רכישת AIRMINI

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת AIRMINI

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    tigrik
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 20
    • פעילות 23

שלום לכולם. אני רוצה לקנות  AIRMINI פתוח להצעות מחיר. עם חשבונית להחזרדרך מכללית.

aronchik69@gmail.com

תודה לאבי. קניתי מתאם. אך כאשר המסכה מחוברת, המכשיר מראה דליפה ומגביר את הלחץ. הרעש עולה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

אז יש לך כבר מכשיר, למה נדרש לך נוסף?

נכון, הסיבה ל"דליפה" היא החורים במסכה. ביעודית מגיעה ללא פתחי אוורור. לכן, אני סגרתי חלק מפתחי האוורור עם פלסטר עד שקבלתי דליפה תקינה ולא הרגשתי שינוי ברעש. בכל מסכה פתחי האוורור שונים. אצלי זה עובד. לא יודע מה האחרים עשו. אם שואלים את רסמד, יגידו שאסור להחליף מסכה. תהיה מוגבל למסכה שלהם. במחיר יקר ללא הצדקה בעיני.

tigrik
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 20
    • פעילות 23

כן יש לי סיפאפ PRISMA 20A. אני רוצה לקנות AIRMINI . אני אנסה לסגור את החורים היום. אני ישן עם מסכת אף ופה. אבל ההבדל במחיר עם מסיכת האף הוא 500-600. אז אני רוצה לקנות זול יותר. חבל לא מוכרים את פיליפס TOGO. רציתי לקחת לבדיקה

תודה על הייעוץ במרשם. הטריק עבד

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year, 3 חודשים ע"י tigrik.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 year, 3 חודשים ע"י tigrik.
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

תודה לאבי. קניתי מתאם. אך כאשר המסכה מחוברת, המכשיר מראה דליפה ומגביר את הלחץ. הרעש עולה.

עדיין לא מבין, אם אין לך AIRMINI כיצד בדקת שיש דליפה ורעש? נשמע לי משונה. אתה סוחר?

tigrik
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 20
    • פעילות 23

לקחתי לבדיקה. כדי לבדוק מה מתאים לי. לקחתי  מסכת פה. חיברתי את מסכת אף ופה שלי דרך המתאם. שניהם רועשים אבל שלי הרבה יותר.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 885
    • פעילות 983

אני לא מבין, בדקת עם מכשיר AIRMINI, מהיכן לקחת מכשיר לבדיקה, מקלינטיקה? או מחאפר?

tigrik
    משתתף
    • נושאים 3
    • תגובות 20
    • פעילות 23

מקלינטיקה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.