AirMini™ AutoSet™ CPAP ResMed ניקוי חלקים

פורומים פורום CPAP ישראל AirMini™ AutoSet™ CPAP ResMed ניקוי חלקים

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

לידיעתכם,

בצעתי ניסוי, ניקיתי את חלקי המכשיר, השרתי את הצינור וכל חלקי המסכה מפורקים, כולל הפילטרים במסכה ובכניסת אויר, ראו צילום, במים וסבון נוזלי במשך שעה לפחות, מדי פעם נערתי את הפיילה. לאחר מכן שתפתי טוב, נערתי היטב ניגבתי במגבת והשארתי ליבוש עד הלילה. מדי פעם הפכתי כיוון כדי שיתיבש  מכל הצדדים. הפילטרים ממש יצאו נקיים כמובן גם שאר החלקים. בלילה חיברתי הכל, הפעלתי את המכשיר בהרצה במשך רבע שעה במצב test באפליקציה. ישנתי וישן מצויין.

מצורפים:
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 138
    • פעילות 146

עם כמה קפסולות אתה ישן והיכן אתה שם את הפילטר בצורת פרסה? לי נאמר שעם קפסולה לא צריך פילטר נוסף.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

רותי,

יש רק פילטר אחד וה"קפסולה" היא ליצירת לחות, קיימים 2 סוגי קפסולות, אפור או כחול, כל צבע קובע כמות לחות אחרת.

אפור HumidX™ Plus Waterless Humidifier לחות יתר

כחול  HumidX™ Waterless Humidifier פחות לחות

ישנים עם קפסולה אחת, אין מקום לשניים, תחילה ניסיתי את הכחולה ואז עברתי לאפור שהתאים לי יותר,

את הפילטר הלבן שטוח שמים בכניסת האויר, ממש ליד חיבור הצינור למכשיר. ראי בלינק הבא:

https://youtu.be/eQ3ibw2Ml7s

בהצלחה

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

יש לי מכשיר בן שנה. אני שוטפת את כל החלקים שאני יכולה, מסיכה על כל חלקיה, צנור קצר המחבר בין המסיכה לצנור המכשיר, פילטר. את הצנור היוצא מהמכשיר מעולם לא שטפתי כי פחדתי שהוא לא יספיק להתייבש עד הלילה. אצלי הוא גם בצבע שחור כך שאני לא יכולה לראות אם נשארו טיפות בתוכו. אעלה צילום  בהמשך…

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

עירית,

חשוב מאוד לשטוף גם את הצינור.

אם למכשיר יש תא לחות אז יתכן שגם חימום בצינור. צינור עם חימום מזהים ע"י כך שיש לו מגעים חשמליים בקצה שמתחבר למכשיר ולא יכול להתחבר הפוך. בצינור עם חימום לנהוג בעדינות.

בשני המקרים לטבול ולהשרות בפיילה מתאימה עם מים פושרים לאחר ששפכנו כמות טובה של אלסבון לשטיפת ידיים ישירות לפתחי הצינור. לדאוג שכל הצינור יהיה שקוע במים כולל הקצוות. לאחר הטבילה להרים את 2 קצוות הצינור בו זמנית תוך אטימת הקצוות בעזרת הבוהן. מבצעים נעור ע"י הרמת יד אחת ובו זמנית מורידים את היד השניה. ולחילופין כל פעם יד אחרת. לאחר מכן נשרה במים למשך שעה כשמדי פעם חוזרים על התהליך הנעור. מבצעים שטיפה מהסבון תוך הזרמת מים מהברז כשפתח הצינור צמוד לפי הברז. לאחר השטיפה מנערים היטב ומייבשים מבחוץ עם מגבת. תולים את הצינור בדיוק במרכזו על חבל הכביסה. עד הלילה, מדי פעם מנערים עד שלא יורדת טיפת מים. לפני השינה, מחברים את הצינור ומפעילים את המכשיר על ריק למשך כרבע שעה כדי שהאויר ייבש טוב את הלחות שנשארה. זה לא כלכך נורא כמו שזה מתואר.

צינור ללא חימום אין חשיבות איזה צד שלו יתחבר למכשיר.

לצינור רגיל, ניתן לרכוש מברשת תואמת שמשמשת כחוטר לרחיצת פנים הצינור. מצורפת תמונה.

בהצלחה

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 3 חודשים ע"י Avis.
    מצורפים:
    רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 138
    • פעילות 146

אחרי ההשרייה (לא ארוכה כי לדעתי קשה מאד שכל הצינור יהיה בתוך מים ) אני מנקה עם החוטר ומכניסה  גם מהצד השני עד הסוף.  אחר כך מייבש בחוץ תוך ניעור. רצוי לא בשמש. אם לא יבש מספיק (חשוב בצינור עם חימום) אפשר לייבש את הקצה עם מייבש שיער בעדינות. כשהשתמשתי בS9, קניתי צינור  נוסף והשתמשתי לסירוגין. הצינור של אייר מיני נכנס גם למכשיר החיטוי.

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

תודה רותי ואבי.

רותי – היכן קנית את החוטר? כל כמה זמן את מנקה את הצנרת?

די… אני גם רוצה air mini

יש לי מכשיר של ספאם עם מסיכה של רזמד. אהבתי את המעשיר לחות/פילטר בקצה הצינור, את הקומפקטיות של המכשיר, את הפילטר שבמכשיר עצמו (לי יש פילטר בצורה של מין ספוג כזה)

כמה עולה air mini באינטרנט?

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986
    Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

עירית,

אכן לדעתי את המכשיר Sefam כדאי להחליף, לא הייתי בוחר בו מלכתחילה, אני תמיד משווה, קיה גם נוסעת אבל יש שמעדיפים מרצדס. המחיר של cpap מרצדס יותר זול בחול מכל המחירים בארץ.

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

רכשתי את הספאם לפני שנה כך שעדיין אין לי זכאות למכשיר חדש. [זה המכשיר הראשון שלי כך שרכשתי בארץ] הספאם עושה את העבודה ומטפל בי טוב. הוא רק גדול מאוד ולא מתאים לנסיעות, מעבר לכך הוא בסדר. יש לי מעשיר לחות וצנור מחומם, אך אני לא זקוקה להם לשמחתי, אני ישנה בחורף עם מזגן ונעים לי בחדר.

כאמור הייתי רוצה את ה -air mini אך כרגע אין לי התקציב לכך.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

עירית,

האם המשתמש יכול לפרוק נתונים מהמכשיר כמו בResmed או שהוא תלוי במוכר?

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 8
    • תגובות 138
    • פעילות 146

CPAP.com  פרסמו לא מזמן מחיר של 679$ לאיירמיני, לא בטוח שכולל מסיכה. כדאי להשוות עיסקה כוללת מסיכה ומשלוח גם עם 1800   CPAPcom  ועם lofta, עם המשווק שאבי הציע. לקחת בחשבון מיסים. לרוב בחו"ל בכל מקום שמוכרים סיפאפ ומסיכה ניתן לקנות גם חוטר.

אם קונים מסיכה בנפרד, יש תוספת של דמי משלוח, אבל על המסיכה לא גובים מס, גם אם זה מעל 75$.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

לא מומלץ לצינור עם חימום, אני משתמש בו רק לצינור ללא חימום

https://s.click.aliexpress.com/e/c4W5ZD2g

https://s.click.aliexpress.com/e/bhJl2Cs

irity
    משתתף
    • נושאים 18
    • תגובות 80
    • פעילות 98

אבי

בוודאי שהמשתמש יכול לפרוק נתונים ובצורה מאוד מפורטת. אפשר לשנות לחצים לבד, ועוד. אין שום תלות במוכר

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 98
    • תגובות 888
    • פעילות 986

יפה מאוד, למדתי שאם אין אני לי מי. רק את יודעת מה טוב ונוח לך.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 years, 2 חודשים ע"י Avis.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.