שינוי לחץ במעבר בין מסיכות

פורומים פורום CPAP ישראל שינוי לחץ במעבר בין מסיכות

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

מסיכת הp10  שלי משופשפת, והחלטתי לנסות לחזור ל fx הישנה. באותם נתונים בערך הלחץ הלילי הממוצע ירד ב3-5 יחידות. חזרתי ל p10 ושוב הלחץ עלה. מידת הדליפה לא שונה. יש הסבר?

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 210
    • פעילות 230

מסיכות שונות יכולות חייצר לחץ שונה

זה יותר מאפיין מעבר ממסיכת נחירונים למסיכה אפית או להפך אבל יכול להיות גם במעבר בין דגמים.

כמובן שעדיף להשתמש במסיכה שמייצרת לחץ נמוך יותר.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

רותי

את בטח משתמשת במכשיר אייר מיני עם MASKPAP שמאפשר להחליף מסכה, נכון? לי היה מצב דומה שפתרתי, אסביר: כל המסכות הרגילות מגיעות עם פתחי אוורור על המסכה!

המסכות שבאות עם איירמיני הם ללא פתחי אוורור על המסכה, האוורור שלהם מתבצע דרך הפילטר של הלחות שנמצא בהמשך הצינור. לכן כאשר החלפתי את המסכה שהגיע עם המכשיר שהיא בלי חורי אוורור במסכה שיש לה חורי אוורור, ראיתי שנוצרה מערכת אוורור כפולה ששינתה לי את הלחצים. פתרתי זאת ע"י סתימת פתחי האוורור, השתמשתי בסרט דביק, פלסטר מבית מרקחת או דומה. אצלי הלחצים התאזנו.

במסכה ללא רצועות (TAPAP) הספיקה לי סגירת חורים חלקית והרגשתי נוח עם זה, לעומת זה במסכה AIRFIT P10 של רסמד היה לי נוח כאשר סגרתי את כל הפתחים.

לאלו שלא מכירים במה מדובר, כדי לא להיות מוגבל במסכה היעודית שמגיע עם האיירמיני ושאוכל לחבר את המסכה שאני רגילה אליה או מסכה כלשהי, הייתי צריך לרכוש מעבר מיוחד שנקרא MASKPAP והוא לא מגיע עם המכשיר.

http://MASKPAP.COM

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

כשעברתי מs9 לאיירמיני הלחצים ירדו, כי כנראה הs9 כבר היה דפוק. לכן לא עלה על דעתי בכלל.

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

קניתי עכשיו ממדיקוויפ מסכת Dreamwear שהיא מאד נוחה, רק שאיני מצליחה להתאים את הלחץ,כי שום טסה, פלסטר או סלוטייפ לא נדבקים לג'ל של המסיכה. חשבתי על דבק נוזלי אבל לא יודעת אם מתאים. אפשר להחזיר את המסיכה?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 61
    • תגובות 478
    • פעילות 539

רותי,

עדיין לא ברורה לי הבעיה, את צריכה לקבל GOOD בתוצאת MASK SEAL, ראי מסומן בעיגול אדום בצילום המצורף, מה את מקבלת?

מצורפים:
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 5
    • תגובות 82
    • פעילות 87

העניין הוא שאיטום המסיכה שלי מזמם על הפנים 12/20 במקרה הטוב. הלחץ בp10  היה 11.5-14.5, ובאחרת בין 7.5 ל9 מכסימום. בסגירת החריץ הקדמי ב  Dreamweaver עליתי ל11.5.

נראה.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.