שדרוג מסכת BLEEP ללא רצועות

פורומים פורום CPAP ישראל שדרוג מסכת BLEEP ללא רצועות

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 69
    • תגובות 516
    • פעילות 585

שדרוג מסכת BLEEP ללא רצועות

בהמשך לדיון שנפתח על ידי DAGAN "מסכת נחיריים ללא רצועות". ובהמשך לדווח שרשמתי שם על המסכה הזו שרכשתי והבעיות במצאתי בה. יצרתי קשר עם היצרן ונעניתי על ידי הבעלים, נכתב לי כי הם מודעים לזה והכינו שדרוגים לפתור את הבעיות. הם שלחו לי את השדרוג עוד לפני יציאתו לשוק, לפני כשבועיים קבלתי את המסכה משודרגת לבחינה.

במסכה המשודרגת הוחלפו המחברים במסכה כדי לשפר את האחיזה למחבר הנגדי שבמדבקה כמוכן נוסף פילטר אוויר לפתחי האוורור כדי שלא תהיה זרימת אוויר חזקה על המשתמש. ראו תמונה של המסכה והאביזרים החדשים וסרטים המסבירים כיצד להתקין. חברי הפורום ראשונים לראות את המוצר לפני יציאתו לשוק.

בשבועיים האחרונים בחנתי את השדרוג, 3-4 לילות ראשונים היו עם פרצוף אדום –  במכשיר RESMED אם יש דליפה במסכה מקבלים פרצוף אדום על המסך. הכל בגלל שלא הדבקתי את האפונים כמו שצריך, עד שלמדתי כיצד להדביק. לאחר שלמדתי להדביק ישנתי לילות רצופים בלי להתעורר, בלי דליפה, ממש תענוג.

כלל ראשון – קינוח האף טוב טוב, כי לאחר הדבקה לא ניתן לקנח. ואם חייבים אז צריך לזרוק את המדבקות ולהשתמש בחדשות. לאחר מכן ניגוב סביבת האף, או עדיף רחיצה בסבון.

כלל שני – להשתמש במראה בזמן ההדבקה וההרכבה. המדבקה חייבת לכסות ולאטום את כל פתח הנחיר מכל צד כאשר היא מרוחה ישר ללא כל קיפול. לקח לי זמן למצוא את הטכניקה הנכונה. נראה שאישה תסתדר יותר מהר ויותר קל לה עם זה, בגלל הניסיון באיפור ויותר סבלנית. אבל גם גברים יכולים להסתר.

כלל שלישי –  לוודא שאין דליפה ולו הקטנה ביותר, ובזמן ההתקנת המסכה למדבקות להרגיש 2 קליקים קטנים, לודא במשיכה שאין ניתוק ולאחר מכן לבדוק שנית שאין דליפה.

לכאורה כל התהליך נשמע ארוך ומסובך, אבל לאחר שהתרגלתי זה לוקח דקות והולך חלק.

עכשיו נשאר לפתור את בעיית עלות המדבקות, יש לי רעיון ואני בודק אותו, דורש זמן.

בינתיים אם מישהו בכוונתו לרכוש שיהיה מודע לשדרוג. למי שכבר רכש, כדאי לשמור את האפון המחובר למדבקה המשומשת, ניתן לתלוש את המדבקה המשומשת ולשמור את האפון הפלסטיק בלבד. אולי ישמש אותו בעתיד אם יצאו מדבקות חילופיות זולות יותר.

חשוב לי למצות את הנושא עד הסוף כי אם הבעיות יפתרו כולל מחיר שימוש יומי סביר, זה יוכל להיות פתרון יעיל ונוח להרבה חברים.

• הדיון הזה עודכן לפני 3 חודשים, 3 שבועות ע״יAvis.
    just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

לא ראיתי דיון הקודם, אבל המסיכה הזו הלכה לפח אצלי אחרי כמה נסיונות הדבקה לא מוצלחים והעיקר – החיבורים בין הנחירונים ובין החלק שמתחבר עליהם בקליפס פלסטיק. או שקיבלתי מסיכה דפוקה, או ששברתי את החיבורים כבר בנסיון הראשון או שפשוט הדבר הזה לא עובד. צעצעוע יקר וחסר תועלת לחלוטין.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 69
    • תגובות 516
    • פעילות 585

גיא,

אני מבין אותך טוב מאוד, אם הייתה קורא את הפוסטים שהגבתי לדגן, הייתה רואה תגובה דומה לשלך, אלא שאני לא וותרתי מהר ולקחתי את זה כאתגר.

אתה רכשת כמוני את המסכה לפני השדרוג, את שלי הלא משודרגת ע"פ הוראות PAYPAL החזרתי למוכר והבטיחו שאקבל חזרה את כספי מייד כשתגיע למוכר.

במקביל פניתי ליצרן (לא למוכר) המסכה והבעלים בעצמו שלח לי את המשודרגת עם הסרטונים, במשודרגת נפתרות 2 בעיות, אחת בקליפס שציינת והשנייה באויר המטריד שיוצא מחורי איוורור. ראה תמונות שצרפתי. נכון לקח לי הרבה זמן והרבה ניסויים עד שלמדתי ותפסתי כיצד מדביקים את הפלסטרים ולבסוף הצלחתי, לאחרונה ההצלחה שלי היא 100%. עד שנגמרו לי המדבקות. בפוסט שלי תארתי את הדרך להדביק את הפלסטרים בצורה "נכונה" וחלקה, בתחילה צריך הרבה סבלנות, אבל בסוף זה לקח לי דקה לא יותר, השינה לאחר מכן טובה בלי דליפות או ניתוק. אם אני הצלחתי אין לי ספק שגם אחרים יצליחו. לעקוב אחרי התאור, נדרשת עדינות ומראה צמודה! אגב, מחיר המסכה בהשוואה לאחרות אינו יקר, מה שיקר זו האחזקה היומית, אם תםתר תהיה זו אחלה מסכה, הרעיון הוא טוב אבל צריך להוזיל את ההוצאה היומית.

בשבילי נשארה רק אתגר אחד לפתור, למצוא תחליף לפלסטרים היקרים. אני מחפש פלסטר לא יקר שיחליף את הקיים. פלסטר בלבד בלי הצינורית המקשרת את הפלסטר והמסכה, את הצינורית אקח מאלו שהשתמשתי בלילות הקודמים. מהצינורית המשומשת תלשתי את הפלסטר המשומש ואשתמש בצינורית למחזור בעתיד. הצטברה לי כמות גדולה של צינוריות. זה בטיפול, לא יודע כמה זמן ידרש, ברור שאעדכן בכל התפתחות.

כמו שכתבתי, אם בכוונת מישהו לרכוש מסכה זו עליו לוודא שיקבל את המסכה המשודרגת! ראה תמונה. כדאי לפנות ישירות ליצרן כדי להיות בטוחים שמקבלים את המשודרגת. (בהתכתבות האחרונה כתב שזה לא יצא עדיין לשוק) וכאמור כדאי לשמור את הצינוריות המשומשות.

just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

תודה על התגובה המפורטת. כן, בתיאוריה זו אחלה מסיכה ובסרטונים של היצרן הכל עובד פיקס. אבל רבאק, זה לא אמור להיות מדע טילים. ואני לא מדבר אפילו על ההדבקה – מובן לי שזה לוקח זמן ללמוד (למרות שניסיתי כמה וכמה פעמים ופשוט לא הצלחתי. וברוך השם, היו לי הרבה פלסטרים לבזבז, קניתי שני קרטונים). אבל הקליפס המחבר אמור לעבוד, פה אין סליחה ואין מחילה. זה נחמד שהוא הוציא את הגרסה המשופרת, בעיניי הוא לא היה אמור להוציא לשוק את הגרסה הראשונה.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 69
    • תגובות 516
    • פעילות 585

מסכים איתך 100%,

לפחות הוא התייחס לתלונה שלי, הודה ולא התחמק ומייד שלח לי חינם כולל משלוח על חשבונו מסכה משודרגת כולל חלקי חילוף וחבילת מדבקות. ככה מתנהג יצרן אחראי.

אם תרצה אעביר לך את פרטיו תכתוב לו מייל בתקווה שתצליח.

אגב, בתגובתו הוא תרץ את הבעיה בתבנית של המוצר. אותנו זה לא מעניין.

just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

כבר כתבתי למייל שמצאתי באתר היצרן. נראה אם יעזור 🙂

just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

והנה קיבלתי תשובה:

Thank you for reaching out about the DreamPort. MakeSleepEasy.com sells our current upgraded product online, as we are slow rolling it out to build up inventory. As online retailers continue purchasing, they will begin getting new product. That said, the new upgraded Connector Kit contains a vent diffuser for the vent, which makes it incredibly quiet, and the new tubing is super flexible, reducing torque at the nose. The clips, however, are still there. I’m happy to work with you on a webinar to go through how to connect properly, so that you are on the right path to success. Let me know if you would like tot do that. We can do Zoom or FaceTime. Thank you.
    Best,
    Stuart
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 חודשים, 1 שבועות ע"י just_guy.
    just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

אז הקליפסים לא שונו…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 69
    • תגובות 516
    • פעילות 585

That said, the new upgraded Connector Kit contains a vent diffuser for the vent,

זה הקונקטור שמתחבר אליו הצינור עם הפלסטר. עובדה שבמסכה המשודרגת שהיצרן שלח לי אין בעיית חיבור. והוא כבר לא דולף או מתנתק מאליו כמו במסכה שהחזרתי למוכר.

just_guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 14
    • פעילות 16

לא מכיר את האתר הזה שהוא ממליץ, אבל אנסה להזמין אולי. המכסה עצמה זולה יחסית. מקווה שהאתר יקבל כ.אשראי ישראלי כי אין שם אופציה לפייפל

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.