משתמש חדש, שאלה איזה מכשיר לרכוש?

פורומים פורום CPAP ישראל משתמש חדש, שאלה איזה מכשיר לרכוש?

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Avis לפני 1 שבוע, 2 ימים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #1493

  Avis
  מנהל בפורום
  • נושאים 33
  • תגובות 239
  • פעילות 272

  בפוסט זה אני מביע את דעתי וניסיוני במשך עשרות שנים, יש לראות בזה המלצה בלבד.

  להלן כללי אצבע למשתמש סיפאפ חדש, לשאלה איזה מכשיר לרכוש? אני מתייחס למכשיר ראשון בין היתר ללימוד וקבלת ניסיון להמשך הדרך עד 120.

  1. מומלץ לרכוש את המכשיר הראשון דרך הקופה שלך ממשווק בארץ, לנוחיותך, המשווקים שעובדים עם כל קופות החולים נציגיהם מופיעים בפורום ואפשר לפנות אליהם ישירות דרך הפורום. הם חתומים אל אמנת שרות ולחלק מהמכשירים ניתנת הנחת פורום. 

  2. אל תתפתה לרכוש ממישהו שפונה אליך ישירות, או כל חאפר מזדמן שאינו מופיע באתר הקופה. למרות שהשרות שלהם לפעמים מיידי ואתה מקבל שרות עד הבית, אין ערבות שאלו יתנו לך שרות לאחר מכן ברגע שתזדקק להם. יש שיבקשו ממך תשלום לשרות. חלק מהמכשירים המוצעים בשוק הם מחודשים או מיוצרים בהודו, סין, עבור משווקים במערב כדי לקדם את המכירה. דע כי לא סתם נבחרו המשווקים האלו שיש להם מחויבות לקופה ולהמשך שירות עבור המכשירים שתקבל.

  3. כן אבל איזה מכשיר הוא הכי טוב? קרא בפורום ולמד מחוכמת ההמונים, על אילו מכשירים החברים כותבים, מתלוננים, ממליצים. קשה לי להכריע כיוון שכל המכשירים של הקופות הם לא החדישים ביותר בשוק, אם כי להתחלה הם טובים ועושים את העבודה. אם תרצה מוצר חדיש תידרש לשלם את ההפרש מכיסך.

  4. לסיכום: עבור על כל מכשירי המשווקים המורשים ראה מה יש להם להציע, בחר את המתאים לך, עם או בלי לחות, צינור מחומם, תוכנה להורדת דוח שינה, שרות, יחס, אחריות. בקש לשבוע/שבועיים ניסיון ותראה אם עושה את העבודה, נדרשת סבלנות ועזרה רציפה של טכנאי החברה לקבלת תוצאות טובות.

  בהצלחה

   

  אבי שדה
  AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
  TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
  054-9989515
  avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.