רכישת סיפאפ מהיכן לרכוש

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת סיפאפ מהיכן לרכוש

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    yael-sh
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3
    AVIS

מנהל בפורום
    • נושאים 51
    • תגובות 372
    • פעילות 423
    1. חברה גדולה או קטנה זה לא מה שחשוב.

אני לא הייתי מתקרב למכשיר שהוא לא בין 3 החברות בעלות מוניטין, רסמד, פיליפס, לווינשטיין. אפילו אם הן מאירופה או מארה"ב. 3 אלו הן חברות שאתה יכול להיות בטוח שאלגוריתם של המכשיר הוא על סמך ידע והרבה שנות ניסיון וניסויים. מניסיון רב, מכשירי 3 חברות אלו לא מתקלקלים. ניסיון של הטכנאי לא שווה כלום אם המכשיר הוא לא מחברה עם מוניטין. אני מעל 25 שנה רוכש מחברות אלו ולא הצטערתי אף פעם. ומעל 15 שנה הרכישות הם מחו"ל.

לא הייתי מתקרב!!

אבי ממה שכתבתה אתה ממליץ לרכוש רק אחד מ 3 המכשירי של רסמד , פיליפס ולווינשטיין. מכשירים היחידים שלא מתקלקלים!! אין ספקשהם מכשירים טובים . אך האם מניסיונך האישי  אתה השתמשתה במכשירים של פיליפס ולווינשטיין? מה ההבדל באלגוריתם של המכשירים?

האם חברת אורקמד חברה עם ותק וניסיון  שהפורום ממליץ עליה בראש הפורום שמייבאת את מכשירי DEVILISS (מיוצרים בארה"ב) לא מומלצת?

האם ניסיתה מכשירים  נוספים המיוצרים באירופה או ארה"ב חוץ מ 3 המכשירים מהחברות  הפייבוריטים שלך?

את המכשרים של פיליפס חברת מדטכניקה היתה מייבאת והיא כבר לא נותנת שרות ללקוחות פרטיים ולכן ניתן להשיג את המכשיר רק דרך משווקים בארץ.

וכן זה חשוב שהמשווק יהיה מקצועי ויכיר היטב את המכשיר.

צדק יצחק מנהל הפורום שאמר שלא מומלץ לרכוש ברכישה ראשונה מכשיר מחו"ל מאחר וצריך תמיכה, שרות וליווי בהתאמת סיפאפ והמסיכה. מה שרוכשים בזול בסוף עולה ביוקר!

חשוב לרכוש מחברה יבואנית שכן זו חברה שעברה את מבדקי הרגולציה של משרד הבריאות לייבא את המכשירים שהיא מייבאת מחו"ל בין אם זה מאירופה או ארה"ב.

חברה אשר עוסקת בייבוא מכשירי סיפאפ  מחו"ל  חייבת לעבור מבדקי רגולציה של משרד הבריאות והיא תוכל לייבא רק מכשירים  שעברו את מבדקי "מעבדת מחקר" בחו"ל וקיים תעודת CE מאירופה או תעודת FDA מארה"ב. לכן כל מכשיר שמיובא עבר את המבדקים המחמירים הדרושים כדי שאפשר יהיה להשתמש בו.

חבל להטעות ולהגביל את הקוראים ברכישה רק מ 3 חברות בזמן שיש מכשירים טובים נוספים לא פחות טובים.

רצוי לנסות את המכשירים לפני רכישה ולבדוק את השרות בחברה שמימנה רוכשים. סוכנים שמייצגים חברות גדולות בעלי וותק וניסיון לא בהכרח מקצועים . אלא אם מדובר בסוכן וותיק בתחום.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

יעל שלום,

אני מכבד את דעתך, כל יום לומד ואמשיך ללמוד. אני כותב רק מנסיוני ולמד מאינפורציה שכותבים חברים בפורום זה ובפורומים בחו"ל, מוסיף תמיד שעל החבר להחליט בעצמו. כי לכולנו יש הרבה עצות, אבל בסוף הרוכש צריך להתמודד עם החלטתו.

ברור שלא אוכל לכתוב על מכשיר שאיני מכיר או למדתי עליו. כאמור מכבד את דעתך, אבל חלוק עליך, לדעתי ניסיון הסוכן חשוב פחות, איכות המכשיר חשובה יותר.

כמשתתפת חדשה מניח שלא קראת את כל הפוסטים שכתבתי ובחלקם מיועדים למשתמשים חדשים, ביחוד אלו שמצויין בהם כיצד אני משקלל את הרכישה בארץ לעומת חו"ל. לכן אין לי טענות אליך.

כל עוד קיים גילוי נאות, הפורום מעודד סוכנים שהקופות ממליצות ועברו רגולציה להשתתף ואף מוקצה מקום מיוחד לכך בעמוד ראשי. מוזמנים לעזור ולתת מהידע שלהם לטובת החברים. אם את שייכת לקטגוריה זו, או משתמשת במכשיר, מן הדין שהחברים ידעו.

בריאות לכולם,

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

yael-sh
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

הי אבי

ראשית אציג את עצמי , שמי יעל הורי משתמשים מזה שנים במכשיר סיפאפ . לכל אחד יש מכשיר מדגם שונה וקופ"ח שונה שניהם מרוצים!. מכאן הניסיון שלי.  אני גם קוראת הרבה בכל מה שקשור בסיפאפים ודום נשימה בשינה בפורומים ובאינטרנט. תחום מעניין מאוד!

אני מסכימה איתך שצריך לבחור מכשיר ברמה גבוה , אך אני עדין עומדת על דעתי שסוכן מקצועי אשר יבצע התאמה טובה למטופל ויתן הדרכה מפורטת בזמן ההסתגלות והרכישה ראשונה , זה  יעזור למטופל להסתגל מהר יותר למכשיר סיפאפ.  מקווה שתסכים איתי בעניין!

מי כמוך יודע שיש המון מטופלים שמסרבים לרכוש סיפאפ בגלל התאמה וחוויה לא נעימה בזמן ההסתגלות הראשונה. זה קרה בהתחלה לאבא שלי !

לגבי רגולציה ובחירה של קופ"ח בספק מסויים זה תלוי בקופה . למשל בקופ"ח כללית ומאוחדת ניתן לרכוש מכל ספק והקופה מאשרת החזר.

בד"כ קופ"ח מאשרת במכרז ספק מסויים לרב בגלל מחיר טוב . ככה זה בכל תחום !

המלצה שלי לקוראים ולמשתמשים חדשים לבדוק היטב לפני שרוכשים. והיכן שיקבלו  מסוכן שרות מקצועי, מכשיר איכותי וזמן אחריות ארוכה יותר שם לרכוש .

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

תודה יעל,

כל הכבוד לך, מתברר לי עכשיו שאינינו חלוקים כלל ולשנינו אותה מטרה.

מקווה שתמשיכי לעזור לחברים בפורום ולתרום מניסיונך.

בריאות לכולנו

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.