תיקון – עברתי ל- AirMini במקום Resmed S10

פורומים פורום CPAP ישראל תיקון – עברתי ל- AirMini במקום Resmed S10

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

שנים ישנתי עם S10 והשתמשתי בלחות. מזה חצי שנה עברתי למכשיר AirMini  בצרוף מסכה ללא רצועות שאינה תואמת את המכשיר. לשם כך רכשתי עבור המכשיר מעבר מיוחד לצינור סטנדרטי וזה אילץ אותי לוותר על מתקן הלחות של המכשיר. התרגלתי לישון ללא לחות עד שלאחרונה בתקופת המעבר, הרגשתי גודש באף במשך הלילה ובבוקר.

אתמול בלילה החלטתי לחזור ל-S10 עם הלחות והחימום. הבוקר קמתי ללא גודש, ישנתי נפלא והרגשת האוויר החם נעמה לי. כנראה שהחימום והלחות עזרו לי. אמשיך כך כל עוד זה עוזר לי, לפחות עד גמר החורף או עד שתהיה לי אפשרות לחבר את המסכה שלי למכשיר AirMini כולל הלחות.

יש אנשים שהלחות והחימום עוזר להם, אדווח בהמשך,

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

כל כך מתאימה לי האפשרות לא להזדקק למכשיר לחות , עד שאני מתלבטת אם לקנות מכשיר נוסף פרט לאיירמיני. יש לי את ה s9   הישן למקרה חרום, אבל אני זוכרת אותו לרעה. גם הלחצים ב  s9 היו גבוהים מאד.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

רותי,

מהפוסט שלך, לא ברור לי למה את רוצה מכשיר נוסף.

לדעתי אין צורך לרכוש מכשיר נוסף למכשיר AIRMINI, ראיתי באינטרנט כי בעוד חודש יוצא מחבר שמאפשר לחבר כל מסכה אחרת ישירות ללחות של המכשיר ולא רק את זו שמקבלים עם המכשיר.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 213
    • פעילות 233

כל כך מתאימה לי האפשרות לא להזדקק למכשיר לחות , עד שאני מתלבטת אם לקנות מכשיר נוסף פרט לאיירמיני. יש לי את ה s9 הישן למקרה חרום, אבל אני זוכרת אותו לרעה. גם הלחצים ב s9 היו גבוהים מאד.

מוזר. אני משתמש כבר 9 שנים ב S-9. מכשיר שני שלי מאותו הדגם ומרוצה ביותר

ייתכן והמכשיר הספציפי שלך פגום

אגב אני לא משתמש בכלל במעשיר לחות

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 חודשים ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

אולי. 3 שנים הוא עבד יפה .

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

לאחר שימוש קצר לפני חודשיים ב-S10 מצאתי שה-AIRMINI יותר נוח לי וחזרתי אליו לאחר שבוע.

לאחרונה רכשתי מחבר מיוחד שיצא חדש עבור ה-AIRMINI איתו אני יכול לחבר ישירות ללחות במכשיר כל מסכה שארצה!  אכתוב על זה בנפרד.

CHAI
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 26
    • פעילות 26

האם מכשיר AIRMINI יכול לפעול עם בטריות בלבד?

האם הבטריה מסופקת עם המכשיר?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

כיום רוב המכשירים החדישים ניתן להפעיל בסוללות ניטענות, גם המכשיר AirMini כמובן. לא מכיר אף מכשיר אשר הסוללה כלולה. המחיר בנפרד, יקרה, כמה מאות דולרים, יש לשים לב התאמה למכשיר כולל כבל חיבור מתאים ומטען טעינת הסוללה. צריך להיות מודעים לאורך החיים של סוללות כאלו, בדרך כלל שנה שנתיים. האחריות הרבה פחות מזה. יש לי עד היום סוללה עבור Resmed S9 באיזה שהיא מגרה, זכור לי שהשתמשתי בה פעם או פעמים זה היה בטיסה, לא היה לי צורך בה יותר.

avivz
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

חדש בתחום בכלל, ובדיוק מתחיל הלילה התנסות באייר-מיני, ומתלבט בין שני הדגמים הללו (בעיקר מתלבט מה הצרכים שלי…).

האם ה-S10 דורש יותר התעסקות עם מכשיר הלחות? כל כמה זמן ממלאים/מחליפים בו מים? והאם המיני באמת הופך את זה ליותר נוח?

ובכלל, מהנסיון עם שניהם, עכשיו כשיש מתאם למסכה שלך גם למיני, יש יתרון כלשהו ל-S10 על פני המיני ששווה בגללו להעדיף אותו?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

אביב שלום,

מכשיר כמו מסכה זה מאוד אישי, לכן אתן את נקודת מבטי הסוביקטיבית, אנסה להיות אוביקטיבי כמה שאוכל, ההבדלים שאני מוצא בין S10 למיני (AM) הם :

1.ב-S10 שליטה יותר טובה על כמות הלחות ובעיקר החימום הכלול גם בצינור – לעומת הקפסולות ב-AM ומחירם

2. S10 שקט יותר – למרות שה AM לא כל כל רועש! אני כבר לא מרגיש בזה, התרגלתי לזה תוך לילה

3. S10 דוחות יותר מפורטים – לעומת דוח מספק באפליקציה של AM – (לי לא נדרש יותר)

4. AM הרבה יותר קטן ונוח לתפעול, ברור שגם לנסיעות. מקמתי אותו בתוך קופסת קרטון תואמת כאשר כניסת האוויר והצינור כלפי מעלה, במקום מוסתר.

5. AM אין צורך להתעסק או לרכוש מים סטרילים למילוי ע"פ הצורך מדי 2-3 ימים, אני מצאתי פתרון לקפסולות הנדרשות כל חודש ע"י חיטוים (אכתוב על זה בנפרד)

6. תוצאות השינה שלי זהים ב-2 המכשירים – לכן AM הפך להיות המכשיר הראשי אצלי. מספק לחץ טוב, הלחצים שלי הם 5 עד 12 – התוצאות ביום יום לא עובר 10.5

7. המחבר Maskpap עובד מצויין אצלי ועכשיו שיש לי מסכה שאני רוצה וגם לחות, לא מחליף את המכשיר ב"מפלצת" הקודמת.

8. AM אצלי פחות משנה, לא יודע מה יהיה בעתיד.

מצטער אבל תצטרך להחילט לבד. אבל מעניין מה אנשי קלנטיקה יכולים להוסיף על הכתוב למעלה.

avivz
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

תודה על התגובה המפורטת!

קראתי לא מעט על שני המכשירים, כך שאת הנתונים הפורמליים והאובייקטיביים כבר הבנתי בעצמי. המבט הסובייקטיבי של משתמש זה בדיוק מה שרציתי לשמוע 🙂

אגב, אולי אני לא מחדש, אבל חייב לציין שלגבי המחיר של הקפסולות לחות – אריזת שישיה עולה באמזון בערך כמו אריזת שלישיה בארץ (43-44 דולר, ללא מס, והמשלוח חינם אם מוסיפים משהו ועוברים את רף ה-$50, או אם לוקחים שתי שישיות ומפצלים משלוחים – לא יודע אם זה כדאי, כי לא ברור לי כמה זמן זה שורד באריזה..).

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

אני בחרתי ב-AIRMINI ליום יום, אבל השאלה אם חשוב לך מתקן לחות עם חימום, לי זה היה חשוב בעבר, כיום פחות.

בקשר לקפסולות רכשתי בתחילה משני הסוגים ולא מתכונן לרכוש יותר, מצאתי שאם אני משרה שעה בערך את הקפסולה המשומשת בתמיסה שאני מנקה בה את הסד של המסכה, הקפסולה יוצא צחה כשלג, מיבש וממחזר. כבר ניקיתי פעמיים והקפסולה כמו חדשה. לא יודע אם מתאים לכולם, אבל בינתיים אני חי ובועט. (אצלי אין רצועות במסכה, נתפסת בשיניים העליונות)

מצורפים:
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

הקפסולה קיבלה צבע תכלת להחליף? למחזר?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 482
    • פעילות 543

רותי
    לא השרית אותה מספיק זמן. כאשר נעלם הכחול זה הסימן לסיום הניקוי. תשאירי שעה במים עד שמתקבל צבע לבן. הניקוי דורש זמן.

לאחר מכן לשטוף היטב במים זורמים וליבש.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 8 חודשים, 2 שבועות ע"י Avis.
    Oren.Ed
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

שלום אשמח לסיוע בקבלת החלטה בנוגע לבחירת מכשיר.

ניסיתי גם את ה-airmini וגם את ה-airsense s10.

ה  s10 שקט באופן משמעותי מ airmini אולם גדול יותר באופן משמעותי.

האם ישנה אפשרות דרך יצירתית להקטין את עוצמת הרעש ?

אשמח לכל תובנה חכמה שתסייע לי לקבל את ההחלטה הנכונה בבחירת מכשיר ראשון עבורי.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 7 חודשים, 4 שבועות ע"י Oren.Ed.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.