ניתוח להקטנת קונכיות האף בשיטת הקובלציה

פורומים פורום CPAP ישראל ניתוח להקטנת קונכיות האף בשיטת הקובלציה

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

ברוכה הבאה,

מסכת פנים מיועדת לאלו הישנים עם פה פתוח. אם את לא ישנה עם פה פתוח את יכולה להשתמש במסכות אחרות בתנאי שזרימת האוויר באף טובה וזורמת חופשי.

לפני הרבה שנים עברתי ניתוח מחיצה באף שאפשר לי זרימה אוויר חופשית דרך האף. רק את מכירה את עצמך ויודעת מה מתאים לך, כידוע לך מסכה זה גורם מאוד חשוב לשינה טובה. בנוסף, קיימות באתר CPAP.COM מוצגות מסכות חצי פנים שיתכן ויתאים לך יותר,

HAREL
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 3
    • פעילות 5

שלום, במהלך שנתיים אחרונות ניסיתי 3 פעמים להסתגל למכשיר CPAP ולא הצלחתי.

הלכתי לרופא א.א.ג שאמר בגלל סטייה במחיצת האף אני לא נושמת מהאף לכן CPAP לא עוזר.

שלח אותי לCT, התשובה היא: מחיצת האף עם סטייה משמעותית שמאלה וקריסטה בחלקו אמצעי / אחורי

המלצה היא לעבור ניתוח שאמר סיכוי 30% לא אצטרך CPAP ו95% CPAP יכול לפתור את בעיית הדום נשימה.

אשמח את עזרתכם ועצתכם:

מי עבר את הניתוח?

האם ניתוח קל?

האם עוזר באמת?

ואם כן ארצה לעבור את הניתוח לא יודעת איך לבחור מנתח. בודקת חוות דעת באתר: https://www.docadvisor.co.il/

הייתי עד כה אצל 3 רופאים, אחד באיכילוב ד"ר אייל רוזנצוויג, ו2 דרך כללית מושלם יעוץ פרטי, פרפסור איתן יניב וד"ר אילן קורן.

כמובן שלושתם גם מנתחים.

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

אני עברתי ניתוח כזה! הדיאגנוזה הייתה זהה, זו אחת מהחלטות הכי טובות שקבלתי, ממליץ מאוד מאוד. מאז אני נושם ומריח. לדעתי זה הכרחי ומהווה המפתח לפתרון בעיות הנשימה. האחוזים כפי שהציג הרופא נראים לי נכונים. אצלי הניתוח עזר מאוד אבל לא בא במקום מכשיר CPAP, אלא שימש כפתח ליעילות המכשיר דבר שמשפר את איכות השינה לבלי הכר. לא פחדתי מהניתוח, היה הכרחי ואולי בגלל זה עבר בקלות. כל ניתוח הוא לא קל למנותח.

לא יכול לעזור בבחירת מנתח, לדעתי זה ניתוח מאוד שכיח וכל בית חולים שאת סומכת עליו יכול לבצע אותו ללא בעיות. אלא אם כן יש משהו חריג.

בהצלחה

irit
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 31
    • פעילות 38

שלום לך. תודה ששיתפת אותנו במידע החשוב.

אני גם סובלת מאלרגיות שונות-(אבק, פריחת דשא,עץ זית, וכו….)האף סתום באופן קבוע. אז רק לפני השינה בלית ברירה אני לוקחת טיפות אף אוטריוין.

אני יודעת שזה לא בריא,אבל רק ככה אני יכולה לנשום.בלי זה אני לא יכולה להירדם.שיהיה לך בהצלחה.אירית.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 71
    • תגובות 572
    • פעילות 643

בהמשך למה שאירית כתבה ואני כתבתי לפניה, נזכרתי שלפני הניתוח סבלתי מאוד מאף סתום, הניתוח גרם למעבר אוויר חופשי וכבר לא יודע מה זה אף סתום. כמובן לא נפטרתי מהאלרגיה, לזה יש כדורים רק לעת הצורך.

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.