רכישת S10 בחו"ל

פורומים פורום CPAP ישראל רכישת S10 בחו"ל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    guynu78
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 0
    • פעילות 2

היי

מבוטח בכללית

כרגע משתמש ב RESMED S9 מעל ל6-7 שנים, והגיע הזמן להחליף.

בשל ההפרשים במחיר שוקל לרכוש מחו"ל.

יש אתר מומלץ לרכישה?

כמו כן, כאשר אני קונה את זה יחד עם מסכה, ההחזר של הוא לכל החשבונית? או רק לשורה של המכשיר?

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 75
    • תגובות 606
    • פעילות 681

ממילא בכללית יש החזר מכסימלי של הקופה והמושלם שתוכל לקבל, אתה לא מקבל החזר על כל החשבונית, כדאי לבדוק איתם, אולי דווקא כדאי לפצל את החשבוניות.

תעשה השוואת מחירים בכל האתרים ותוודא טוב מה אתה מקבל! תא לחות, צינור חימום, מחיר משלוח ואז תחליט. קיים גם כיסוי שבא במקום תא הלחות לאלו שמשתמשים בלחות רק בעונות מסוימות של השנה.

קח בחשבון שהמודם במכשיר S10 מארה"ב לא מתאים לארץ, כך זה במכשיר שאני רכשתי מארה"ב המודם. כלומר לא תוכל לקבל תוצאות באפליקציה! לי זה חסר. שווה לבדוק מחירים עם המשווק בארץ כדי שתקבל מודם GSM אירופאי. אם ההפרש סביר, עדיף מודם GSM. מכשיר נוח ישרת אותך הרבה שנים. עשה חשבון אם כדאי לך. אתה וודאי יודע שביבוא אישי תידרש לשלם מע"מ על כל החשבונית כולל הובלה.

לאחר שתרכוש, עדכן אותנו כדי שכולנו נחכים.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 16
    • פעילות 17

אתה זכאי להחזר על המכשיר אחת ל 3-5 שנים, ןאתה זכאי םהחזר עבור מסיכה אחת לשנה.  אם תפריד חשבוניות, יהיה קל יותר להתחשבן עם הקופה.  וודא שהקופה שלך מאשרת רכישה מחו"ל. אני יודע שמכבי לא מאשרות, כי היא רוצה שתקנה מהמשווקים בארץ שמוכרים מכשירים לעיתים נחותים בהסכם עם הקופה במחירים שערוריתיים, וכך תהיה לך השתתפות עצמית גבוהה יותר מעל התקרה שהם קבעו םהשתתפות שלהם ברכישה.

Polaris
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 16
    • פעילות 17

<p style="text-align: center;">

ממילא בכללית יש קח בחשבון שהמודם במכשיר S10 מארה"ב לא מתאים לארץ, כך זה במכשיר שאני רכשתי מארה"ב המודם. כלומר לא תוכל לקבל תוצאות באפליקציה! לי זה חסר. שווה לבדוק מחירים עם המשווק בארץ כדי שתקבל מודם GSM אירופאי. אם ההפרש סביר, עדיף מודם GSM. מכשיר נוח ישרת אותך הרבה שנים. עשה חשבון אם כדאי לך. אתה וודאי יודע שביבוא אישי תידרש לשלם מע"מ על כל החשבונית כולל הובלה. לאחר שתרכוש, עדכן אותנו כדי שכולנו נחכים.

</p>

פשוט לא נכון ומטעה. אין למודם דום שימוש בארץ, ובוודאי לא בקישור לאפליקציה שמתחברת בכלל בבלוטות' למכשיר.  ב Philips Resperonics האפליקציה פשוט חסומה בארץ בגלל ענייני רגולציה של פיליפס מול משרד הבריאות.

הצלחתי לפרוץ את זה לתקוםה והם הוציאו עדכון לאפליקציה ושוב חסמו. מניח שבעתיד יאפשרו גישה. בינתיים אפשר לצפות בנתונים דרך המכשיר עצמו, או בהורדה למחשב וצפיה דרך תוכנה חינמית שאפשר פמצוא ברשת כמו SleepyHead.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 75
    • תגובות 606
    • פעילות 681

פולריס,

התייחסתי ל 10 RESMED איני יודע מה קורה עם פיליפס, ברכישת RESMED 10 אתה נרשם לאתר RESMED עם מספר המכשיר ומספר סידורי, אם לא מתאים לארץ הרכישה אתה נדחה על ידי האתר. לא הצלחתי לעקוף זאת לא משנה מה עשיתי. RESMED מציינת זאת באתר שלה וגם המשווקים האמינים מציינים זאת. אם רכשת בארץ שלך ונרשמת תוכל לקבל אוטומטית ישירות למייל תוצאות השינה עם ציון לכל לילה. זה דבר שחסר לי במכשיר 10 RESMED שלי שנרכש בארה"ב, להבא אשווה מחירים ואבדוק אם שווה לי להוסיף הפרש ולרכוש בארץ כדי שהפונקציה הזו תהיה.

לעומת זו ב-RESMED AIRMINI אכן עובד עם BT ובו אין חשיבות למקום הרכישה והוא מתחבר לאפליקציה. מכשיר זה מיועד לנסיעות ואין לו מודם רק BT.

לכן איני מטעה כפי שכתבת, לא הייתי כותב אילולא אני חווה זאת בעצמי. לכן אני דואג לציין זאת בפני חברי הפורום וממליץ לשקול זאת ברכישת מכשיר RESMED 10 מחו"ל.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י Avis.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.