תעזרו במשווקים לשאלות טכניות ולמחירים, תקראו עד הסוף תרוויחו!

פורומים פורום CPAP ישראל תעזרו במשווקים לשאלות טכניות ולמחירים, תקראו עד הסוף תרוויחו!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

ניתוח גרפים, תוצאות שינה,בעיות תקשורת, כל דבר שקשור לסיפאפ, מחירים למכשיר מסויים, לא יהוו פרסום. זה הפורום היחיד שמאפשר להם להשתתף ולהגיב, ונוכחתי לדעת שכולם אחד אחד מגיבים מהר, זו המטרה שרציתי שישתתפו! ברור שאני וצחי ועוד חברים תורמים מניסיונינו אבל לא יכולים לדעת הכל.

תרויחו !   חלק מקופות החולים לא אוהבות שיחליפו ללקוח את המכשיר שסוכם בהסדר, לכן גם המשווקים מנועים לצאת בהצהרה על אפשרות שדרוג, החלפת מכשיר או הנחה נוספת. אבל אני יודע שאם תציינו שאתם חברי הפורום תופתעו לגלות צ'ופרים. לא אוסיף על זה. רק אציין שהם רשאים בהסכמתכם לאמת חברות בפורום על ידי המייל שלכם אצלנו, מי שרשם מייל לא נכון לא יוכל להרוויח בנושא הנ"ל. המייל גלוי רק למנהלי הפורום.

עכשיו אספר לכם משהו שלא ידעתי ויתכן שהטעיתי חברים בגלל אי ידיעת זאת, כתבתי שרכשתי מכשיר AIRMINI מחול במחיר של 760$ קומפלט. אני יודע שאחרים אף רכשו את זה יותר זול. לפני יומיים נודע לי שחברי הכללית הזכאים יכולים לרכוש את המכשיר ב-900 ש"ח לא יודע אם זה היה בתקופה שרכשתי מחו"ל. בכל אופן אם אני עושה חשבון של הוצאות משלוח מע"מ ועלויות שחרור, המרת מטבע כולל החזר מהקופה, יצא ששלמתי יותר מ 900 ש"ח והרכישה בארץ בעיני יותר קלה וכדאית. לכן אני מביא את הידיעה לחברים ואתם תבדקו כדאיות ותשפטו בעצמכם ואל תסמכו על הכתוב למעלה. אין בכתוב מעלה משום המלצה

בתחילה רציתי שנציג החברה יכתוב את הנ"ל אבל הוא ברוב גדלותו לא רצה לעשות פרסומת לחברה. לדעתי הפורום מיועד להזרים אינפורמציה לחברים ואינפורמציה כזו בהחלט היא עזרה לחברים. מענין אם צחי מסכים לדעתי שהמשווקים רשאים להביא אינפורמציה לפורום, אך רק צחי רשאי להחליט.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 20
    • תגובות 218
    • פעילות 238

אבי תודה

אני מעדיף שהמשווקים ישמשו בפורום כיועצים ויענו על שאלות מקצועיות

פרסומות כרגע נשאיר במקום אחר

אני בהחלט בעד שהמשווקים יתנו הנחות לחברי הפורום!!!

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 64
    • תגובות 504
    • פעילות 568

צחי

אני מצע אתה מחליט.

רק אבהיר שה 900 שח הם אחרי קבלת ההחזר. ככה הבנתי. מתברר שזה מבצע זמני, לכן תוודאו את כל זה עם הקופה והמשווק.

אין לראות בזה המלצה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.