רכישה בחול וקבלת החזר בעודך שם

פורומים פורום CPAP ישראל רכישה בחול וקבלת החזר בעודך שם

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Mos
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

שלום לכולם,

תודה על דיונים מעניינים. אשמח לעצתכם. אני מבוטח הכללית מושלם. עשיתי מעבדות שינה ביתיות ובמכון  (האחרונה בנובמבר) והמסקנה היתה שיש דום נשימה בדרגה חמורה והומלץ על cpap. אינני מרגיש שמשהו לא בסדר בשינה (רק אשתי סובלת מהנחירות). אני לא קם עם גרון יבש, ולאחר שהורדתי במשקל אין עייפות במהלך היום אבל כנראה שאין ברירה. בדיקות אחרונות היו לאחר ירידה של 10% במשקל (אין לי משקל עודף משמעותי) אבל המצב רק החמיר. אני ומשפחתי עוברים לאוסטרליה באוגוסט בתקווה שהכל יהיה בסדר. יש לי הפניה מחודשת מאף אוזן גרון בתוקף עד סוף השנה. ראיתי שניתן לקבל החזרים על מכשיר שנרכש בחו"ל. נראה לי שהדבר הנכון הוא לבצע את הרכישה בחו"ל, שם אוכל לקבל תמיכה, ולא להזדרז לעשות את זה בארץ. האלטרנטיבה היא להזדרז לעשות את התהליך כאן ולקחת את המכשיר לחו"ל. מה הייתם עושים לו הייתם במקומי ? כמובן, עד סוף השנה אמשיך לשלם לקופה ואני אחשב במועד הרכישה כאזרח ישראל. ביטוח פרטי ישראלי אולי לא יהיה רלוונטי לרכישה בחו"ל אבל נראה לי שהביטוח של הקופה בכל מקרה אמור להספיק.

תודה,

משה

Benzi
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 57
    • פעילות 62

אם לא בוער לך אני מציע לקנות באוסטרליה.

שיהיה בהצלחה

Mos
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

תודה רבה בנצי 🙂

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 104
    • פעילות 109

בינתיים אולי תיקח מכשיר מ"יד שרה". אתה כבר יכול להזמין מכשיר שיחכה לך שם, אז כדאי שתחשוב באיזה מכשיר אתה מעוניין.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 104
    • פעילות 109

עם זאת כיוון שזה הסיפאפ הראשון שלך, יתכן ועדיף בארץ, למרות ההבדל התהומי במחיר. האם יש לך אפשרות להתנסות  במכשיר ומסיכה ללא התחייבות לקנייה?

Mos
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

תודה על ההתייחסות רותי, זה לא בוער לי בכלל להמתין. לכן הגעתי למצב שאני מטפל בזה די ברגע האחרון.
    התאמת cpap זה תהליך שאורך זמן וגם כך יש לחץ מההתארגנות למעבר. אנחנו עוברים לאוסטרליה במטרה להישאר שם ולכן רכישה בישראל משמעותה ויתור על תמיכה, שנראית לי קריטית במיוחד עםצהמכשיר הראשון, ואולי החלטה מהירה מידי על מכשיר בגלל מחסור בזמן התנסות. זה יותר קריטי מהמחיר (שבכל מקרה יוצר זול שם כנראה) לכן אני נוטה להמתין. לא פניתי לאף גורם עדיין אני מניח שאפשר להתנסות ללא התחייבות אבל אני לא משוכנע שיש בזה טעם.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים, 1 שבועות ע"י Mos.
    Dagan
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 40
    • פעילות 51

אתה יודע שאתה נוסע למדינה שמיצרת את רסמד. בעצם שם פיתחו את אחד המכשירים הראשונים בעולם. מציע לך לברר מה קורה שם עם רכישת מכשיר מה התמיכה יכול להיות שזה דומה לארץ באר״הב זה יותר מסובך

Mos
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

תודה. לא ידעתי את זה. בהחלט אבדוק את הנושא לעומק. בהנחה ששירות התאמת מכשיר הם מספקים, כל דבר נוסף שיספקו לי יהיה בונוס לעומת הרכישה  בישראל בהתחשב במועד עזיבתי. ל

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 270
    • פעילות 290

שלום לך

מכיוון שאתה כותב שאתה עוזב את הארץ לצמיתות באוגוסט, הייתי ממתין עם רכישת המכשיר לאוגוסט

אכן אוסטרליה היא מולדת חברת RESMED שהיא בוודאי אחת המובילות בתחום

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Mos
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 4
    • פעילות 5

<p style="text-align: right;">תודה יצחק על העצה. בדקתי והביטוח פרטי לא יהיה רלוונטי לרכישה בחו"ל אבל בכל מקרה יש החזר יפה מהכללית למכשיר ראשון ועדיף לשלם מקסימום סכום מסוים מכיסי, ולהינות מתמיכה.</p>

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.