קניית מכשיר cpap

פורומים פורום CPAP ישראל קניית מכשיר cpap

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    aviw100
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 13
    • פעילות 18

שלום אני עשיתי איבחון ביתי דרך מכון מור ויצא שיש לי דום נשימה חמור שזה מעניין כי ירדתי 20 קג וכשהייתי שמן יותר היה לי דום נשימה קל נבדקתי בבתי חולים ולא בדיקה ביתית. שורה תחתונה אני צריך מכשיר cpap (בעבר ניסיתי ולא הצלחתי להתרגל). אני חשבתי ללכת למכון מור ומשם לשאול מכשיר. אני בכללית. הבנתי שנותנים רק פריזמה אם אתה רוצה לקנות מכשיר דרכם. האם אוכל לבקש מהם מכשיר אחר למשל של חברת resmed האם אוכל לבקש כמה סוגים של מסיכות? אני חושש ששוב פעם אקח מכשיר שלא אתרגל אליו. מה עושים? מצד שני אני לא רוצה לשלם 6000 שח ואז לרדוף אחרי הכללית להחזר שעד עכשיו לא ברור לי ממה שקראתי כמה יחזירו לי אם אקנה מכשיר ב6000 שח? יש לי כללית מושלם

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 111
    • פעילות 118

החזר מהכללית + מושלם כ4,300 ש"ח.

קניתי עכשיו בקלינטיקה אייר מיני, ב 5,600 ש"ח, אך הם אינם מאפשרים להחליף מסיכות.

נסה לבקש לנסות מסיכות במכון מור.

מסיכה נוספת כדאי לקנות באינטרנט.

תבדוק עלות מכשיר בחו"ל עם משלוח.

את עלות המכשיר יחזירו לך. את המשלוח לא בטוח

aviw100
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 13
    • פעילות 18

תוך כמה זמן מקבלים החזר של הכסף איך זה מתבצע? למה דווקא את האייר מיני?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 111
    • פעילות 118

החזר עד 4,300 כולל מושלם.

aviw100
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 13
    • פעילות 18

איזה מסכה קנית ותוך כמה זמן מחזירים את הכסף בכללית?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 111
    • פעילות 118

אני משתמשת באיירמיני ומרוצה. אתה בהחלט יכול משהו אחר.

האיירמיני נוח לי כי הוא קל ולא צריך מים למכשיר אדים. יש לו הגבלה של מסיכות אבל אפשר לחבר כל מסיכה עם קניית מתאם. באפשרותי לשלוח לך מסיכת פאפטאפ  שהיא ללא רצועות, תמורת דמי משלוח. אם אתה מעוניין תזדרז, כי כבר התכוונתי לזרוק (אהבתי אבל כבר לא מתאימה לי).

. 0547915945.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 111
    • פעילות 118

החזר מקבלים אחרי שמגישים את המסמכים קבלה מקורית והפניה ממרפאת השינה. לא מחכים הרבה לדעתי.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 291
    • פעילות 311

שלום לך וברוך הבא

כדאי שתקרא כמה מהנעוצים בראש הפורום: עידוד למשתמש החדש, ותנאים בקופות החולים

לידיעתי בכללית (בשונה ממכבי) אתה רשאי לרכוש כל מכשיר ולקבל החזר לפי תנאיך בקופה

יבואני המכשירים אמורים לתת לך מסיכות לנסיון. כדאי לנסות כמה שיותר מסיכות עד שמוצאים את זו הנוחה לך ביותר

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

hayayb@gmail.com
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 3
    • פעילות 5

במדיקוויפ לא הסכימו לתת מסכות לנסיון

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 291
    • פעילות 311

מי שלא נותן מסיכות לנסיון זה בעייתי ולא הייתי רוכש ממנו

aviw100
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 13
    • פעילות 18

אני בניסיון עם מסכת cara  וdreamwear בנתיים עם שתיהן לא הסתדרתי 100 אחוז

aviw100
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 13
    • פעילות 18

אני כבר שבוע שלם ניסיתי 3 מסכות ואני לא בטוח שמצאתי מה מתאים לי. המכשיר שאיתו אני עובד פריזמה 20a. בימים ראשון עד שלישי ישנתי עם פריזמה סמארט עם מסכת joycesay כמדומני והיה קשה לי להתרגל אליה. ביום רביעי עברתי למסכת dreamwear והלילה ושלשום ישנתי עם cara. הבעיה עם cara שא. אני שומע אוויר במערכת הצינור לעיתים וזה מציק וב. יש לי כאב מתחת לאף. רציתי לדעת אם בכל לילה יש לי 4-5 הפסקוח נשימה לשעה זה תקין? יש רגעים שהסטרוציה ירדה ל82 אני בודק זאת עם טבעת o2ring שבודקת סטורציה.  לסיכום אני שבוע עם כמה מסכות ושני מכשירים ואני לא סגור מה מתאים לי. הלילה אגב עם מסכת cara הראה לי דליפה של אוויר הכי גדולה שהיתה לי 12.5l . היתרון בסמארט 20a שאפשר לראות ישר נתונים על המסך.

לא יודע איזו מסכה לנסות הלאה או אולי להחליף גם מכשיר?. מתלבט אם לנסות נחירונים או מסכת פה מלא בגלל שלפעמים הפה שלי נפתח בשינה

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות ע"י aviw100.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 80
    • תגובות 696
    • פעילות 776

רק אתה יכול לפתור בעיה זו. אתה מכיר את עצמך ויודע מה נקודות התרופה שלך, אני ניסיתי ועדיין מנסה כל סוגי מסכות. יש לי ארון מלא מסכות חדשות שחשבתי אותן נוחות אבל לא התאימו למבנה הפנים או לא נוחות או בורח אוויר בהם.. מסכה זה דבר אישי ביותר, נסוי ותהייה והרבה טעייה. התגברתי על בריחת אוויר מהפה, בעזרת פלסטר, אחרים על ידי רצועות יעודיות אותן לא סבלתי, המוטו שלי, אם אין אני לי מי לי. אתה יכול לקבל הרבה עצות אבל אתה לבד צריך לפתור את הבעיה.

למד טוב טוב מה הם צרכיך החשובים מה מפריע לך ועם מה אתה יכול להתפשר, מסכה עם רצועות או בלי רצועות כנס לאתרים שמוכרים מסכות, תבחן כל מסכה נסה להבין מה היתרונות ומה החסרונות שלה. מה יכול להיות נוח לך עלפי נקודות התורפה שלך. רכוש 2-3 מסכות ונסה, ככה תתקדם.

היתרון במסכות שהן יכולות להתאים ללא קשר למכשיר.

לבסוף חפש בפורום "מסכה" קרא ולמד על הסוגים השונים ומצא נקודות משותפות לך. זכור שלא כל מסכה שממליץ עליה מישהו היא מתאימה לך. הכותב לא אובייקטיבי וכותב ע"פ נקודת מבטו.

בהצלחה

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 291
    • פעילות 311

איתור המסיכה הנוחה ביותר הוא שלב קריטי וחשוב

זה מאד אינדבידואלי כי כל אחד מוצא מסיכה אחרת נוחה לו יותר

אני אישית משתמש ב CARA. שים לב שיש לה שני גדלים. בקש לנסות גם את הגודל השני

למסיכה שלי אין רעש בריחת אויר בכלל וגם אין לי בריחת אויר לא תקינה. משהו אצלך לא מכוון נכון

גם הסטרוציה לא אמורה לרדת כך

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.