ניתוח נתוני סיפאפ עם OSCAR

פורומים פורום CPAP ישראל ניתוח נתוני סיפאפ עם OSCAR

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    guy.avraham
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 2
    • פעילות 6

היי, לא יודע אם זה המקום לעשות את זה, אבל אנסה בכל זאת.

אחרי כמה לילות זוועה בדקתי את הנתונים בתכנת OSCAR ואשמח אם מישהו יודע להסתכל על זה ולראות אם משהו לא תקין

המון תודה

• הדיון הזה עודכן לפני 2 שבועות, 2 ימים ע״יguy.avraham.
    TAL
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 11
    • פעילות 12

היי,

ייתכן שיש דליפה מוגזמת, לפי הנתון: 32.40  Leak Rate במשך 99% מהזמן (ראה תחת הכותרת statistics משמאל).

כדאי לברר עם הטכנאי של המערכת אם אכן מדובר בדליפה ומה אפשר לעשות.

ייתכן שהמסכה לא מכוונת טוב, או שצריך להחליף מסכה. ייתכן שצריך לכוון לחצים.

כאמור, כדאי להתייעץ עם הטכנאי שמלווה אותך.

בהצלחה ושינה עריבה!

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

איני מכיר את האוסקר. בניגוד למה שכתוב בסטיסטיקה, גרף הדליפה לא מראה כי 99% מהזמן הדליפה היא מעל 30, נראה לי שהמספרים הפוכים ממה שרואים בגרף. יחד עם זה איני רואה בעייה בכוון כי אינך מגיע למכסימום שהמכשיר מכוון. התוכנה מראה מספר החסימות בשעה מאוד קטן. שזה טוב (AHI) מציע לאמת את המספרים של האוסקר מול המספרים שמציג המכשיר שלך באותו יום. קח כל מה שאני כותב בערבון מוגבל כי איני רופא או עוסק בזה. לכן מציע, אם רכשת את המכשיר בקלינטיקה, בקש מעידו, נציג החברה בפורום, שיבדוק לך את התוצאות מכרטיס הזכרון של המכשיר. פרטיו מופיעים בחלק העליון של הפוסטים.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 91
    • תגובות 823
    • פעילות 914

אגב, שמתי לב שבאוסקר כתוב כי המכשיר היה בשימוש 9:37 שעות באותו לילה, והגרף מראה כי השתמשת במכשיר כ-5:30 שעות, ובתוכם בטח ישנת 4 עד 5 שעות וודאי לא כל השעות שינה עמוקה. לדעתי זה לא מספיק. נראה שיש בעיה בסינכרון עם אוסקר. לי יש RESCAN ושם הכל יותר ברור.

אם קורה לי יום כזה, קשה כמו שתיארת, אני לא נלחם בזה ולא מנסה להתעורר בעזרת קפה או רחצה, אלא בעזרת השלמת שעות שינה. זה לא אומר שלכולם זה אפשרי.

קרא את אשר כתבתי היום לאריה, מקווה שזה ייתן לך רעיונות ואולי יעזור. ובכלל כדאי את הדיונים הקבועים שבראש העמוד.

בהצלחה,

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 340
    • פעילות 361

גם אני לא מכיר את התוכנה הזו אלא את ה RESCAN אבל לעניות דעתי התוצאות בסדר.

מציע להתייעץ עם רופא שינה או טכנאי מוסמך

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.