תלונה בבירור(רוני)

פורומים פורום CPAP ישראל תלונה בבירור(רוני)

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  irity לפני 1 שבוע, 6 ימים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

בהמשך לתלונה של המשתמש "רוני" הרי שנאלצנו למחוק את הפוסטים

מטרת הפורום איננה להוות אתר להתנצחויות משפטיות, או גורם משפטי המכריע בסכסוכים כמו שרוני העלה

אין לנו כל יכולת לדעת מה האמת ומי מהצדדים צודק בטענתו

כמו כן אין לנו יכולת לספוג בעצמנו טענות מצד ספקים או משתמשים

הפורום הזה פועל בהתנדבות בלבד במטרה לעזור לאנשים שסובלים מהפסקות נשימה בשינה בעיצות מעשיות לשימוש ב CPAP

מטרת הפורום אינה לפתור סכסוכים עסקיים/משפטיים

מקווה שהדבר הובן!

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

IK
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 5
    • פעילות 5

קשה לי להסכים איתך. הפורום אינו צריך לפתור בעייות, אבל עצם המחיקה מעבירה את הכוח לספקים, כי הם יודעים שתלונות (ובעיקר חריפות) יימחקו

ronih10
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 1
    • פעילות 1

שלום רב,

נראה לי שכמדיה חברתית פתוחה מוטל עליכם לנהוג באוביקטיביות  לשמור הפוסטים המועלים לפורום – כולל תגובות הצד השני ולא לשפוט מי צודק ומי לא צודק.

אם לאחד  הצדדים יש בעייה שיפנה לבית משפט.

אתם לא שופטים אלא מדיה שצריכה לשרת את כלל הציבור

אעלה שוב את הפוסט בתקווה שתשמרו אותו כפי שהוא ותאפשרו לצד השני להגיב כרצונם.

תודה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 32
    • תגובות 210
    • פעילות 242

חברים,

אנו מבינים את התגובות של חלק מהאנשים, אבל, אני סומך על מנהל הפורום ואבקש מכם לסמוך על שיקוליו המקצועיים של צחי, צחי הוא משפטן.

הפורום לא קיים כדי להתנצח בלי סוף, היה צריך לשים סוף לזה. עליכם להבין שאין לנו אפשרות להשאיר פוסטים שעל פי חוק יכולים להוות לשון הרע. לפורום יש אחריות על הכתוב. שאלתם את עצמכם למה עיתון לא מפרסם כל תגובה של הקוראים? הפורום לא יכול לבדוק, לא בודק ולא רוצה לבדוק את זהות המשתתפים.

אני אישית מאמין לשני הצדדים. בעיני כל צד טעה. אם כל צד ילך על כפוף ידיים, יפסיד. אני מאמין שעם מעט רצון ותשומת לב היו צריכים מיידית לפתור את הבעיה. השתדלתי לשים את עצמי במקום 2 הצדדים, בעיני העקרון שתמיד הלקוח צודק הוא קדוש. אבל כאשר לי קרה מקרה זהה (פעם אחת בלבד, לפני 2 עשורים אני חושב), נסעתי מרחובות לפ"ת וקבלתי פתרון מיידי ממדטכניקה. מאז הם זכורים לי לטובה. כבר באותו לילה ישנתי עם המכשיר, או יותר נכון הטרקטור הכי חדיש שהיה בזמנו.

רוצה לומר, שבמקרה זה, תשבי יתרץ קושיות ובעיות. תיקו. זו הגישה שלי. ואם אני הייתי כותב את התסריט, זה היה נגמר בלחיצת ידיים במפגש בין הצדדים

ברור לי שיש אחרים שחושבים אחרת. אם מישהו רוצה להיות הבעלים של הפורום, אעביר אותו על שמו חינם, בתאי שהוא לא סוחר, שנתיים שולם מראש עבור הדומיין.

לכן אף צד מהמתגוששים לא רשאי לכתוב או להגיב יותר בנושא זה. כמובן, שאר החברים יכולים להגיב ולרשום את דעתם, רק כך אנחנו לומדים.

בהצלחה לכולם.

לעזאזל, למה באתר הזה אני לא יכול לשים סמיילי!

אבי שדה
    AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP ResMed
    TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515
    avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 16
    • תגובות 92
    • פעילות 108

אבי, דברים כדורבנות

מסכים עם כל מילה (בלי שתאמנו ביננו את הדברים :-)]

אנחנו פורום שנועד לסייע לאנשים בהסתגלות ל CPAP

לא לפתור בעיות עסקיות/משפטיות

אנחנו התנדבנו לעשות זאת על חשבוננו (זמן וכסף) ואי אפשר להכריח אותנו להתנדב יותר ממה שאנחנו מוכנים ולחשוף עצמנו לאחריות משפטית.

האתר הוא לא ציבורי הוא פרטי ומנהלי האתר הם הקובעים את נושאיו ותכניו

נ.ב.

יש סמיילי 🙂

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 6 ימים ע"י  יצחק.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 1 שבוע, 6 ימים ע"י  יצחק.

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

irity
    משתתף
    • נושאים 11
    • תגובות 68
    • פעילות 79

זה מה שאמרתי לאבי. הפורום אינו מקום להתנצחויות משפטיות, ולא אמור להיות מגשר בין הצדדים.למי שהביע הסתייגות מדבריו הנכונים של אבי, ומחפש אקשן, זה לא המקום לדברים האלו.

אני לא מכירה אף פורום במדיה הישראלית שיסכים להיות חשוף להתנהלויות כאלו.

😊

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.