מתי בודקים את הנתונים?

פורומים פורום CPAP ישראל מתי בודקים את הנתונים?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    dorinale25
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

היי. אני חדשה (נו,חייבים לציין כדי לא לבייש את הפירמה). עברתי בהצלחה רבה – אפילו קיבלתי צל"ש – את מבחן ההסתגלות של שבוע וחצי שניתן לי על ידי מכבי.  החלטתי על מכשיר של ויינמן. עכשיו רק נשארה שאלה של סקרנות (ערכתי חיפוש בפורום, אך לא מצאתי תשובה) – כל כמה זמן מומלץ לבדוק את התוצאות. אני חשבתי שמיד יוציאו לי את דו"ח השינה שלי לשבוע וחצי של ניסיון. אבל לא כך קרה. אז איך בודקים תוצאות? אפשר לעשות את זה עצמוני או זה תלוי בחברה שממנה רכשתי את הסיפאפ?

אגב, קראתי פה מלא דברים מעניינים. ועלי לציין – זה פורום דה-לוקס. מקצועי ומרשים

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

ברוכה הבאה,

מציע לבקש מהיכן שרכשת להסביר ולעזור. או מנציג ווינמן שהיא חברה מהימנה, בטוח שיעזרו. לא מכיר את המכשיר והתוכנה אבל מחברים הבנתי שזה לא פשוט ותלוי בכישוריך במחשב.

לדעתי, כוון ראשון מספר ימים אחר השימוש, שני שבועיים עד חודש, להמשיך עד שיתברר שזה האופטימום ולא נדרש כוון נוסף. לאחר מכן כל שנה. ברור שאם יש בעיה במהלך השינה, לגשת מייד ולא להמתין.

עדכני אותנו שנלמד.

בהצלחה,

dorinale25
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 1
    • פעילות 2

למרות גילי המופלג אני חובבת טכנולוגיה וטובה בזה ולכן אלמד ואם אצליח – אעביר את המידע הלאה.

תודה רבה רבה רבה על התגובה המהירה

בריאות איתנה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

שלום לך ובורכה הבאה

כל הכבוד על ההסתגלות המהירה והרצון ללמוד ולהבין

בחודשים הראשונים חשוב מאד לנטר את איכות השינה ואפקטיביות המכשיר

לאחר מכן אין כמעט צורך לעשות זאת אני משתמש מעל 12 שנה וכבר כמעט לא קורא נתונים

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.