רכישת מכשיר – פריזמה ורסמד

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת מכשיר – פריזמה ורסמד

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    davidc
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 4
    • פעילות 6

שלום,

מכון ריאה איבחן כי יש לי צורך במכשיר, והופנתי להתאמת מכשיר.

קיבלתי מכשיר לניסיון – פריזמה של ויינמן.

אני מעוניין לבחון גם מכשיר CPAP של AIRSENSE 10 RESMED, אך המכון שינה לא עובד עם המשווקת של RESMED.

כמה שאלות :

1. האם מכון הריאה/שינה מלווה אותי בצורה כלשהי לאחר רכישת מכשיר ראשון? כל כמה זמן (חודש/שנה?)?

2. האם יש עדיפות במכשיר ראשון להישאר עם פריזמה סמרט של ויינמן/לוינשטיין, בגלל שמכון השינה/ריאה עובד איתם.

לייתר דיוק, האם המכון שינה ילווה אותי בשבועות/חודשים הבאים כי רכשתי דרכו ויעזור לי אם תהיה בעיה?

ואם ארכוש דרך קליניקה אז כבר לא אהיה במעקב נתונים ע"י מכון הריאה/שינה. כלומר מכון הריאה יכול להגיד כי הוא לא מתעסק בהוצאת נתונים.

3. האם יש יתרון כלשהו לפריזמה סמארט על ה 20A? כי ניסיתי את הסמארט והיה בסדר, ואם אקח את  ה20A לא רוצה שיהיה שוני לרעה.

תודה מראש!

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

דויד ברוך הבא

לדעתי, כדאי לקבל תשובה ישירה ממכון הריאות ומקופת החולים אליה אתה שייך בהתאם לבטוח המשלים שיש לך?

שתי החברות שהזכרת טובות ומן הסתם אם תשקיע יותר במכשיר תקבל מכשיר חדיש ומאובזר יותר. כך בחשבון שהמכשיר אמור ללוות אותך שנים.

רוב, החברים עברו דרך מכוני שינה ולא ריאות, לי יש תור במרפאת ריאות בעוד כשבועיים, פעם ראשונה בחיים שאגיע לשם. משתמש בסיפאפ כמעט 30 שנה אם אני עדיין זוכר.

בהצלחה

davidc
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 4
    • פעילות 6

שלום

תודה על מענה.

התכוונתי למכון שינה אתה צודק.

האם יש הבדל בשירות שלהם אם זה מכשיר שנרכש דרך הקופה או פרטי?

האם יש מעקב כלשהו של מכון שינה ביום אחרי שרכשתי מכשיר?

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 82
    • תגובות 737
    • פעילות 819

לדעתי, כדאי לקבל תשובה ישירה ממכון השינה ומקופת החולים אליה אתה שייך בהתאם לבטוח המשלים שיש לך. בנוסף לפנות למשווקים ולשמוע מהם מה השרות שתקבל מהם.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 315
    • פעילות 335

המכשיר של ווינמן 20A הוא הדגם המשוכלל והיקר יותר מהפריזמה. כמובן שגם הפריזמה עושה את העבודה.

זה שמכון השינה לא ילווה אותך עם מכשיר אחר זו בעיה.  משתמש חדש צריך ליווי בקריאת נתונים, התאמת מסיכות, שינוי הגדרות במכשיר והדרכה.

תבדוק אם קלניטקה מוכנים לתת לך את הליווי הזה במקום המכון.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 חודשים ע"י יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.