה בחו"ל.  החברה שקניתי ממנה רק הפנתה אותי לאפליקציה    ( 1800cpap com

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

אני לא משכנע אף אחד, אני פשוט מתאר את פרוצדורת הרכישה והחוויה שלי.

יכול להיות שאצל מישהו אחר זה יהיה שונה, אולי לא תהיה עצירה במכס.

לדיברי המכס היה משהו לא תקין ונראה לי שזה היה בגלל שהוא רשם מחיר של 90 דולר. וזה בלי לעדכן אותי, מה שכן, גם אם היינו מתאמים, הם היו דורשים לראות את הקבלה אז לדעתי צריך לומר להם לכתוב מחיר מלא או כמה עשרות דולרים פחות כדי שיהיה אמין.

בנוגע לתשלום מכס, שזה בעצם רק מע"מ, שילמתי בדואר מאחר והסכום הוא מעל 300 שקלים.

רכשתי מ best cpap store, המוכר היה מאוד אדיב, וענה לי על כל מייל במהירות ויעילות.

עדיין לא מפעיל אותו, צריך ללמוד עליו, יש מלא סרטונים ביוטיוב.

יש למכשיר אופציה לעבוד בצורה אלחוטית עם פלאפון חכם וגם מחשב, מבלי להוציא את הכרטיס זכרון, יכולה להיות עם זה בעיה, במכשיר שנמכר בארץ, זה מנוטרל. אני אחקור קצת את העניין ונראה מה הולך.

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 62 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.