רכישת אייר מיני של RESMED באתר אינטרנט/חו"ל

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת אייר מיני של RESMED באתר אינטרנט/חו"ל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Sigal Yehudit
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 2
    • פעילות 4

שלום וברכה!

אני לקראת רכישה ראשונה של סיפאפ, ומעוניינת במכשיר של חברת resmed. ההתלבטות שלי היא בין האייר מיני לבין המכשיר הגדול שלהם. מבחינתי היתרון במכשיר הגדול הוא בעיקר במיכל המים להוספת לחות. גם באייר מיני יש אפשרות לתוסף לחות, אך הוא נראה לי פחות באיכותו.  מצד שני, אני נוסעת מדי פעם, לרוב בתחבורה הציבורית לנסיעות כוללות לילה, וכמובן שכאן היתרון הגדול הוא לאייר מיני.

חשבתי לפתור את הקונפליקט בניצול הסבסוד בקניית המכשיר הגדול דרך קלינטיקה שהם יבואן מורשה ואמינים (וכך לא להסתבך עם בעיית הסינכרון של הנתונים בארץ), ואת האייר מיני לקנות דרך אתר אינטרנט או לייבא עצמאית מחו"ל (מאיזה ארץ כדאי?) האם יש אתר אינטרנט אמין לקניית האייר מיני? מהי העלות שלו פחות או יותר בצורה כזו? רוצה לדעת כדי להחליט אם אכן אקנה אותו. אם יהיה יקר מדי, אקנה את האייר מיני בארץ ואוותר על המכשיר הגדול..

אודה מאוד להכוונה..

רק טוב, סיגל.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

כל הכבוד. רואים שקראת ולמדת את הנושא, אקדים את המאוחר, בשורה האחרונה, את היא זו שצריכה להחליט ע"פ צרכיך וכיסך. לי יש את שניהם. למתחילים לדעתי מומלץ ואפילו רצוי הגדול, בו ניתן לקרוא תוצאות בפרוט, נדרש לכוון ואבחון התחלתי ורצוף. ניתן להוריד גרפים ועוזר לבחון יעילות הטיפול. מצד שני הקטן עושה את העבודה ביעילות וקל לניידות ותפעול. לקטן צריך לבחור מסכה אחת מתוך 3 סוגי מסכות כיון שהיא ייעודית למכשיר, לכן כדאי קודם לדעת על איזו מסכה את מתבייתת. (אני עוקף את זה באמצעות חיבור זול מיוחד ללחות של המכשיר) אם רוכשים בארץ, לנסות לעשות דיל מותנה ולקבל מחיר סביר לשניהם, נראה לי שכדאי לצבור ניסיון ולהתנסות עם אחד לפני שרוכשים את השני.

בארה"ב המכשירים הכי זולים, יש הרבה אתרים, ניתן להשוות בין 1800CPAP – RESPSHOP – SLEEPDIRECT עליך לקחת בחשבון את עלות ההובלה והמע"מ. שימי לב אצל מי תא לחות וצינור חימום כלול. תמיד לבקש הנחה מכל משווק בחו"ל הם בסוף רצים אחרי הלקוח במייל ונותנים הנחה.

בהצלחה, ועדכני אותנו שנלמד.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 21
    • תגובות 359
    • פעילות 380

אני ממליץ על המכשיר הגדול דהיינו ה S 10. אם כי בעוד כמה חודשים אמור לצאת בארץ כבר ה S 11

אני מבין מקלנטיקה שה S10 לא מתחבר לאינטרנט בארץ אלא רק ה MINI ב S 11 זה כנראה ייפתר

לMINI יש כמה חסרונות במעשיר לחות (אם את צריכה) ובאפשרות לחבר מסיכות שונות. אני לא רוצה להיות מוגבל רק למסיכות ספציפיות

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

משה
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 46
    • פעילות 51

אני משתמש ותיק, כ-15 שנים. ממליץ על היצרן RESMED שנחשב לטוב בעולם. לא הייתה לי שום תקלה לאורך שנים . ההחלטה היכן לרכוש תלויה בעומק הכיס שלך… המשווקים בארץ חלשים בחשבון ועל כן הם גובים כמעט פי 2 ויותר ממה שעולה לרכוש בחו"ל כולל הובלה ומע"מ. מכס אין על מוצרים רפואיים.

המשווקים מבטיחים לך השתתפות מירבית מקופות החולים, אבל תמיד יישאר לך לשלם והרבה, לעומת זאת העלות בחו"ל כה נמוכה שאת מקבלת החזר מלא כי זה נכנס בגובה ההשתתפות… המכשירים החדשים אוטומטיים וידידותי למשתמש, מי שי לו קצת חוש דיגיטלי מסתדר… ומי שיש לו מכר או חבר עם ניסיון בשימוש ב CPAP זה בכלל יעזור…

בהצלחה !

tigrik
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 20
    • פעילות 23

אני פרסמתי ביד 2 AIRMINI חדש מקלינטיקה עם שנתיים אחריות במחיר של חול

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.