עידוד למצטרף החדש

פורומים פורום CPAP ישראל עידוד למצטרף החדש

מוצגות 6 תגובות – 31 עד 36 (מתוך 36 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    zsh
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 2
    • פעילות 2

שלום, אני מצטרף חדש. לפני כשנה עברתי בדיקות, קיבלתי המלצה לשימוש בCPAP והתאמת לחצים. מכל מינה סיבות לא רכשתי מכשיר (בין היתר לנסות  לתקן משהו באף וכדומה). היום אני רוצה לרכוש מכשיר. האם צריך לעשות מחדש את הבדיקה במעבדת שינה (והתאמת לחצים) או שאפשר להתבסס על חומר מקודם? מודה מראש.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 75
    • תגובות 606
    • פעילות 681

ברוך הבא,

זה תלוי בקופ"ח שלך, בדוק אצלם מה תוקף הפניה של מעבדת השינה.

אנו סוגר את הפוסט הזה, נא לפתוח נושא חדש.

zsh
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 2
    • פעילות 2

תודה!

Ehud0711
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

אני מצטרף חדש באמת (ראיתי שכל הקודמים בפורום זה היו בשנת 2019).

אני חבר בכללית ועברתי את הבדיקה במכון מור.

נתנו לי לנסיון את המכשיר של TRANSCEND שנראה לי מגושם ולא פרקטי, במיוחד לנסיעות ועם מסכת אף שהייתה כנראה גדולה מדי (L) ועם גשר למצח שהפריע.

אשמח להמלצות על ספק של מכשיר ומסכה מודרניים (עם חיבור לטלפון שמאפשר ניטור איכות השינה ועדכון פרמטרים)

Keren_Mes
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

שלום רב,

אימי בת 74 . לאחרונה רק גילינו דום נשימה בשינה חמור (מעל 60 בשעה) יש לה סטייה קלה במחיצת האף ומעבר לכך לא אותר משהו בעייתי בדרכי הנשימה, חולת סכרת מעל עשרים שנה.

בנסיון מסיכה שנייה להתרגלות של סיפאפ שמתי לב שהפה נוטה להיפתח על אף שהמסיכה יושבת מצוין. המקום שממנו קניתי (לא משנה כעת) רוצה לבחון עוד שבוע. האם יש טעם או לא לענות אותה ולהפנותה בהקדם לרכישת מסיכת אף פה מלא?

קרן

drori78
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 17
    • פעילות 19

השאלה היא גם מה התוצאות- כמה הפסקות נשימה ובריחות אויר יש . צריך לפרוק את הנתונים ולפי זה לנסות לראות אם הנוכחית מספיק יעילה

מוצגות 6 תגובות – 31 עד 36 (מתוך 36 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.