משווקים מורשים

פורומים פורום CPAP ישראל משווקים מורשים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Raco
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 6
    • פעילות 9

קצת תיאור לטובת חדשים + הייתי רוצה לקיים דיון בנושא.

1. קלינטיקה – מאוד מרוצה מהם מכל הבחינות. קבעתי עם עידו. היה מאוד נחמד. מכשיר – הם מביאים את המכשיר היותר פשוט. מסכה – הביאו מסיכה טובה מהניילון. פקדון וכו' – לא לקחו בכלל. האם מגיע נציג לבית – לא. צריך להגיע אליהם. בסך הכל מקבלים חוות דעת מצויינת. לצערי קשה לי עם המסיכה (פתחתי דיון נפרד).

2. מדיקוייפ – מכשיר – לא יודע איזה מביאים. מסכה – בהתחלה לא רצו להביא חדשה. לא כל כך התלהבתי בגלל הקורונה לקחת משומשת. בסוף הסכימו אך אני לא יודע איזה סוג מסיכה הם מביאים. פקדון וכו' – רוצים צ'קים על סכום באזור ה-3,500. האם מגיע נציג לבית – כן. העדפתי שלא יגיע אלי נציג הביתה בגלל הקורונה (הבנתי שזה לוקח אזור החצי שעה) והם רחוקים ממני, אז כרגע שמתי אותם על הולד.

3. ויינמן – לא מוכנים להביא את המסכות היקרות לבדיקה, ולכן לא ברור לי כיצד אני אמור להחליט אם המסיכה מתאימה לי או לא (אני מעדיף את המוצלחות יותר). בנוסף, רוצים שתחתום על מסמך שאם לא תחזיר את המוצר תשלם 5,500 ש"ח וזה עבור מכשיר משומש שעבר כנראה מאות לקוחות + מסיכה לא מהיקרות. מרגיש לי סכום מוגזם לגמרי. כמה כבר המכשיר המשומש שווה בשוק? 500 ש"ח?

ולכן עולה לי השאלה, מה האינטרס שלי לדוגמה לרכוש מויינמן. אם הם מביאים את המכשיר הפשוט, אז בדקתי אותו במכון מור. המסיכה היא לא מאלה שהייתי רוצה לבדוק. אז מה בעצם האקסטרה של המשווק פה?

אם המסיכה בחו"ל עולה 100$ ובארץ תעלה לי 1,000+ בלי יכולת למדוד, לא עדיף לי פשוט לרכוש 2-3 מסיכות מחו"ל באותו מחיר ולקוות שאחת טובה?

ומה היתרון שלהם בנוגע למכשיר? האם יש הבדל בין רכישה מהם לרכישה מחו"ל.

אם אצליח למצוא סט שיתאים לי מקלינטיקה + המחיר שלהם זהה למתחרים, כנראה אלך עליהם וזאת עקב ההרגשה הטובה שהם נתנו ללא צורך בהשארת צ'קים וכו' (אלה אם הם החתימו אותי בלי להגיד לי על משהו כזה)

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

זה מאוד תלוי באיזה קופ"ח אתה נמצא! התרשמות של משתמש מקופ"ח אחרת יכולה להיות שונה. לכן לא הייתי קובע מסמרות. כל המשווקים הם טובים ואמינים, לפחות אלו שבפורום. הם לא חאפרים וכולם עובדים ע"פ הנהלים של הקופות! דובר רבות על הפרשי המחירים בהשוואה לחו"ל אך מי שצריך שרות כדאי שירכוש בארץ.

טוב מאוד שבודקים הרבה אפשרויות, כי מכשיר סיפאפ הוא להרבה שנים.

Raco
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 6
    • פעילות 9

היי, תודה על המענה

קופ"ח כללית

דובר רבות על הפרשי המחירים בהשוואה לחו"ל אך מי שצריך שרות כדאי שירכוש בארץ.

מסכים, אך איזה שירות מקבלים במסיכה? אם אפילו לא נותנים לי להתנסות עם המסיכה שאני רוצה אז על מה אני משלם פי 2.5?

אם נסתכל על המסכות היותר יקרות, ניתן לראות שיש בהן רצועה + עוד מכשיר קטן באזור האף. עלות היצור אולי 50 ש"ח. אני בטוח שיש למשווקים הסכמים עם החברות שמייצרות והן יכולות לספוג את העלויות האלה כשהמחיר שהן דורשות כל כך הרבה יותר יקר.

אם בחו"ל עבור 100$ הם מרוויחים על המסכות, אז תבינו כמה מרוויחים בארץ. ואם בשמח המקומות אני לא מודד אותן…

וכאן מגיע ח"ח לקלינטיקה. כמו שרשמתי, הייתי מעדיף לרכוש מהם אם כל שאר התנאים זהים (מחיר, נוחות וכו'). הצעתי להם שאני אתן להם פקדון בעבור המסיכה כי במידה ואחליט לרכוש אחרי הבדיקות שלי לא אקח מסיכה לא סגורה וחבל על הכסף שלהם בשביל מסיכה נוספת והם סירבו.

בנוסף, מה שמרגיז אותי זה הסכומים חסרי הפרופורציה שהם מחתימים אותך עליו. נניח שרכב חדש עולה 100 אלף. אתה לוקח רכב משומש כזה ששווה בשוק 30 אלף. האם תסכים לחתום על חוזה שתצטרך להחזיר 100 אלף במידה ויקרה משהו?

הרי המכשיר שהם נותנים לא שווה אפילו 1,000 ש"ח. למה מחתימים אותנו על אלפי ש"ח. (ואם אתה לא משתמש בצ'קים לדוגמה, אז לך תשיג בשבילם צ'קים)

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.