פילטרים ל-Air Mini

פורומים פורום CPAP ישראל פילטרים ל-Air Mini

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    I.K
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 8
    • פעילות 14

אני משתמש ותיק ב-Air Mini כמכשיר ראשי כבר מעל שנתיים,  אני נוהג להחליף פילטר במכשיר אחת לחודש ( הפילטרים ברכישה מ"קלינטיקה") והמחיר שלהם לא  זול בלשון המעטה.

1. אני מבקש את חוכמת ההמונים בנושא תדירות החלפת הפילטר ב- Air Mini

2. האם רכישת פילטרים ממקור אחר במחיר של 3.5 שקל לאחד, יכולה להיות לא נכונה מבחינת איכות הפילטר ( שלמיטב הבנתי מסנן חלקיקי אבק בכניסה למכשיר)

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 137
    • פעילות 145

אפשר לקנות ממקום אחר.

אני  "מכבסת" את הפילטר יחד עם יתר חלקי המסיכה בתכנית 30 מעלות 15 דקות כשהפילטר וחלקים אחרים בתוך שקית רשת. אפשר לרסס על הפילטר חומר לניקוי כתמים או אקונומיקה לפני הכביסה.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 15
    • תגובות 118
    • פעילות 133

רותי שלום

מה את מכניסה בדיוק למכונת כביסה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

שלום לך,

אני מחליף פילטר ע"פ הצורך כאשר מתחיל לצבור אבק, בערך כל חודשיים, אולי מעט יותר. את הפילטר הישן, משרה בסבון נוזלי, רוחץ, שוטף ומיבש טוב באויר לאחר נעור. כלומר, ממחזר כל עוד לא נפגם.

המכשיר נמצא בחדר השינה, האויר שעובר בפילטר הוא אותו אויר שאני נושם. אם קיים נגיף הוא יגיע אלי גם בנשימה רגילה. זה לא אומר כי מה שאני עושה מתאים לכולם. המשתמש אמור לדעת את רגישותו ומצב בריאותו ובאיזה סביבה הוא גר, אויר נקי, עם פיח, או מזוהם. אנשים רגישים יחליפו כל חודש או/ו הוראת היצרן. את הפילטרים אני רוכש באליאקספרס, לא מצאתי הבדל באיכות. לדעתי, גם בחו"ל הם יחסית יקרים.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 15
    • תגובות 118
    • פעילות 133

אני עושה כמו אבי
    גם משרה בסבון כלים כמה דקות ומחליפה מיים מספר פעמים עד שיוצא נקי.
    לדעתי אין צורך לקנות כל עוד הפילטר במצב טוב לאחר שטיפה כללית לתקופה.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 137
    • פעילות 145

מכבסת את כל חלקי המסיכה. חלקים קטנים כמו פילטר ו/או קשים אני מכניסה לשקית רשת. מוסיפה שמפו לכביסה.

החלקים יוצאים  ללא הרבה מים בגלל הסחיטה העדינה ונקיים.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 15
    • תגובות 118
    • פעילות 133

מסכה וצינור גם?

לא מאבדים צורה?

מוזר מה שאת מספרת

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

ממליץ לכם לרכוש פילטרים היפואלרגניים

אלו פילטרים צפופים יותר מפילטר רגיל ולכן מסננים חלקיקי אבק קטנים יותא מהאויר

אלו פילטרים חד פעמיים שמוחלפים בערך כל חודש

ניתן לרכוש באמזון

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

DRM
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 4
    • פעילות 7

שלום,

מבחינה טכנית, המכבסים והממחזרים פילטרים עושים טעות גדולה.  פילטרים נחשבים לפריטי ציוד מתכלה ואינם מתוכננים לשימוש חוזר, כי הם מאבדים יעילות לאחר השימוש הראשון.

למיטב ידיעתי, ביחס להוצאות הכוללות על מכשיר הנשימה (קל וחומר, על בריאות) עלות הפילטרים החדשים איננה משמעותית.  כאיש עם רקע טכני, אני מציע לכם לא! לחסוך בפילטרים – תחליפו אותם כאשר מגיע זמנם (אגב, הנ"ל נכון גם לגבי אטמים אשר יש המנסים לחסוך ולהשתמש פעם שניה – לא רעיון טוב).

לקנות באמזון (כפי שהוצע ע"י יצחק) זה רעיון טוב וגם דרך לחיסכון אמיתי בלי התפשרות על איכות התפקוד של המכשיר.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 137
    • פעילות 145

זו  כביסה קצרה רק ב30 מעלות. לא משפיע עד עכשיו

I.K
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 8
    • פעילות 14

אני שב ומתייחס לנושא הפילטרים,  לכולנו יש פילטר באף, אלו השערות שיש לנו באף, והן מסננות חלקיקים לא רצויים, אני בדקתי את הנושא ומצאתי שהחלפת פילטר פעם בחודש בזמן שמנקים היטב את הפומית של המסכה במים פושרים עם סבון כלים שכידוע מסיר שומנים שלא כמו סבון ידיים שמוסיף שומן לעור הידיים, כאשר עלות כל פילטר שהוזמן מחול (בחבילה של 60 יחידות) יוצא בערך 3 שקלים, זה זניח

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.