מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

פורומים פורום CPAP ישראל מספר שאלות לבעלי ניסיון עם אתר CPAP.COM, רכישה ודיעה על מכשיר ספציפי

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 62 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

עכשיו ראיתי אותה. כדאי לברר איזה ספק שולח לארץ וגם מוכן לשלוח לך קומפילציה. בארץ לא יעשו לך למכשיר שנקנה בחו"ל. החברה שקניתי ממנה רק הפנתה אותי לאפליקציה ( 1800cpap com

על מה את מדברת רותי? איזו קומפילציה?

במכשיר שרכשתי בארץ חלק מהתכונות מבוטלות, מעדיף שישאר על ארה"ב, מה איכפת לי בדיוק?

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

ברכות על המכשיר החדש , אשמח להיעזר מנסיונך –

האם הצלחת לחבר אותו לאפליקציה dreammapper ?

והאם בדקת מול התמיכה של פיליפס שמדובר במכשיר חדש ולא מחודש ?

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

ברכות על המכשיר החדש , אשמח להיעזר מנסיונך – האם הצלחת לחבר אותו לאפליקציה dreammapper ? והאם בדקת מול התמיכה של פיליפס שמדובר במכשיר חדש ולא מחודש ?

תודה על הברכות.

הצלחתי לחבר אותו ל DREAMMAPPER.

מאחר והמכשיר נרכש בארה"ב, המספר הסריאלי שלו הוא של US ולכן, כאשר מתקינים את התוכנה, בוחרים את המדינה כ US, ואז גם הסריאל מתאים, מי שרוכש בארץ, לצערו לא יכול להשתמש בתוכנה בצורה אלחוטית לפחות כי הסריאל שלו הוא של מכשירים שמביאים לישראל, ולישראל כרגע אין עדיין DATABASE.

לשם הורדת התוכנה לטלפון החכם, אין אפשרות לעשות זאת דרך החנות של אנדרואיד, מכיוון שהוא יודע שאתה מישראל ואומר לך שאין למדינה שלך את התוכנה.

מה שעושים, מחפשים את ה APK שלו לאנדרואיד (אצלי) שזאת התוכנה לא מהחנות, מהאתר של פיליפס, ומתקינים את התוכנה. והכל בא על מקומו בשלום.

בנוגע להיות המכשיר חדש או מחודש, כבר פרטתי שהמדבקות של המספר הסריאלי עם תאריכים ולכן רואים שזה מאמצע אוגוסט. כמו כן שאלתי את המוכר ולא חושב שהוא משקר, אבל אם כן, יש לי לאן לפנות, אמזון דואגים קודם כל ללקוח ולא למוכר.

דבר נוסף, כל החלקים מנויילנים, ואטומים, המסך עם המגן המקורי, הכל נראה כמו חדש, אז גם אם זה לא חדש, לא באמת מפריע לי, למיטב ידיעתי, בארה"ב מחוייבים לסמן מוצרים מחודשים!

ואחרי שכל זה נאמר, אני פונה לפיליפס לוודא ע"י מספר סריאלי, כי אני ישראלי (אין מה לעשות) ואם עובדים עלי, אשמח לדעת כדי להרוויח מזה 🙂

ושוב, גם אם יתגלה שזה לא חדש חדש, לא מפריע לי כל עוד הכל עובד ואפילו יותר טוב מהמוצר הזהה שנמכר בארץ.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

פליקס תתחדש

נשמח לשמוע גם על המכשיר עצמו

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

תודה יצחק,

כנראה אתחיל להשתמש בסופ"ש ואחרי כמה ימים נראה.

אני אשמח לעדכן.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

חייב לשתף,

יצרתי קשר עם שירות לקוחות של פיליפס ב US, אין דרך לשלוח להם מייל, רק טלפונית, אז פניתי אליהם דרך פייסבוק,

ובסופו של עניין, קבענו שהם יצרו איתי קשר טלפוני, כי בארץ לא יעזרו לי בנוגע למכשיר שנרכש ב US,

לפני 5 דקות קיבלתי טלפון מארה"ב שזה מדהים כשלעצמו, עם בחורה מאוד אדיבה, ביררנו עם מספר סיריאלי, המכשיר חדש

לחלוטין, עם הגירסא הכי מעודכנת והיא אפילו אמרה שהמכשיר סופק למוכר באמצע חודש אוגוסט.

מדהימים האמריקאים, הלוואי ושרות הלקוחות בארץ ילמדו מה זה לקוח ולא רק לקחת כסף.

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

תתחדש, ותודה על השיתוף.

מומלץ להוריד את קובץ המדריך לטכנאי. יש שם אינפורמציה שקשה למצוא ביוטיוב.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

תודה על ההמלצה.

יש לך לינק במקרה?

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16
    Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

תודה רבה,

כן, בדיוק מה שצריך ליום כיפור… 🙂

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 45
    • פעילות 47

טעיתי. חשבתי שאתה מתכוון לאיירמיני.

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

פליקס שלום ,

מעונין להיעזר בנסיונך ולאתר את המוכר ממנו רכשת את המכשיר ,האם תוכל ליצור אתי קשר בטלפון 054-5555936

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 1 ימים ע"י ayb.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

פליקס שלום,

עד היום לא שמענו את חוות דעתך על השימוש במכשיר החדש, יתרונות, חסרונות וחווית השינה עם המכשיר. האם איכות השינה השתנתה, אילו לחצים, עם לחות וצינור חימום או בלי לחות, בקיצור כל דבר שיכול לעזור לנו.

יש לי ידיד שמתלבט אם לרכוש את ה-S10 או את הפיליפס. דעתך יכולה בהחלט לעזור.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

לדעתי כבר כתבתי את דעתי 🙂

אבל אני אחזור, המכשיר מצויין, בהשוואה לרסמד S9 שהיה טוב, ונשאר טוב, התוצאות שלי עם המכשיר

הזה יותר טובות בצורה מפתיעה, אם הממוצע הפסקות נשימה בלילה עם ה S9 היה בסביבות ה 8, עם הפיליפס הוא

עומד על 2.5 כשהלחצים זהים.

אני עדיין לא ניסיתי את המעשיר לחות כי סבבה לי עם מכשיר קטן ליד המיטה, אולי כשיהיה יותר קר, אבדוק, למרות

שכמו שציינתי, גם ברסמד לא השתמשתי למרות שיש לי.

המכשיר שקט כשהכל מחובר והמסיכה מורכבת כמו שצריך. לדעתי המנגנון של הפעלה בנשיפה ברסמד קצת יותר טוב,

ברסמד נשיפה קטנה והעסק מתחיל לעבוד, כאן, צריך לנשוף פעמיים שלוש עד להתחלת העבודה האוטומטית.

מה שלי קוסם וקסם, זה עניין התוצאה אחרי כל לילה שמסתנכרנת עם הפלאפון ויש לי מידע מול העיניים איך עברו הלילות של כל השבוע,

אפשר להפיק דוחות שזה נהדר! לתשומת לב, המכשירים שנמכרים בארץ לא תומכים בתכונה הזאת!

טווח הלחצים שלי מוגדר בין 5.5 ל 15.5.

בקיצור, אני מאוד מבסוט מהקניה, מה שכן, אין לי מושג איך ה S10 בהשוואה אליו, שני המכשירים האלה נחשבים להכי מתקדמים

וטובים בתחום, לא נראה לי שיש הבדל מהותי.

אם יש שאלות ספציפיות, אשמח לענות

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

מוזר מה שקורה כאן, הגבתי להודעה אבל התגובה שלי לא מופיעה כאן.

בכל אופן, נכנסתי לחנות הוירטואלית של המוכר, אין לו כרגע שום מכשיר.

בתגובה הקודמת, פירסמתי לינק לחנות באמזון, עכשיו גם זה אין, נראה לי סגר הבסטה 🙂

צריך פשוט לחפש באמזון לפי דגם מכשיר ולקוות שיהיה אחד זול יחסית לארץ

בהצלחה

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 62 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.