תיקון – עברתי ל- AirMini במקום Resmed S10

פורומים פורום CPAP ישראל תיקון – עברתי ל- AirMini במקום Resmed S10

מוצגות 7 תגובות – 16 עד 22 (מתוך 22 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 49
    • תגובות 333
    • פעילות 382

אורן,

אני משתמש קבוע ב-AIRMINI, כבר מלכתחילה את המכשיר הכנסתי לתוך קופסת קרטון בגודל המכשיר, כאשר פתח האוויר והצינור כלפי מעלה והנחתי על הרצפה בין השידה למיטה, מקום בו לא שומע את רעש המכשיר בכלל. ניתן גם לנסות להכניס למגרה בשידה שעל יד המיטה ולראות אם זה עוזר.

הרעש שהפריע לי בתחילה היה רעש שנבע מהנשימות שלי, כיום אני כבר "לא שומע" את הרעש, התרגלתי. זה מאוד אישי ותלוי גם ביכולת ההסתגלות של המשתמש. כשהתחלתי להשתמש בסיפאפ, המכשירים הרעישו הרבה יותר ובכל זאת הצלחתי לישון.

כמכשיר ראשון, אם אתה לא נוסע הרבה לחו"ל הייתי מציע את ה-S10 כדי שתוכל להיעזר בגרפים ולנתח תוצאות שינה, במקום רק התוצאות באפליקציה שנותנת דיווח יומי לא מפורט כמו ב-S10. אבל ההחלטה היא אישית.

בהצלחה ותמשיך לדווח לנו כדי שנלמד.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

avivz
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

אורן, אני משתמש קבוע ב-AIRMINI, כבר מלכתחילה את המכשיר הכנסתי לתוך קופסת קרטון בגודל המכשיר, כאשר פתח האוויר והצינור כלפי מעלה והנחתי על הרצפה בין השידה למיטה, מקום בו לא שומע את רעש המכשיר בכלל. ניתן גם לנסות להכניס למגרה בשידה שעל יד המיטה ולראות אם זה עוזר. הרעש שהפריע לי בתחילה היה רעש שנבע מהנשימות שלי, כיום אני כבר "לא שומע" את הרעש, התרגלתי. זה מאוד אישי ותלוי גם ביכולת ההסתגלות של המשתמש. כשהתחלתי להשתמש בסיפאפ, המכשירים הרעישו הרבה יותר ובכל זאת הצלחתי לישון. כמכשיר ראשון, אם אתה לא נוסע הרבה לחו"ל הייתי מציע את ה-S10 כדי שתוכל להיעזר בגרפים ולנתח תוצאות שינה, במקום רק התוצאות באפליקציה שנותנת דיווח יומי לא מפורט כמו ב-S10. אבל ההחלטה היא אישית. בהצלחה ותמשיך לדווח לנו כדי שנלמד.

אבי, לפני ששמת אותו שם שמעת את המכשיר??

אני עם המכשיר הזה רק חודש בערך, הוא מונח ליד הכרית שלי (תכף עובר דירה, אז לא התאמצתי לארגן לו מקום נורמלי) ולא שומע את המכשיר עצמו בכלל.
    לעומת זאת, את הנשימות שלי אני שומע חזק מאוד בגלל מבנה המסכה (מסכת אף מאווררת שמגיעה איתו בדיפולט).

לשואל השאלה המקורי – מה הרעש שמפריע לך, מהמכשיר או רעש הנשימה?
    אם זה רעש הנשימה, יכול מאוד להיות שמסכה אחרת תפתור את זה. אצלי זה עבד (רק שהיא היתה לי משמעותית פחות נוחה, אז חזרתי למסכה הרועשת והתרגלתי…)

Oren.Ed
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

גם הרעש מהמכשיר וגם הרעש הנוצר מהמסיכה. הרעש גם מפריע לבת הזוג.

Oren.Ed
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות ע"י Oren.Ed.
    Oren.Ed
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

כמכשיר ראשון, אם אתה לא נוסע הרבה לחו"ל הייתי מציע את ה-S10 כדי שתוכל להיעזר בגרפים ולנתח תוצאות שינה, במקום רק התוצאות באפליקציה שנותנת דיווח יומי לא מפורט כמו ב-S10. אבל ההחלטה היא אישית.

נוסע לחו"ל אולם לא הרבה ואכן מרבית השימוש הוא בבית.

האם בעייתי לטוס עם ה-S10 (בעיקר מבחינת מעבר בשדות התעופה) ונשיאתו מחוץ לבית?

תודה על הסיוע.

Oren.Ed
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

לשואל השאלה המקורי – מה הרעש שמפריע לך, מהמכשיר או רעש הנשימה?
    אם זה רעש הנשימה, יכול מאוד להיות שמסכה אחרת תפתור את זה. אצלי זה עבד (רק שהיא היתה לי משמעותית פחות נוחה, אז חזרתי למסכה הרועשת והתרגלתי…)

גם הרעש מהמכשיר וגם הרעש בעת נשימה בהשאלה קיבלתי מסיכת נחירונים מדגם AirFit™ P10

סליחה על ריבוי התגובות הסתבכתי קצת  🙂

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות ע"י Oren.Ed.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 49
    • תגובות 333
    • פעילות 382

אביב לשאלתך,

לא זוכר אם המכשיר הרעיש או לא, מה שברור הוא שכרגע אני לא שומע אותו. רק הנשימות.

אני משתמש בחיבור MASKPAP, מה שמאפשר לי לחבר כל מסכה שאני רוצה ישירות ללחות. חיבור זה מאפשר לי הנאה מהלחות ומרעש בנשימה יותר נמוך ונסבל אשר כאמור התרגלתי אליו. כבר כתבתי על מחבר זה. וכן על ניקוי קפסולות הלחות.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 7 תגובות – 16 עד 22 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.