תשובה לשאלות שנשאלתי

פורומים פורום CPAP ישראל תשובה לשאלות שנשאלתי

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 30 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

שאלה 1:  שאלה: "למה באתר אין ציון למספר הצפיות של כל פוסט"

תשובה 1: בקצרה, אנחנו לא בתחרות או בהצגה שצריכים לעשות רושם. מספר הצפיות לדעתי זו הונאה. אסביר:

הפורום הוקם לפני 3-4 חודשים ויש לנו ברגע זה כ-150 חברים רשומים. אם תחפשו באינטרנט "פורום סיפאפ" נופיע ראשונים אחרי אלו שמשלמים כדי לקדם אותם, אם לא היו מפרסמים היינו ראשונים. מי שמבין בזה יודע שהאתר שלנו הפך להיות פופולארי די מהר יחסית. גוגל הוא נטרלי עד שמשלמים להם כסף. בפורומים וותיקים של סוחרים יש יותר רשומים, רוב הרשומים 95% כבר לא חיים, 8% מפוברקים והשאר חדשים שנופלים למלכודת שהאתר מיועד להם. אתם מספיק אינטלגנטים להבין זאת, אבל אדם חדש שמודיעים לו כי הוא צריך סיפאפ, המום ולא מבין זאת ומחפש ישועה מבלי להבין שזו מלכודת של הסוחר.

בקשר למספר צפיות, אני לא בתחרות עם אף אחד! אם עדיין לא הבנתם, מספר צפיות זה פברוק שאין כמותו. אם תשים לב פוסט שנכתב אתמול מקבל מעל אלף צפיות, אתם מאמין לזה? זה תרגיל. מקים האתר שלנו רצה להוסיף זאת ולאפשר לשחק עם המספרים, סירבתי. אני לא מרוויח מהאתר אגורה ורק הוצאתי כסף מכיסי. אף פעם לא הונאתי מישהו ולא אעשה זאת בחיים. ברוך השם יש לי הכל, אני צריך רק בריאות לאשתי וזה הפורום לא יכול לתת. הפורום רק מאפשר לי לעזור לאנשים. לא נוסיף מספרי צפיות, כי זו רק הצגה. בנוסף, אם תשימו לב, יש פורומים שמשחזרים פוסט משנים קודמות. ראיתי פוסט משנת 2017 שקבל תגובה ב-2019, המטרה להעלות נושא שעוזר לבעל הפורום. לנו אין אינטרסים מסחריים ולא נעשה ספקולציות, אין לנו סיבה להטעות ולהונאות אנשים.

יתכן שאנשים חולקים על דעתי ואינם מסכימים לה. אני מכבד את דעתם באותה מידה.

2. בתקנון האתר חסר הסבר על מדיניות הפרטיות. האם רק שם המשתמש גלוי לכל או גם פרטים נוספים? למי עוד הם נגישים חוץ ממך ויצחק? מפרסמים, צד שלישי אחר?

תשובה 2: תודה על ההערה, נוסיף בתקנון.

בפורום מופיע הכינוי בלבד, השם והמייל גלויים רק למנהלי הפורום. מנהלי הפורום רשאים להשתמש בו רק במקרה מיוחדים לפנות אליך פניה אישית וכד'. השם והמייל לא מועברים לאף צד שלישי, לא למפרסמים ואינם גלויים לחברי הפורום. לראייה, ניתן להיכנס לפורום ולראות אם ניתן לראות פרטים של משתתפים אחרים מלבד הכינוי.

עדכנו והוספנו פרטיות לתקנון.

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece and Headgear
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

מסכים עם אבי ב 100%

מדיניות פרטיות תוסף לתקנון האתר בשבוע הבא

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

לידיעה, הוספנו לתקנון פרטיות.

irity
    משתתף
    • נושאים 12
    • תגובות 74
    • פעילות 86

יפה אבי, כיסית הכל.

רק בריאות💟

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

אתמול נשאלתי,

אבי משתמש חדש ב-S10 – טס לחו"ל ולא לקח את תא הלחות כדי לחסוך במקום, כשהגיע מתברר שהמכשיר S10 לא יכול לעבוד ללא תא לחות. האם אפשר להציע לו פתרון ביניים כדי שיוכל להשתמש.

זכרתי שזה לא אפשרי, אבל בכל זאת נגשתי למכשיר S10 שברשותי לבדוק אם ניתן לאלתר משהו. לצערי לא מצאתי פתרון. אין מה לעשות.

מציע למשתמשים חדשים להתייעץ לפני קבלת החלטה על שינויי, כמו כן, להפעיל ולבדוק היטב את המכשיר לפני הנסיעה כך גם תוודאו שלקחתם את כל החלקים הנדרשים! כמובן שפרט חשוב לקחת מחבר מתאים לחשמל ביעד הנסיעה, אני גם לוקח כבל מאריך, שהרכבתי בעצמי, עם חוט חשמל קל, (דו גידי לתאורה) , למקרה שנקודת החשמל רחוקה מהמיטה. מה שבטוח בטוח.

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

אין חלק חלופי שמתחבר במקום מכשיר הלחות ? סוג של מכסה מותאם ?

AN
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 16
    • פעילות 16

כשמנתקים את תא הלחות, יש מכסה שמרכיבים במקומו כדי לסגור את החלל הפנימי. לצד הפניי של המכסה אמור להיות מוצמד מכלול שתפקידו לגשר בין המדחס לפתח היציאה.

זה אמור להראות כמו בתמונה

https://allcpap.com.au/wp-content/uploads/2019/02/RESMED-AIRSENSE-10-SIDE-COVER-CHARCOAL-1.jpg

כשמרכיבים, המכשיר עובד ללא תא לחות (אולי גם צריך לעדכן זמנית בהגדרות).

איזה מכסה יש למכשיר המדובר?

(פחות מ- 30$ באמזון)

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

מאמין שברכישה של מכשיר חדש אמורים לקבל הערכה גם את המכסה הזה לצורך שימוש ללא לחות.

האם המכשיר נרכש מספק בארץ או מחו"ל ?

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 6
    • תגובות 43
    • פעילות 49

אני קיבלתי עם המכשיר הכיסוי והלחות

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

גם זה נשאלתי ע"י גברת אשר בקשה כי אפנה את זה לפורום לקבלת תשובות מהחברים:

איך מתמודדים בהכרות עם בן בת זוג חדש בשימוש המכשיר.
    איך מתנהלים ומתי מבשרים את הבשורה. האם מוותרים על המכשיר בפעמים הראשונות?
    האם יש מקרים כאלה בפורום? נא דעתכם או עזרו לי מניסיונכם

אני עניתי, לאדם חכם ואמיתי זה לא צריך להפריע.

נא תמיכתכם בגברת.

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 116
    • פעילות 135

אני גם חושב שזה לא אמור להפריע

בסופו של דבר משתמשים ב CPAP כשאנחנו ישנים ולא כשאנחנו ערים.

ולמי אכפת איך אנחנו נראים כשאנו ישנים?

יש כל כך הרבה בעיות הרבה יותר קשות, בולטות ומכאיבות יותר מה CPAP כך שבאמת לא צריך להתבייש

האם מי שמזריק לעצמו אינסולין לסכרת צריך להתבייש?

לדעתי זה דווקא מבחן לבן זוג אמיתי, מבין ומכיל. בן זוג כזה בוודאי לא יתרגש מה CPAP

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

ayb
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 28
    • פעילות 32

הפרעת שינה היא תופעה שמשפיעה על התפקוד היום-יומי , וכנראה שלטווח רחוק בעלת השפעה בריאותית.

בשונה מתופעות בריאותיות אחרות שבהן הפתרון הוא קל לתפעול (כדור/משאף/זריקה) ולא נראה כמעט- בהפרעות שינה הפיתרון הקים מצריך שימוש חיצוני ונראה לעין לפרק זמן ארוך.

באופן מפתיע , לאשתי פתרון ה cpap  לא הפריע , בעוד שלי היתה אכזבה מסוימת מכך שאין פתרון זמין אלגנטי יותר.

כחלק מהתהליכים שאנו עוברים בחיינו האישיים ישנם מצבים כאלו ואחרים שאנו והסובבים אותנו חווים יחד וחלקם דורשים מאתנו ומהסובבים אותנו הסתגלות מסוימת , שעלולה להיות לא קלה.

האור בקצה המנהרה הוא שלאחר שאנו מסתגלים נגלה שהדברים אינם תופשים שוברת אותו מקום כבעבר וההפרעה הראשונית נעלמה.

בדרך כלל ככל שאנו קרובים יותר אחד אל השני גם הקושי וגם ההסתגלות יהיו קלים יותר.

עד כאן תיאוריה , והצעה מעשית בהמשך לפורום זה  – פתיחת קבוצות תמיכה למשתמשי cpap ולקרובים אליהם

נ.ב.

מוצא לנכון להודות שוב לאבי ולשאר המנהלים על פתיחת הפורום הזה שנותן מענה לצורך חשוב – תודה

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 45
    • פעילות 47

בהתחלה זה מביך קצת. לא צריך להפריע.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 42
    • תגובות 273
    • פעילות 315

נשאלתי על ידי פליקס:

1. למה לא ניתן לבצע עריכה לפוסט שכתבתי.

2. למה אין אפשרות לשלוח הודעות בין חברי הפורום, לא IM ולא מייל?

תשובות:

1. האפשרות קיימת, ניתן לערוך פוסט שכתבת לאחר לחיצה על "עריכה" בשורה הכחולה שבראש הפוסט, צד שמאל.

2. לא אפשרי כיוון שזה פוגע בפרטיות, ויגרום למשלוחי ספאם או הטרדות. בפלטפורמה שהפורום בנוי, אין אפשרות בחירה לפרטיות, כלומר אין אפשרות שמי שרוצה מוותר על פרטיות ומי שלא רוצה לא מוותר. המייל שנרשם מהווה אפשרות לשחזור סיסמה ומשתתף שרושם פייק מייל פוגע באפשרות השחזור. יחד עם זה, מי שמוותר על פרטיות, רשאי לרשום בפוסט או בחתימה את המייל או הטלפון שלו לאפשר התקשרות אתו, כמוכן, אפשר לציין בפוסט בקשת התקשרות עם משתתף אחר וההוא יחליט אם להיענות או לא.

מקווה שזה מכסה את הנשאל, אם לא לשאול שוב.

Nice_Guy
    משתתף
    • נושאים 2
    • תגובות 40
    • פעילות 42

היי אבי,

בנוגע לנושא השני, אין לי בעיה עם זה, למרות שלעניות דעתי זאת נוחות.

בנושא הראשון, עריכה, מן הסתם אם הייתה את האפשרות, לא הייתי שואל, אין שום אפשרות לבצע עריכה להודעות שכתבתי. בגלל זה שאלתי.

תודה

פליקס

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 30 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.