עידוד למצטרף החדש

פורומים פורום CPAP ישראל עידוד למצטרף החדש

הדיון הזה מכיל 20 תגובות, ויש לו 9 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  יצחק לפני 2 חודשים, 3 שבועות.

מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

yor
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 16
    • פעילות 20

אני מבקש להתיחס למשפט בפוסט הקודם – נאמר לי שהוא פועל אוטומטית עם הרכבת המסכה לפנים ואכן כך,אבל הפסקה אוטומטית לא פועלת בגלל שיש לי מסיכת נחירונים….? .

גם אני כרגע בשלב בדיקה והתנסות של מכשירים. תשובה כזו נאמרה לי גם לגבי מכשיר רסמד S10 שאכן כבה אוטומטית בהסרת מסכה אך לא במסכת נחירונים.

במכשיר של פיליפס – רספירוניקס – למרות שנאמר לי שיש פונקציה של כיבוי עצמי המשווק לא ידע להפעיל אותה וגם לא הצלחתי לאתר אותה בעצמי. אולי מישהו יכול לעזור?

אני חושב שהפונקציה הזו מאוד חשובה מפני שאם המכשיר לא כבה באופן אוטומטי בהסרת המסכה (למשל לצורך הליכה לשרותים) יש רעש די חזק שמפריע לבן / בת הזוג. אמנם תמיד קיימת האפשרות של כיבוי בלחיצת כפתור אך זו פעולה נוספת שתורמת להתעוררות… הרי כשחוזרים רוצים שוב להרכיב את המסכה ולכן חשיבות הנוחות של ביצוע הפעולה הזו חשובה לדעתי מאוד.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 33
    • תגובות 239
    • פעילות 272

בקשר למכשירי RESMED זה בהחלט לא נכון – יש לי מסכת נחירונים השתמשתי בה ב-S9 גם ב-S10 וגם ב AIRMINI ובכולן לא הייתה בעייה לא בהרכבה ולא בהסרה, הכל עבד כמו שעון שוויצרי.

לעומת זאת נתקלתי בבעיה זו אצל חברי שהשתמש בפריזמה, המכשיר לא מפסיק לאחר הסרה, יש לי הרגשה שזה בגלל מסכת הנחירונים הסינית שהשתמש בה תוצרת BMC. השוותי את החומר שבא במגע עם הנחיר בין BMC ולמסכה טובה לא תוצרת סין ומרגישים בהבדל בין החומרים – החומר של BMC גס ונוקשה לעומת מסכת RESMED שהחומר בה הוא עדין, רך ונוח לנחיר.

אני מתאר לעצמי כי זה לא קורה לכם במסכות נחירונים כלשהיא לא תוצרת סין – BMC – תבדקו, יתכן שאני טועה.

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

yor
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 16
    • פעילות 20

לדעתי זה לא בגלל מסכת נחירונים "סינית". את זו שאצלי שקיבלתי לנסיון יש לי מהמשווקים. הבעיה גם לטענת המשווקים קשורה לכך שהמכשיר (בעת הסרת מסכת הנחירונים) ממשיך להרגיש התנגדות ולכן לא כבה זה נכון לפחות בנחירונים בגודל קטן ובינוני.

כאמור – בפיליפס – לא הגעתי למצב שהמכשיר כבה גם כשלא מחוברת מסכה אלא הצינור לבדו פולט אויר.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 33
    • תגובות 239
    • פעילות 272

אני יכול להעיד רק על כל Resmed שהיו ויש לי.
    בעוד כחודש חברי עם מכשיר הפריזמה יקבל מסכת נחיריים מארה"ב. אבדוק איתו ואוכל לדעת אם זו הסיבה.

מה שבטוח הוא שקיימת בעית רגישות בפריזמה ואולי אחרים אבל לא קיימת ב-Resmed.

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

yrnkrn
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 24
    • פעילות 26

אי-הפסקה אוטומטית עם מסכת נחירונים זאת בעיה ידועה של מכשירי ויינמן (לוונשטיין). מניסיון אישי גם הסומנובלנס וגם הפריזמה סמארט מתחילים אבל לא מפסיקים אוטומטית עם מסכת אופוס 360 מתוצרת פישר-פייקל ונחירונים LARGE.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים, 4 שבועות ע"י  yrnkrn.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 17
    • תגובות 100
    • פעילות 117

למה אתם משתמשים בפוסט הזה להודעות האלה?

זה לא המקום הנכון

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.