ציוד מתכלה

פורומים פורום CPAP ישראל ציוד מתכלה

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

שלום חברים,

אני חדש כאן. אבל… משתמש ותיק ומרוצה מעל 12 שנים ב CPAP. תקלה שלא ידעתי על הפורום הזה, נלחמתי לבד…

למדתי שמעבר לניקיון המסכה והרצועות יש להחליף מסננים מידי פעם.

עוד למדתי שהמבחר בארץ למכשירים ועוד יותר למסכות קטן ומיושן… ומסננים בכלל היכן מוצאים?

לאור הנ"ל אני מזמין פעם בשנה מוצרים מתכלים מחו"ל במחירים טובים ובאיכות גבוהה .

גם את המכשירים שלי רכשתי בחו"ל…

בכל פעם כשאני בודק, אני נדהם מחדש מההיצע המוגבל והמוצרים המיושנים שנמכרים כאן שלא לדבר על המחירים !

מי שירצה כתובת והמלצות אתן בשמחה, אני לא קשור אליהם בשום צורה, פשוט למדתי את הכתובת ממשווק ישראלי שגילה לי אותה…

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 95
    • פעילות 101

דובר רבות וממושכות על הפרשי המחירים והמבחר,

השאלה היא מה עם השתתפות הקופה במה שאתה רוכש?

ובאיזו קופה אתה?

Polanski
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 5
    • פעילות 6

תודה רבה על שיתוף המידע.

…ואיפה הכתובת.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

לא חסרות כתובות באינטרנט מספיק לכתוב cpap mask או cpap. גם בפורום ניתן למצוא. אפילו באליאקספרס מוכרים פילטרים ומסכות וכדומה, לאחרונה הזמנתי מסכה דומה ל P10, במחיר 30$ ממתין שתגיע כדי לבדוק ולכתוב דווח בפורום. ברור לי שלא אשתמש בה כי איני יכול לסבול רצועות. מסקרן אותי לבדוק איכות וחומרים. אם אנחנו וכל העולם קונים מהם מכונות הנשמה,  אז שווה לבדוק מסכות.  אגב, מסכות של אותו יצרן ניתן לרכוש בארץ ממספר משווקים.

משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

אני רוכש את הציוד שלי כל השנים מאתר בארה"ב  בשם http://www.cpapplus.com

השירות שלהם מהיר ומצוין, הם זמינים מאוד, המחירים טובים ומחזיקים מוצרים איכותיים מאוד.

משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

בתשובה להשתתפות הקופה:

1. אני בכללית.

2. מכשיר ניתן להחליף כל 5 שנים. קבלתי החזר מלא מאחר והמחיר היה חצי ממה שנמכר בארץ.

3. מתכלים כגון מסכה, צינור ומסננים ניתן להחליף כל שנה. קבלתי זיכוי מלא בגלל אותה סיבה.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 95
    • פעילות 101

אז למשל במכבי, לא מקבלים שום החזר על רכישה מחו"ל.

ועדיין, יש באמזון, לא הייתי ממהר לרכוש מאליאקספרס משהו שקשור לבריאות גם אם ירגיש איכותי,

לך תדע, אולי חומרים מסרטנים חלילה, בבריאות אפשר לחסוך אבל לא להגיע לפשיטת רגל…

באלי אתה יכול למוצא חיקוי לחיקויים…מצחיק ועצוב בו זמנית.

משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

אני מסכים איתך בנוגע לרכישה של מוצרים בתחום הבריאות מאתרים כמו אליאקספרס. גם אני לא לוקח סיכון כזה.

חבל שהקופה שלך לא מכירה ברכישה מחו"ל, הרי אתה מביא חשבון רכישה + כמה שילמת בשקלים, בשורה תחתונה הם נהנים מזה ששילמת פחות על מוצרים איכותיים.

אני חושש להרחיב ולהביא דוגמאות מאחר ואין לי ביטחון שבפורום המכובד הזה לא נמצאים ספקים, חברות ביטוח, קופות חולים…

אני יכול לומר שקופ"ח כללית נוהגת איתי בהגינות מרבית בכל האמור לרכישת מוצרי CPAP ובם נהנים לשלם הרבה פחות…

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 95
    • פעילות 101

לצערי, במכבי אין עם מי לדבר, אבל מסתדרים, רכשתי על חשבוני המלא מכשיר סיפאפ של פיליפס מאמזון,

עלה לי פחות משליש מעלותו בארץ ולאחר פניות למכבי, שקל לא החזירו לי, כפרות, לא מצטער לרגע על הרכישה.

הפורום חופשי ואתה יכול לכתוב מה שבא לך, תקרא קצת בפורום, תראה את הלך הרוח בו.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

חברים, עד לפני תקופה קצרה, הייתי אומר שלקחתם לי את המילים מהפה, אבל מצאתי שמסכות של אותו יצרן סיני (BMC) נמכרות בארץ על ידי משווקים שכולנו מכירים ועובדים עם קופות החולים, כלומר שמסכות של יצרן זה עברו אישור של אמ"ר אחרת לא היו מקבלים היתר יבוא. משתמשים חדשים מקבלים מסכה מאותו יצרן כחלק מהעיסקה עם הקופה, אם רוצים להחליפה במסכה של יצרן אחר נדרשים להוסיף מכספם בדרך כלל. יתקנו אותי המשווקים אם אני טועה. כיוון שאף פעם לא הגיע לידי מסכה של יצרן זה, מן הצדק שאבדוק אותה לפני שאביע דעה. רוב המסכות שאנו שמים על הפנים והרבה ציוד רפואי מגיע לארץ בימים אלו מסין. גם מכשירי החיטו שנמכרים בארה"ב ובעולם רובם ככולם מיוצרים בסין תחת מותגים שונים. ובכל זאת אנו רוכשים אותם ואפילו מרוצים מהם. לאחרונה, מצאתי מסכה DreamWeare  של פיליפס באליאקספרס, כתוב שהיא תוצרת סין וכיתוב השם פיליפס. ראו תמונה. יתכן שזה מזוייף? יתכן מלאי ישן? אגב מסכות מסויימות יש להם חיי מדף, כלומר אחרי מספר שנים החומר מתבלה גם בלי שימוש. מסכה צריכה להיות טרייה מתאריך יצור קרוב למועד הרכישה.

במסגרת עבודתי בתחום התקשורת בקרתי אצל הרבה יצרנים ומפעלים, לחלקם מעבדות פיתוח ומכונות יצור משוכללות, קוי יצור ומחלקות ביקורת איכות משוכללות, בארץ ובחו"ל, עשרות מהם בסין. ברור לי שבאלי ישנם מוצרים באיכות ירודה, דווקא משום כך ארצה להתרשם, למשש ולבדוק את המוצר כדי לא לומר לפסול בצורה כוללנית.

אגלה לכם, בולמוס רכישת מסכות עם רצועות שלי לאחרונה, נובע מניסיונות שאני מבצע עליהן. מאז שהשתמשתי במסכת BLEEP נדלקתי על הרעיון והייתי מרוצה מהנוחות (לא המחיר), מאז אני מחפש דרך להסב מסכה עם רצועות למדבקות. הספקתי להרוס מסכת P10 חדשה של רסמד כדי לבדוק אפשרות להסב את הרצועה למדבקה. רכשתי מספר סוגים של פלסטרים רפואיים ובצעתי מספר ניסיונות לישם את הרעיון. עד היום לא הצלחתי להתגבר על דליפות האוויר שקורה בעיקר לאחר שינה קצרה למרות שלפני השינה לא הייתה דליפה. ממשיך בניסויים.

מצורפים:
    eyalba
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

הי יש לי ציוד מתכלה שכולל צינור מסיכה ומעשיר לחות כולם חדשים מהקופסא למכירה
    מי שרוצה שיפנה אליי

אני לא משווק אני אדם פרטי
    אייל

מספר הטלפון נמחק כיון שאנו לא רוצים להפוך את הפורום לזירת מסחר, פרסמו ביד 2 זה בחינם.

yoramb
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

תחזור אלי בבקשה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 218
    • פעילות 238

משה ברוך הבא לפורום

תמיד טוב שמצטרף משתמש נוסה עם נסיון שיכול לחלוק אותו עם כולם

ראשית אין כאן שום חשש הפורום מנוהל על ידי ועל ידי אבי ואנו משתמשים ב CPAP בעצמנו, פועלים בהתנדבות ואין לנו שום אינטרסים מסחריים כאלה או אחרים.

יש כאן במה חופשית ואתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה ובלבד שתעמוד בתקנון הפורום.

לגבי המחירים היקרים בארץ דובר על כך רבות וזה נכון.

גם לגבי קופות החולים דובר רבות אני במכבי וסובל מהמבחר הדל שהם מציעים ואפשרויות הרכישה המועטות

אנו אכן ממליצים למשתמשים מנוסים שיודעים בדיוק מה הם רוצים ולא צריכים שום תמיכה להזמין באתרים מחו"ל

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

משה
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

שלום יצחק,

תודה על העדכון, היה חשוב לי לדעת כמצטרף חדש.

הבנתי שרבים מאתנו מתלבטים בנושא מסכות, אני משתמש כבר שנתיים במסכה על האף בלבד של RESMED מדגם AirFit N20. (מחליף כל שנה).

לי היא נוחה בהרבה מהמסכות שמונחות ונמתחות על הפנים והמצח. אין רצועות מלפנים, ההצמדה מהצד וזה גם נותן אפשרות שינה נוחה יותר. הרצועות הצדדיות עם מגנטים שזה ממש נוח וכל התמיכה נוחה יותר. מומלצת בחום !

מצרף תמונה.

מצורפים:
    יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 218
    • פעילות 238

תודה משה.

מסיכה זה מאד מאד אינדבידואלי אני ניסיתי במהלך 11 השנים שאני משתמש ב CPAP לפחות 20 מסיכות שונות ואת רובן הגדול מצאתי לא נוחות

למרות שחלקן נחשבות מאד פופולריות

אני למשל לא הצלחתי להסתגל למסיכת נחירונים זה יוצר לי כאבים בנחיריים ומשתמש במסיכה אפית פשוטה.

מאידך בנחירונים די חייבים להתשמש במעשיר לחות ואני לא משתמש בו

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.