רשמיו של משתמש חדש ולקחים למתענינים

פורומים פורום CPAP ישראל רשמיו של משתמש חדש ולקחים למתענינים

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    I.K
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 2
    • פעילות 6

חברים

למען ההגינות אומר כבר בפתיח, אני כ-4 שבועות משתמש ב- CPAP שמתוכם שבועיים התנסות דרך אסותא / מכבי  ועוד שבועיים עם מכשיר שלי שרכשתי.

עכשין לעניין עצמו, קראתי את כל הפוסטים באתר תוך כדי ההתנסות הראשונית עם 2 סוגי מכשירים באסותא, ולמרות זאת, עשיתי את כל הטעויות האפשריות, שמפניהן אני מבקש להזהיר את המשתמשים החדשים שמתחילים את דרכם.

כבר בשלב ההתנסות עם המכשיר הראשון שתקחו מאסותא, תבחנו על אותו מכשיר 2 מסכות שונות ומיצרנים שונים.

הישיבה במשרד ליד שולחן והתאמת מסיכה, זה לא דומה לשינה, ולהתהפכות מצד לצד תוך כדי שינה על הצד / על הלחי.

אני טעיתי כמובן!! ואחרי שבוע ראשון עם תוצאות לא רעות של כמות הפסקות נשימה, ביקשתי לבחון מכשיר שני, וכאן עשיתי את הטעות השנייה, והחלפתי את יצרן המסיכה, ( שתי המסיכות שניסיתי היו מסיכות לאף (לא נחיריים).

והנה אני מוצא את עצמי בסוף השבוע השני, עם הטכנאית של אסותא, שמסבירה לי שהתוצאות בשבוע השני עוד יותר טובות מהשבוע הראשון, נו ועכשיו לך ותנתח את התשובה הזו, האם המכשיר יותר טוב או המסיכה,    אז היום ברור לי שאין קשר למכשיר כל עוד שניהם משנות האלפיים ואוטומטיים, השוני כמובן הוא במסיכה ובהתאמה שלה לתווי הפנים של כל אחד מאיתנו וכמובן גם להרגלי השינה שלו.

שמח וטוב לב, החלטתי בליבי פנימה שאני יוצא לדרך עם קלנטיקה, וניהלתי שעה שיחה עם הנציג שלהם, שפתח בפני עולמות של מידע, שאם לומר את האמת, רק הגבירו בי את התיסכול לגבי איזה מכשיר ללכת,

וכאן הטעות השלישית,  נסעתי למשרדי החברה והתקבלתי בכבוד אם שוב אין סוף הסברים, ומאחר ואני אמור לצאת לחול, רציתי גם לדבר על ה-Air mini שהוא מכשיר קטן שקל לסחוב אותו לחול, למרות האזהרות ( למען ההגינות, הזהירו אותי) שלמכשיר הזה יש רק סוג מסיכת אף אחת,  לא ביקשתי להתנסות אלא הלכתי ישר על קנייה!!

אני שוב חוזר ומציין, השירות שקיבלתי ושאני עדיין מקבל מנציגי קלינטיקה הוא מצויין ואין לי דבר כנגדם אלא רק כנגד ההחלטות שלי עצמי.!!

והנה אני נכנס לשבוע השלישי של ההתנסות, עם מכשיר שלישי ועם סוג מסיכה שלישי, ומקבל תוצאות לא טובות, ( בדיעבד התברר לי בשיחה שהלחץ לא היה נכון, וטופל).

סיימתי שבוע שני של שימוש ב-  Air Mini והתוצאות הן בסיבות ה- 80% (למכשיר יש אפליקציה בטלםון ואני כל בוקר מקבל םידבק על איך עבר הלילה שלי) וגם בשבוע הזה, אחרי שהעלינו את הלחץ במשרדי קלינטיקה, לא ישנתי טוב,ואני עדיין מחפש איך להתאים את המסיכה יותר טוב, שזה יביא במקביל ליעילות יתר ולפחות הפסקות נשימה.

אז לאחר שקראתם ( מי שקרא את כל המאמר) התובנות שלי אליך המשתמש/ת החדשים שמחפש עצה טובה מנסיון של מישהו:

1. במהלך ההתנסות שתעשה במעבדת השינה תבדוק לפחות 2 סוגי מכשירים מחברות שונות,  אבל תקפיד!!!   על אותה מסיכה בשניהם., רק ככה תקבל מושג על שוני אמיתי.

2. אם אתה עדין מהסס ורוצה להחליף מסיכה, קח שבוע שלישי,  אם לא נותנים לך, תפנה כבר לאחד הספקים,(זה ששאתה שמעת או החלטת שאתה רוצה להתקשר איתם)  ותמשיך שם את ההתנסות.

3. באותה חברה שתבחר, כפי שכתבו לפני כאן, אתה בעצם יושב מול החותן או החותנת שלך לשלוש השנים הבאות, אצלם אתה רוכש את הכלה/המכשיר שלך,  ולכן על תעשה כמוני!! תבדוק ותתנסה בכמה סוגי מסיכות שיש להם, עם המכשיר שאתה "חושב" לרכוש.

4. ולמי שחושב ללכת ישר בהתחלה על ה- Air Minh של Resmed  המכשיר מצויין לדעתי וטובים ממני ומנוסים שנים, כבר כתבו את יתרונותיו, אבל……שימו לב שלמכשיר הזה יש צינור אויר מיוחד שלו, ומסיכה יחידה (אף) שמתאימה למכשיר הזה.    תבקשו להתנסות בחוויה של המכשיר הקטן הזה (הוא די שקט ומתרגלים אליו מהר) והאפליקציה שלו שנותנת אפשרות לראות על הטלפון את התוצאות גם היא נחמדה.

ולמי שקרא עד כאן וגם קיבל איזה תובנה ממני, שיהיה בהצלחה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 43
    • תגובות 275
    • פעילות 318

לא להיבהל! אתה יכול לחבר כל מסכה שתרצה ומתאימה לך במקום היעודית. בשני דרכים:

1. לרכוש מתאם שמתחבר ישירות למכשיר ומאפשר לחבר צינור רגיל שמתאים לכל מסכה.

2. להוריד את מתקן הלחות מהצינור ולחבר במקומו צינור רגיל, זה נכנס בלחץ ותוודא אטימה טובה בעזרת סרט בידוד. זה מה שאני עשיתי ומשתמש בזה כבר למעלה מחודשיים.

בשני המקרים אתה צריך לרכוש צינור רגיל וכמובן את המסכה הרצויה.

בקרוב יהיה גם פתרון נוסף. אם משהו לא ברור תתקשר אלי.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

מזדהה לחלוטין , נושא המסכות הוא הסיפור ובמשתמש חדש שצריך לנסות לא בטוח שזמן הנסיון שהמשווקים נותנים מספיק ,

המכשיר כמעט אין לו משמעות מבחינת ההתאמה – יותר ענין של פונקציות שניתן להחליט מה מעונינים או לא

אולי נקים מרכז השאלה  (המכונה גם – גמח) למגוון מסכות לכאלו שעומדים בפני רכישת מכשיר ה CPAP  הראשון ?

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 118
    • פעילות 137

שלום לך.

האמת חבל שלא קראת לעומק את מה שכתבתי בפוסט שהעליתי "עידוו למצטרף החדש"

כתבתי שם בסעיף 4: "רק לאחר בחירת המסיכה לנסות אותה על מכשיר נוסף (בכדי שההשוואה תהיה אמיתית ומדוייקת)".

בחירת המסיכה אכן חשובה ביותר, אבל אל תיקח את זה קשה.

יש לנו כאן את אבי שהוא רב תושייה והמצאות וכדאי לך לנסות את התובנה שלו לגבי אפשרות שימוש במסיכה אחרת עם ה MINI.

כמובן שכדאי קודם להתייעץ עם קלנטיקה האם אין בכך בעיה (אבי האם ביררת?)

אגב, גם אני חושב שבחירת המסיכה היא קריטית אבל לא מזלזל במכשיר. גם בין המכשירים האוטומטיים והמודרניים יש הבדלים, יש אלגוריתם לחצים שונה שאנשים מוצאים אותו טוב יותר או רע יותר, למשל יש מכשיר שמגיב בהעלאת לחץ גבוהה יותר על תחילת החסימה מכשיר אחר.

המכשיר שקנית הינו המכשיר המתקדם ביותר של RESMED ואולי המתקדם ביותר בכלל בשוק, כך שנראה שעשית בחירה טובה.

בקיצור הכל בר פיתרון ומטעויות לומדים ומתקדמים.

העיקר שתסתגל ותישן טוב.

תמשיך לשאול ולעדכן אותנו בבקשה

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

cleanetica
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 21
    • פעילות 23

היי, ראיתי את הפוסט שלך.

אשמח לשוחח עימך לראות אם אוכל לסייע לך.

עידו

ido avgar
    cleanetica-Resmed marketing
    M-0524394864
    O-0768895800
    Email-CPAP.SALES2@CLEANETICA.CO.IL
    Web- cleanetica.co.il

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 43
    • תגובות 275
    • פעילות 318

אולי נקים מרכז השאלה  (המכונה גם – גמח) למגוון מסכות לכאלו שעומדים בפני רכישת מכשיר ה CPAP  הראשון ?

חשבתי על זה הרבה זמן ולצערי לא מצאתי דרך שניתן להפוך זאת למעשי. אין לנו את הפריסה הארצית או היכולת לבצע שינוע או מעקב מי לקח ומי החזיר, מסכות צריך לעקר לפני שמעבירים בין אחד לשני.

לכן עד היום תרמתי את המכשירים הישנים לסניף של יד שרה הקרוב לביתי. עכשיו שיש את הפורום אני תרמתי לחבר בפורום.

יש לי מלאי צינורות משומשים באורך 1.8 מטר. אני מוכן למסור לך אותם (חינם) ותחלק למי שצריך.

I.K
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 2
    • פעילות 6

חברים שלום

אני מבקש להוסיף ולתקן את הרשמים שלי כמשתמש חדש ( אחרי כחודש) שאני משתמש במיני של Resmed  ובמסיכה ה"מקורית"  AirFit N20

אז ככה, המכשיר מצויין, קטן, ושקט ורק ה"רעש" של הנשימה שלי נשמע, אין צורך בהפעלה או בלחיצה על כפתור כלשהו, אלא רק לחבר את המסיכה (לאחר שהרכבנו אותה על הפנים) לצינור, והעסק עובד אוטומטי.

לאחר התייעצות עם עידו מקלינטיקה, נתוספו לי מידעים שכמשתמש חדש שלא חשבתי עליהם, (פניתי אליו בנושא התאמת המסיכה אלי אישית), למשל, שצריך ורצוי לנקות את המסיכה בתכיפות שבועית עם סבון!! ועם סבון כלים דוקא כי הוא דוקא מסיר שומנים שלא כמו שבון רחצה שמוסיף שומן,  או ללהקפיד שלא להשתמש לפני השינה בכל מיני קרמים, ( נשים כגברים) שמשמנים את עור הפנים. ודבר נוסף שלא חשבתי עליו זה ההידוק של המסיכה לפנים, דוקא זה יכול לגרום לאי התאמת המסיכה כפי שמדווחת האפליקציה, למרות שזה נשמע הפוך.

וכאן המקום לציין, שקשר אישי והתיעצות עם נציג חברה יכולים לשנות הרגשה של משתמש "לא מרוצה" או של מי שמתקשה להבין למה הדברים "לא מסתדרים" לו, אני חייב להוסיף שוב תודה  לעידו, על הסבלנות ועל ההסברים שלו

לסיכום, ממליץ מאד על ה- AirMini (ואני לא מקבל אחוזים) ומקווה שהעיצות הטובות שקיבלתי ישנו עוד יותר לטובה את הערכתי והחוו"ד שלי על סוג המסיכה הזה ועל ההתאמה האישית של המסיכה למבנה הפנים שלי.

ערב טוב

יצחק  קרן

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 118
    • פעילות 137

שמח לשמוע שאתה מסתגל ומרוצה מהשירות יצחק

וכל הכבוד לעידו על השירות!!!

לשינה טובה!

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Noa
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

הי,

אני ו זקוקים בדחיפות למכשיר עד להגעת המכשיר שהזמנו. יש ברשותנו ערכה עם מסכה. האם יש דרך להשאיל את המכשיר? נגיע לכל מקום… תודה רבה, נועה.

0523583751

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 43
    • פעילות 49

לגבי השאלת מכשיר

יד שרה משאיל ל- שלושה חודשים מבחר של מכשירים עם פיקדון של 200 שח בלבד ואפשרות להארכה

זה היה הכיוון הראשוני שלי

המסיכה בעלות של 300 שח

בפריצה ארצית

סילביה

Noa
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 3
    • פעילות 4

הי סילביה,

ננסה ליצור קשר עם יד שרה בתקווה שאכן נצליח למצוא מכשיר מתאים.

האם ידוע לך אם כל סניף מחזיק במכשיר?

תודה רבה!

נועה.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 43
    • פעילות 49

לא בכל סניף תתקשרי למרכז יתנו לך כל הפרטים בצלחה

שווה נסיע לכל עיר שנמצא

תל אביב ירושלים ואיפה שיש

סילביה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 43
    • תגובות 275
    • פעילות 318

תבדקו באיזה סניף של יד שרה יש מכשיר. סניף מודיעין הוא המרכזי

בהצלחה

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.