רכישת מכשיר למבוטח מכבי

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת מכשיר למבוטח מכבי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    I.K
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 5
    • פעילות 10

חברים

אני עדיין בשלבי השבוע הראשון לנסיון,  מהארבע ימים שאני כבר עם הציוד, המכשיר לא נראה לי שמהווה בעיה כלשהיף אלא המסכה והתרגלות לישון איתה.

אני עם מכשיר של קלינטיקה מדגם Curasa Auto Cpap EUT   ועם מסיכת אף בלבד.

עד כאן הנתונים,  שאלתי היא איזה מכשיר מומלץ יותר ומאיזה חברה, בהתעלם מהעלות הכספית שלו ( התוספת מעל השתתפות הקופה) כי הביטוח הרפואי  שלי תורם את השאר.

אני מבין שעם הניסוי יעבור בשלום ( מה שאני מפקפק, כי אני מתעורר הרבה בלילה וכל הזמן מסתוב מצד לצד) אצטרך להחליט בדחיפות אל מי לפנות כדי לקנות מכשיר,    והחמור יותר שבעצם לוקחים לי את מכשיר ההדגמה שקיבלתי באסותא( מכבי זוכרים)

בנוסף אני רוצה לקנות כבר עכשיו, מכשיר קטן ופשוט לנסיעות חול.

ומה שאני עדיין לא מבין,  האם כל המכשירים מנתחים ואוגרים את המידע  שניתן אחר כך לפענך

האם כל המכשירים יכולים לקבל גם סוללה, והאם זה באמת חשוב. ( מעבר למכשיר לחול שחייב סוללה כי לא תמיד יש בשטח או אפילו במלון שקע 220 צמוד למיטה.

אשמח לתשובות אמיתיות , (שם חברה ודגם מומלצים ) אלא אם כן זה פוגע בעקרונות הפורום

החברות שעובדות עם מכבי הן:    ע.י.מדיקוויפ     קלינטיקה  ו- ויינמן

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 227
    • פעילות 247

שלום לך וברוך הבא לפורום שלנו שהינו הפורום היחידי ללא אינטרסים מסחריים כלשהם.

על המכרז של מכבי דובר רבות, מצד אחד המכרז מאפשר רכישת מכשיר +מסיכות במחיר נמוך של כ 500 ש"ח.

מצד שני המכרז מאפשר רכישה רק מ- 3 משווקים בלבד וגם הם לא היציעו את המכשירים הטובים והמתקדמים שלהם.

לדעתי וזו דעתי האישית בלבד המכשירים הטובים בשוק הם אלה:

1. RESMED S10

2. RESPERONICS DREAM STATION

3. WEINMANN PRISMA A20

אף אחד מהמכשירים האלה לא מוצע על ידי ספקי מכבי.

קיימים מכשירים נוספים בשוק כמו SEFAM אבל אותם אינני מכיר.

אם אין לך שיקול כספי הייתי רוכש אחד משלושתם.

כל המכשירים מאפשרים קריאת נתונים מפורטת במחשב וחלקית על צג המכשיר.

לגבי מסיכה העניין אחר. כאן אין המסיכה הטובה ביותר אלא יש את המסיכה המתאימה לך אישית יותר.

אכן ההסתגלות היא למסיכה. כל אחד מוצא לעצמו את המסיכה המתאימה לו וכאן חשוב מאד להתנסות.

בעיקרון מסיכה מתאימה וטובה המותקנת נכון לא צריכה להפריע בלילה גם לאלו המסתובבים. אגב כולנו מסתובבים.

חשוב מאד שכאשר תפנה לספקים תבקש מספר מסיכות לניסיון. רק אז תוכל להחליט מה המסיכה הנוחה לך ביותר.

בנוסף קיימים מכישירים קטנים במיוחד לנסיעות לחו"ל כמו ה AIR MINI

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year, 4 חודשים ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Y. S.
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 39
    • פעילות 41

שלום,

יש הרבה מכשירים בשוק וכולם רושמים נתונים ועובדים בלחצים משתנים או בלחץ קבוע. השאלה היא מה חשוב לך. האם חשוב לך גודל המכשיר, סוללה נטענת, כיבוי והדלקה אוטומטיים וכו'. מכבי נותנים 3 מכשירים לבחירה, שהם מכשירים בסיסיים שעושים יפה מאוד את העבודה ופותרים את בעיית הפסקות הנשימה. בד"כ עושים את תהליך ההתאמה באסותא וכשמחליטים מה לרכוש אז יוצרים קשר עם החברה. תבדוק מה חשוב לך, תבקש להתנסות בכל המכשירים ואז, בתקווה, יהיה לך קל יותר להחליט.

בהצלחה

ARIEL
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

<p style="text-align: right;">האם ניתן להגיע להסדר עם הספקים של מכבי ולקבל מהם מכשיר טוב יותר מאלו שמציעה הקופה ולשלם לספק את עלות המכשיר בהפחתת דמי ההשתתפות העצמית.</p>
    האם כדאי לקנות בחו"ל?

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 86
    • פעילות 97

שלום לך

גם אני התנסתי באסותה השלום בתל אביב

ניסיון ראשון עם מסיכת אף(לי זה לא עבד כי ישנה עם פה פתוח וכל האוויר הלך לאיבוד )
    ולאחר שבוע נתנו לי מסכה אחרת של פה ואף שהייתי מאוד מרוצה

( ראה דיון שאני מודיעה על רכישה מכשיר חדש.)

תבקש ניסיון של מסכה נוספת ושונה

סילביה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.