CPAP – כל המשווקים מבקשים בסביבות 6,000 ש"ח ?

פורומים פורום CPAP ישראל CPAP – כל המשווקים מבקשים בסביבות 6,000 ש"ח ?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Polanski
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

1) לא משנה אם המכשיר מיוצר בסין, טיוואן, גרמניה, צרפת, אוסטרליה או יפן, כולם דורשים בסביבות 6,000 ש"ח.

זה חשוד בעיני.

אני נמצא בשלב של לפני רכישה וזה מערער את האמון שלי במשווקים.

2) מישהו בעל ניסיון, כחבר בכללית+ מושלם, יכול להנחות אותי איך לקנות טוב ובזול?

תודה מראש,

פולנסקי

רותי סבט
    משתתף
    • נושאים 4
    • תגובות 70
    • פעילות 74

נסה להתמקח. אם יש לך נסיון עם מכונות סיפאפ או חוש טכני – בחו"ל (באינטרנט, אמזון למשל) חצי מחיר. אם לא – תנסה להתמקח. זוכרת שהציעו לי איירמיני ב5300 שח בקלינטיקה , אחרי שכבר קניתי. על קנייה מחו"ל תצטרך לשלם כ20% מס.

על מכשירים מומלצים אתה יכול לקרוא בפורום או באתר cpap.com. אני מרוצה מאד מאיירמיני.

CHAI
    משתתף
    • נושאים 0
    • תגובות 18
    • פעילות 18

פולנסקי שלום

אתה בהחלט צודק. גם אני לא הבנתי מדוע מסכה שעולה בשוק הפתוח בין 100 ל 150 דולר המשווקים כאן דורשים כ 1000 שקל.

ושוב כמו שאמרת לא כל כך חשוב מאיזה חברה. כולם פחות או יותר באותו מחיר.

התשובה דיי ברורה – זה הסכום שקופות החולים מחזירות למטופל. ולכן המשווקים מבקשים את המקסימום.

זה נכון גם למסכות וגם למכשירים.

מכשיר מהדגמים החדשים עולה ברשת ללקוח הסופי בסביבות 500 עד 800 דולר. (לפעמים זה אפילו כולל מסכה)

בהנחה שהמשווקים בארץ מקבלים את המכשיר כמו הסיטונאים בחו"ל ואין סיבה שלא,

הרי שבארץ צריך המחיר להיות אולי קצת יותר נניח 1000 דולר. כלומר 4000 שקל. (הכל במספרים עגולים)

מדוע הם מבקשים 6000? כי הם יכולים!

אריה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

ראשית, האם קראת את הזכויות שלך באתר קופ"ח הבא:

http://HTTPS://WWW.CLALIT.CO.IL/HE/INFO/SERVICEBAG/PAGES/SERVICE.ASPX?PK=095014

פנה לסניף שלך לאמת את גובה ההחזר שמגיע לך, כמוכן ברר אילו מסמכים נדרשים ומה גובה ההחזר למכשיר שנרכש בחו"ל.

לאחר מכן תשווה מחירים בין המחירים בארץ לבין המחירים בחו"ל, (כולל עלות משלוח + מע"מ – אין מס על מכשיר זה) פנה רק למשווקים מורשים שמופיעים בנעוצים שבדף הפתיחה לפורום (הורות העליונות עם רקע כהה) – שלא תחשוב לרגע לרכוש מכל מיני חאפרים שממסתובבים בשוק הישראלי ומפרסמים את עצמם באינטרנט. בטח לא מכשיר שלא מוכר, מלבד החברות המובילות בשוק. את החברות האמינות תוכל לראות בקישורים לאתרים מהימנים. בדרך כלל המחירים בארץ פי שניים לפחות מהמחירים בחו"ל. תפעיל שקול דעת מה היתרונות והחסרונות של כל רכישה. מניסיוני, מכשירים של חברות RESMED או PHILIPS או Loewenstein הם אמינים ולא מתקלקלים, לכן אין משמעות לאחריות שהמשווקים נותנים. לא הייתי מעיז לחשוב על מכשירים מחברות – סיניות, צרפת, הודו או חברות ללא מוניטין מקצועי בנושא.

המכשיר האחרון שרכשתי בארץ היה לפני 20 שנה, או משהו כזה. לא זוכר בדיוק מתי. מאז כל המכשירים שלי מייבא מארה"ב.

המשווקים בחו"ל שמהם רכשתי עד היום הן:  (אגב, מבחינת מתח אין בעיה כי כולם עובדים ממתח 100V עד 240V רק צריך להשתמש במתאם או להחליף את הפלג.)

https://www.cpap.com/sale-cpap-machines

https://www.1800cpap.com/?gclid=EAIaIQobChMIlfaNnO7G6AIVBLTtCh09ZQU9EAAYASAAEgLS6vD_BwE

את המכשיר האחרון AIRMINI רכשתי מחברת LOFTA – מציע לפנות במייל ל-

https://lofta.com/collections/resmed-airmini-ultimate-packages    מציע לפנות ישירות לאדם הבא, היחיד שמטפל בבקשות מחו"ל, מקווה שהוא עדיין שם

Brett Fletcher   טלפון ישיר 858 224 7050 +01  מייל  BFLETCHER@LOFTA.COM

וודא שאתה מקבל הצעה מלאה למכשיר חדש (לא משופץ) כולל כל האביזרים הנדרשים, מסכה, לחות, צינור חימום, פילטרים ספייר וכד'! אם יש לך בעיה תתייעץ איתנו. בכל מקרה, לאחר קבלת כל ההצעות – בקש מכל אחד הנחה, רובם נותנים הנחה!

לבסוף בצע השוואה וכדאיות, רק לאחר כל זה תחליט! אנחנו יכולים לעזור למיטב הבנתנו וניסיוננו אבל בסופו של דבר אתה הוא הרוכש.

להרבה חברים בפורום זה יש ניסיון ברכישת מכשירים ותמיד כדאי לשמוע עוד דעות מאנשים מנוסים.

בהצלחה,

אבי שדה - איני רופא ולא עוסק במכירת מכשירים או ציוד סיפאפ.
    משתמש סיפאפ ותיק, משתמש במכשיר: AirMini™ AutoSet™ Travel CPAP - ResMed
    מסכה: TAP® PAP Nasal Pillow Mask with Mouthpiece
    054-9989515 avi-sadeh@rfar.com

יצחק
    מנהל בפורום
    • נושאים 19
    • תגובות 176
    • פעילות 195

שלום פולנסקי וברוך הבא

קיבלת עיצותמעולות מהחברים כאן

לגבי רכישה בארץ או בחו"ל המחירים בחו"ל זולים בחצי ואין ספק שזה עדיף

מאידך אם זו רכישה ראשונה שלך ואתה עדיין לא מנוסה וזקוק לייעוץ ותמיכה היית כן מבצע את הרכישה הראשונה בארץ

תבדוק טוב מה  החולים שלך מאפשרת ותנסה להשיג חבילה טובה מהספקים. כלומר גם אם לא הנחה במחיר אפשר להתמקח על כמות וטיב המסיכות, על מספר צינורות, על פילטרים היפואלרגניים ועוד

הכותב אינו רופא והייעוץ אינו ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ רפואי

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

שלום פולנסקי

יש לי חברה בכללית רכשה ב 350 ש"ח מכשיר לא משודרג.

סילביה

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

סילביה,

מציע שתצייני שם המכשיר ושם המשווק שמכר לחברה שלך את ה CPAP הלא משודרג, יש להניח שזה יכול לעזור לפולנסקי.

Polanski
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 2
    • פעילות 3

קודם כל, תודה גדולה, לכל המגיבים !!!!

סילביה, אבי צודק, אשמח לפרטים.

יצחק, תודה גם לך. זה באמת יותר מסובך לקנות בחו"ל בפעם הראשונה, בגלל חוסר הניסיון, הן במאפיינים והן בכיוון המכשיר.

אבי, תודה על הסקירה המקיפה איך לקנות בחו"ל… זה חתיכת פרוייקט, לקרא, לנתח וכו' וכו'. מעניין שציינת גם את צרפת במסגרת הארצות שמהן לא היית ממליץ, למרות היותה מדינה מערבית עם טכנולוגיה מתקדמת …. לפחות כך גם הציג לי משווק שנתן לי מכשיר להתנסות לפני ההחמרה עם הקורונה. חששתי להיתקע עם המכשיר

בעקבות ההחמרה בהנחיות, אז רצתי והחזרתי כעבור 4 ימים. לגבי המחירים בארץ, נראה לי שהבעיה

בחלקה נובעת גם מהעובדה שקופ"ח נותנת החזר על אחוז מהמחיר וזה אומר שגם אם אתה משיג הנחה של  10% מהמשווק, אז גם השתתפות

הקופ"ח מצטמצמת וההנחה קטנה. אילו היו מכריזים לדוגמה שהם משתתפים ב – 4,000 ש"ח, אז היינו יודעים שכל הנחה שאנו משיגים מהמשווק

היא נטו שלנו ואולי היינו מצליחים אפילו להגיע למחיר ההשתתפות.

רותי ואריה, תודה גם לכם על העזרה.

בינתיים, אודה על האמת, אני חושש לצאת מהבית כדי לקבל מכשיר לניסיון וגם חושש מסוכני מכירות שיגיעו אלי. אחד שקבעתי איתו השתעל כבר בטלפון,

כששאלתי לגבי זה, הוא פטר אותי שזה שום דבר. בבוקר ניסיתי לבטל אותו ולא ענה. כשהגיע, התקשר מבחוץ ושוב השתעל. ביקשתי לבטל מהחשש.

נחכה לסילביה עם המידע וגם האם כל משווק שעובד עם הקופ"ח נחשב כ "חברה שזכתה במכרז של הקופ"ח "? או בנוסף?

ושוב תודה לכולכם.

Avis
    מנהל בפורום
    • נושאים 53
    • תגובות 380
    • פעילות 433

פולנסקי

תתקשר לכל המשווקים שמופיעים בפורום ובקש הצעה למכשיר חדש אבל לא חדיש. כמו שציינתי הרשימה מופיעה בעמוד הראשון.

כל אשר כתבתי מבוסס על ניסיוני ושיחות עם אנשים המתקשרים אלי. גם כאלו שרכשו מכשירים של חברות לא מובילות ואינם מרוצים.

חברות מובילות הן חברות ותיקות עם מעבדות מחקר, האלגוריתם במכשיר שלהם מבוסס על ניסיון רב שנים במעבדות מחקר אלו. אתה יכול לרכוש איזה מכשיר ממדינה שאתה רוצה, אני מנסה לעזור לאנשים חסרי ניסיון לא ליפול במכשיר לא יעיל של משווקים לא אמינים.

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

המכשיר  מופיע בפורום

היא כתבה בשאלה בתחילה לגבי המכשיר הישן שלה שהפסיקו לשווק בארץ

אנסה למצוא

סילביה

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

1/10/19 כתוב עלידי HILA

לחפש אצלה

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

דף מספר 6

TAL
    משתתף
    • נושאים 1
    • תגובות 6
    • פעילות 7

לפולנסקי שלום רב,

נעזרתי לא מעט באתר זה, בתודה. כעת אפרט את ניסיוני האישי בתקוה שיהיה לך ולאחרים לעזר:

אני מבוטחת בכללית + מושלם. לפני כחצי שנה הופניתי על ידי הקופה למכון מור, שם קיבלתי לניסיון מכשיר פריזמה של חברת לוינשטיין ומסכה מסוג: JoiceEasy X.

כשקונים במכון מור דרך כללית+מושלם, הסידור הוא שמשלמים רק את ההשתתפות העצמית: 908 ש"ח עבור המכשיר (נדמה לי שאם לוקחים את המסכה של הניסיון הראשון אז לא משלמים עליה). הסידור הזה ייחודי למכון מור, והוא בא במקום הסידור של תשלום מלא וקבלת החזר.

במקרה שלי, בעקבות הניסיון התברר שאני זקוקה גם למעשיר לחות ולצינור מחמם. לזיכרוני, הקופה לא משתתפת ברכיבים אלה (אפשר לבדוק באתר הכללית והמושלם). עבור מעשיר לחות במכון מור דרשו 202 ש"ח. אחרי שהתעקשתי נתנו לי את המכשיר לניסיון ביחד עם מעשיר לחות. הבנתי שיש להם כמות מוגבלת של מעשירי לחות לצורך ניסיון וצריך לחכות עד שיהיה מכשיר פנוי. עניין הצינור המחמם היה להם אתגר קשה מדי ולא הצלחתי לקבל אותו לניסיון וגם לא לברר מחיר. עבור מסכת נחירונים דרשו 370 ש"ח במסגרת העסקה הנ"ל.

ביקורת שנתית ותקלות: אם יש בעיות, צריך לבוא עם המכשיר לשם. נדרש ביקור שנתי במכון מור לפריקת נתונים וביקורת. ייתכן שגם אם קונים מכשיר אחר הביקורת השנתית נעשית במכון מור, כי במכון מור יושב רופא שינה, ובחברות המשווקות אין רופא – זו סוגיה שעדיין לא פתרתי.

האלטרנטיבה היא לפנות למשווק שמוכר את המכשור, ולקבל החזר מהכללית+מושלם (ראה הסבר באתר כללית ומושלם). במקרה שלי, שאני זקוקה גם למעשיר לחות וגם לצינור מחמם, התברר שהפרש המחיר לא כל כך גדול אם אקנה מכשיר יותר משוכלל (אמנם לא הכי משוכלל שקיים). לאחר בדיקה וניסיון קניתי מחברת קלינטיקה מכשיר RESMED S9 עם מעשיר לחות, צינור מחמם ומסכת אף N20 (המאפשרת קריאה כי אין לה חלק שמסתיר מול העיניים). לציין שלהבנתי, בהשוואה בין פריזמה ל-S9, השכלול לא מתבטא בפונקציונליות הביצועית, אלא בנוחיות התפעול וביכולת הניטור השוטף של נתוני השינה. הבנתי שיש גם מכשיר של פיליפס / רספירוניקס שכדאי לנסות, אבל לא מצאתי מי משווק את זה בארץ, הרגשתי שבשביל קנייה ראשונה מצאתי את המכשיר ה-good enough, ובשלב זה כבר לא היה לי כוח לניסיונות נוספים.

השיקולים שהנחו אותי: מכיון שמדובר בבריאות חיפשתי מכשיר איכותי, במחיר סביר, לאו דווקא הכי זול. העדפתי לקנות בארץ כי זו קנייה ראשונה בתחום שאינני מתמצאת עדיין, ובשלב זה חשוב שיהיה שירות אמין בעברית. אמנם במכון מור יותר זול, אבל כשנדרשות התוספות שהקופה לא משתתפת בהן, הפרש המחיר לא מאד גדול. אילו לא הייתי צריכה את מעשיר הלחות וצינור החימום הייתי שוקלת לחיוב את הצעת מכון מור. מכשיר RESMED S9 מאפשר לשנות בעצמי פרמטרים של: לחץ אויר, לחות, טמפרטורה ועוד. זה מקל על השגת הסתגלות מיטבית, כי ההסתגלות לוקחת הרבה זמן (ואצלי עדיין נמשכת). המכשיר כולל אפשרות לעקוב אחרי נתוני השינה, גם כל יום באמצעות מסך קטן, וגם אחרי נתונים סטטיסטיים המצטברים על פני שנה על כרטיס זכרון. השירות בתקופת הניסיון כלל הבאת כל המכשור הביתה וקבלת הסברים ומשוב לשיפור ההסתגלות מנציג החברה, בלי צורך לנסוע אליהם. בנוסף, עקב קשיי ההסתגלות אפשרו לי להתנסות ללא תשלום ב-3 מסכות (אף, פנים, נחירונים) עד לבחירת המסכה הכי מתאימה. לבקשתי, החברה טיפלה מול הכללית+מושלם בקבלת ההחזר.

בהצלחה ושינה ערבה ובריאה!

טל

Dagan
    משתתף
    • נושאים 7
    • תגובות 19
    • פעילות 26

בזמנו שקניתי בקלנטיקה שילמתי רק את ההפרש והם דואגים לקבל מהכללית והמושלם את השאר .לא יודע עם עדיין קיים ההסדר הזה

SILVIA
    משתתף
    • נושאים 10
    • תגובות 71
    • פעילות 81

שוחחתי עם הילה

מצורפת חשבונית רכישה כולל מסכה

היא מאוד מרוצה מהמכשיר

היא וותיקה בשימוש

מכשיר שני שלה.

<p style="text-align: left;">מצורף</p>

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים ע"י SILVIA.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 חודשים ע"י SILVIA.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.